галерея сайт форум
AllTransUA .
com
український транспортний форум
реєстрація пам'ятати
забули пароль? вхід
Пошук Тема: Поїздка Чернівцями з нагоди 80-ти річчя запуску тролейбусного руху у місті!   en  ua  ru

◂◂1▸▸
показати всі
Сашко
лінкцитувати
1
2019-06-12, 14:58

приватне повідомлення

Хоч і рух в Чернівцях був відкритий 1 лютого, то скоріше всього на таку дату мало хто погодився. А зараз почали поставляти Hess Swisstrolley 2 (BGT-N). Тож попередньо є плани взяти Škoda 9Tr та Hess Swisstrolley 2 (BGT-N). Скоріше за всього 24-25 серпня, якщо підійде День Незалежності, навіть хотілося би зробити вночі. Висловлюйте свої думки, щодо тролейбусів, чи треба брати 2 тролейбуси, організовувати вночі та про дату проведення.
Сашко
лінкцитувати
3
2019-06-13, 21:46

приватне повідомлення

Щоб не було співпадіння поїздки в Словаччині по Татрам на EMU 89.0, то скоріше відбудеться 10-11 серпня.
Вибачаюсь за помилку!
лихвар
лінкцитувати
4
2019-06-14, 21:33

приватне повідомлення

Потенційно цікаво звісно, як і захід в Татрах )
PVA
лінкцитувати
5
2019-06-19, 01:23

приватне повідомлення

Шкода так себе, а на Хессе было бы интересно покататься. Но все же днем, а не ночью :)
Ілля
лінкцитувати
6
2019-06-19, 12:17

приватне повідомлення

Я би радив орієнтуватись на "довгі" вихідни, бо зі Сходу (в моєму випадку з Дніпра) майже неможливо встигнути за 2 дні дістатись Чернівців і поїхати додому. 24 серпня це був гарний приклад зручних вихідних.

Якщо там Татри на цю дату, то я особисто пропоную жовтень. 14 жовтня (традиційно вихідний день) випадає на понеділок, тож якщо подія відбудеться 13 жовтня (неділя видповідно) є шанс встигнути обернутись. Ну і додам перевагу погодніх умов -- восени щонаймен не так спекотно як в серпні.
PVA
лінкцитувати
7
2019-06-19, 12:41

приватне повідомлення

Ілля [6]:
------------------
> Я би радив орієнтуватись на "довгі" вихідни
------------------
У "долгих" выходных есть свой недостаток: начинается массовая миграция народа, поэтому билеты на поезд, мягко говоря, хрен купишь, по крайней мере более-менее нормальные. Проще взять пару дней отпуска-отгула и съездить тогда, когда людей не так много.
Ілля
лінкцитувати
8
2019-06-20, 20:21

приватне повідомлення

Особисто в мене немає змоги взяти відпустку в серпні.
Якщо визначимось за жовтень, я думаю можна буде вихопити квитки як тільки вони з'являться в продажу.
Сашко
лінкцитувати
9
2019-06-22, 21:19

приватне повідомлення

Можливо і буде краще відкласти на жовтень, так як є на цей час тільки 3 і вони ще не виїжджали в місто, лиш на липень планується випробування. А що до того, щоб вночі, я думаю це цікавіше, немає заторів, цікавіші фотографії мають вийти та й у кожного буде цілий день погуляти містом, а не лише час на поїздку. До того ж вечором можна буде львівським приїхати, а ранком поїхати.
PVA
лінкцитувати
10
2019-06-24, 10:25

приватне повідомлення

В Черновцах на ночь не выключают освещение на улицах?
Сашко
лінкцитувати
12
2019-06-25, 12:40

приватне повідомлення

PVA [10]:
------------------
> В Черновцах на ночь не выключают освещение на улицах?
------------------
Редко видел, чтоб где-то был выключен свет.
PVA
лінкцитувати
13
2019-06-26, 07:01

приватне повідомлення

Ну хз, все равно ночные покатухи как-то не очень.. Ни тралик нормально не пофоткать, ни по сторонам посмотреть... Тем более осенью. Так что классический дневной вариант приветствуется.
Сашко
лінкцитувати
14
2019-06-26, 16:45

приватне повідомлення

Я предложил. Давайте еще выкладывайте, что об этом думаете. Чтоб знать, кто бы хотел ночную или все таки дневную.
Сашко
лінкцитувати
15
2019-07-02, 15:15

приватне повідомлення

У мене з'явилася така ідея, що на 208 вдень ті хто забажають, а вночі проїхатися на тролейбусах, які є в Україні лише в Чернівцях, це на Den Oudsten (Volvo) з Арнема, так як вони в Чернівцях з 2012 року, а на них ще не проводилися поїздки, та Hess з Білья.
На 208 буде додатково, перед чи після поїздки. Якщо будуть бажаючі. Тим більше це вже не дешево вийде поїздка на трьох тролейбусах. Тому вирішуйте як би ви хотіли? Додаю ще додаткові варіанти.
1)208 вдень, вночі Den Oudsten та Hess.
2)208 та Hess вночі.
3)208 та Hess вдень.
4)Лише Hess вдень.
5)Лише Hess вночі.
6)Den Oudsten та Hess вночі.
7)Den Oudsten та Hess вдень.
Сашко
лінкцитувати
16
2019-07-02, 15:34

приватне повідомлення

І робити все ж таки краще у жовтні.
PVA
лінкцитувати
17
2019-07-05, 08:59

приватне повідомлення

Хесс днем
Сашко
лінкцитувати
18
2019-07-09, 11:54

приватне повідомлення

Hess вже розпочали їздити, тож давайте пропонуйте.
лихвар
лінкцитувати
19
2019-07-09, 16:18

приватне повідомлення

З одного боку вночі цікаво, але так подумав що потім з’являється момент що на завершенні буде середина ночі, змучений нарід і т.д....
Правда в середині жовтня уже досить рано темніє, так що можна спробувати змістити захід ближче до вечора тоді.
Особисто мені цікавіші Hess, i 9Tr :)

◂◂1▸▸
показати всі

Дописування для незареєстрованих користувачів наразі заблоковано

Black Cat Forum, версія 2.3, оновлено 04.2012   ©Design by лихвар   ©Code by HAnS