галерея сайт форум
AllTransUA .
com
український транспортний форум
реєстрація пам'ятати
забули пароль? вхід
Пошук Тема: Катання в Рівному та Луцьку (2014)   en  ua  ru

◂◂12▸▸
показати всі
Игорь114
лінкцитувати
1
2014-08-08, 22:49

приватне повідомлення

Шановні любителі електротранспорту! Доводжу до вашого відома інформацію, що планується проведення сумісного "Шаленого катання" в містах західної України, а точніше в Рівному та Луцьку. Дійство планується на вересень 2014 року.
Детальніше:
Подвійне "катання" буде проводитись одразу ж в один день. На рахунок Луцька нехай більш детально розпишуть аборигени, тобто LIS та TFA.
Щодо Рівного, то директор підприємства Ткачук Валентин Миколайович, надав нам інформацію, що модельний ряд ЮМЗ Т1 (яких залишилось тільки 2 екземпляри) буде списано та утилізовано. Обговоривши це питання з Антоном Бринихом, дійшли до ідеї проведення даного дійства на представнику цієї моделі, з рекламою та назвою "Прощальний рейс". Директор повністю був зацікавлений і сказав що це можливо, не дивлячись на той факт що "гармошки" з початку того літа (2013) стоять не рухомо під забором. Отже це унікальна нагода, тому що після катання їх будуть списувати.

Записуйтесь в цій темі, а також пропозиції щодо цього заходу, та зручну для вас дату на вересень місяць...
лихвар
лінкцитувати
2
2014-08-09, 18:06

приватне повідомлення

Ідея подобається, єдине треба добре продумати логістику добирання між обидвома містами :)
Щодо дат - то мені тільки з 20 вересня підходить..
TFA
лінкцитувати
3
2014-08-10, 00:13

приватне повідомлення

Поки точно не знаю, як в мене складеться, але теж за варіант з 20 вересня.
Игорь114
лінкцитувати
4
2014-08-10, 16:24

приватне повідомлення

TFA [3]:
------------------
> Поки точно не знаю, як в мене складеться, але теж за варіант з
> 20 вересня.
------------------

Тянути сильно теж не бажано, а то на грудень ще є плани в честь 40-річчя тролейбусного управління зробити якесь свято з орендуванням №001 ...
20 вересня, якраз в самий раз, субота буде, якщо раніше не можна...
Доречі планується проведення "катання" на ось цьому апараті

Деталі про ТЗ тут - №119 - ІНФО
TR
лінкцитувати
5
2014-08-14, 00:01

приватне повідомлення

на вересень мені не получиться, буду в східних краях...
от би ше на серень..
Игорь114
лінкцитувати
6
2014-08-15, 00:20

приватне повідомлення

TR [5]:
------------------
> на вересень мені не получиться, буду в східних краях...
> от би ше на серень..
------------------
на серпень ніяк не вийде:
1) ти перший хто відписав, хоча до кіцня місяця буквально 15 днів
2) директор сказав що усі заходи і пропозиції після Дня Незалежності ;)
YuraLIS
лінкцитувати
7
2014-08-16, 17:31

приватне повідомлення

Отже мій план покатушок:

Старт в Рівному близько 10 год на ЮМЗ Т1 з депо. Фініш - близько 13 год заміська лінія РЗТА. Переїзд до Луцька на цікавому автобусі: ЛиАЗ-677, Ікарус-280 (в Рівному кілька представників ще бігає), але кусається ціна - 1500 (зі слів Ігоря).
Продовження в Луцьку з заміської кінцевої Гаразджа на свіженьких польських Jelcz , пропоную на ексклюзивному Jelcz M121M EKO-BUS №220 http://transphoto.ru/vehicle/97477/ або на якомусь зі 120-х .

Після закінчення - вечеря в екс-тернопільській Шкоді http://transphoto.ru/photo/609551/ , кафе, яке вже працює.

Чекаю на пропозиції...
Игорь114
лінкцитувати
8
2014-08-17, 21:43

приватне повідомлення

YuraLIS [7]:
------------------
> але кусається ціна - 1500 (зі слів Ігоря).
------------------

"приблизно", так як мені сказали що оренда Еталона А079 обійдеться в межах 900-1000 грн ...

------------------

Є варіант провести таким чином:
Старт провести в Луцьку (час початку хай вирішують місцеві організатори) на ексклюзивному Jelcz M121M EKO-BUS №220, після фінішу піти в те кафе з 14тр, від якого не подалік залізнична станція Прилуцька (чи Промислова), де буде електричка (ЕР9) на Рівне о 15:30-15:35, о 17:10 електричка буде на станції Обарів, це за 150 метрів від кінцевої тролейбусної зупинки РЗТА, в селі Городок (найвіддаленіша точка КМ), нас там очікуватиме представник ЮМЗ Т1 звідки почнеться подорож з об"їздом кінцевих міста, а також скупівля пивом на нашому пивзаводі =) По завершенню покатушки можна здійснити "розвозку" тобто заїзд на ЖД Вокзал, та здійснити рух в депо , через автовокзал, для тих хто спішитиме на від"їздні рейси. Решта зможе по заїзду оглянути депо та після того по-вечеряти в якомусь місцевому "нормальному" закладі ...
лихвар
лінкцитувати
9
2014-08-21, 00:22

приватне повідомлення

З точки зору добирання назад, як на мене краще аби другим було Рівне - звідти є більш пізні рейси до Тернополя і не тільки.
Небайдужий
лінкцитувати
10
2014-08-22, 11:46

приватне повідомлення

за варіант з ер 9. дешево і екологічно. поліпшення денного виторгу місцевим касирам! якщо він буде остаточним - залюбки приєднаюсь. Покататись в 1 день на т1, 9тр і єлчах та ще й у 2х містах - спробуй від такого відмовся.

заощаджені з електричкою гроші можна на якийсь маленький подарунок тролейбусному депо витратити.
Игорь114
лінкцитувати
11
2014-08-22, 22:48

приватне повідомлення

Небайдужий [10]:
------------------
> за варіант з ер 9. дешево і екологічно. поліпшення денного
> виторгу місцевим касирам! якщо він буде остаточним - залюбки приєднаюсь. Покататись
> в 1 день на т1, 9тр і єлчах та ще й у 2х
> містах - спробуй від такого відмовся.
>
> заощаджені з електричкою гроші можна на якийсь маленький подарунок тролейбусному
> депо витратити.
------------------
хоча не виключено що в Рівному тоді вже Єльчі будуть, так що можна ці всі РС , щей з б/у 14тр та новими Т2+Е183 буде побачити і в одному місті )))
-----------
про подарунок депо... хм що то може бути? кидайте ідеї..... може хай Андрій_ТР виготовить макета якогось троля ?))))
------------
Народ активніше відписуйтеся, уже скоро потрібно домовлятись з начальством....
TFA
лінкцитувати
12
2014-08-22, 23:22

приватне повідомлення

Попередньо за дешевший варіант, тобто спочатку в Луцьку, потім в Рівне на електричці. За дату писав вище.
Небайдужий
лінкцитувати
13
2014-08-23, 01:22

приватне повідомлення

подарунок - фарба, дермантин для сидінь, камери й шини - що там інше може знадобитись хай фахівці скажуть
Игорь114
лінкцитувати
14
2014-08-23, 14:32

приватне повідомлення

Небайдужий [13]:
------------------
> подарунок - фарба, дермантин для сидінь, камери й шини
> - що там інше може знадобитись хай фахівці скажуть
------------------

ну 40 років депо як не як, але я думаю що твоє вище перечислене то бред, ще я скати не купляв депо )))))))))) з такими подарками проще орендувати Ікаруса)))))) а от скинутись на перекраску якогось тролейбуса ще й по своїй схемі, то я би був би не проти :)
YuraLIS
лінкцитувати
15
2014-08-27, 18:40

приватне повідомлення

Давайте щось вирішувати з покатушками...
Згідний з варіантом Луцьк-електричка-Рівне.

Дата - 20 вересня всім підходить???

Давайте формувати список учасників, адже часу вже обмаль....
Игорь114
лінкцитувати
16
2014-08-27, 23:08

приватне повідомлення

Кароче, Лучани вкурсі, сьогодні з директором говорили, він нам для цього дійства привів двох начальників, з якими ми пішли до ЮМЗів, кароче начали втірать нам брєд, та безпеку руху, і машина яка не ставала на канаву від самого її робочого дня, якось умудрились пропасти ГУР та ресивери з гальмівними барабанами (ніби то) .... кароче я ще особисто буду з Начальником РС зустрічатись говорити по цьому питанню на рахунок оренди ЮМЗ Т1....
Але все одно розраховуйте на те що його більшість всього що не буде, так що щоб не було ніяких конфліктів та недовіри, пропоную орендувати 14тр, з останніх партій, тобто Їглава або Пльзень (156-161). Як Юра LIS мені по телефону пропонував з самого початку зробити акцію " Оновлення Європейським РС міст західної України" тобто ЄЛЬЧ (ЛУЦЬК) + 14Тр (Рівне), непогана б теж вийшла б акція, з одного боку вийде як піар Євросоюзу та флешмоб який-ніби))))
Підведемо підсумок!
14ТР / б/у Їглава або Пльзень / № троля - пропоную провести опитування (на кілька днів) .
Опитування:
- 157
- 158
- 159
- 160
(156 трошки не естетичний і трішки чуйна машина, хоча салон в ідеальному стані, а 161 ну трошки не фотогігєнічний і не красивий (дефекти), тай поступається станом підвіски )

Я голос не віддаю, як для мене вони всі ідеальні, але неверно що 157 єдину відкину, зробивши ТОП3 )))
TFA
лінкцитувати
17
2014-08-28, 00:19

приватне повідомлення

Я за 158 або 159.
Игорь114
лінкцитувати
18
2014-08-28, 22:28

приватне повідомлення

Перший список учасників:

1. Антон Бриних
2. YuraLIS
3. Игорь114
4. TFA
5. лихвар
6. Небайдужий

ми так далеко не поїдемо.... народ давайте активніше записуйтесь...

Игорь114
лінкцитувати
19
2014-08-28, 22:39

приватне повідомлення

www.picatom.com
160

www.picatom.com
159

www.picatom.com
158

www.picatom.com
157

ось вам для активнішого вибору і запису, фотки... )))
небайдужий
лінкцитувати
20
2014-08-29, 12:12

приватне повідомлення

мені зелененький подобається.
але місцевим краще знати який рекомендувати

буде ясніше з датою - ті хто ще думає зможуть визначитись
Игорь114
лінкцитувати
21
2014-08-29, 19:58

приватне повідомлення

небайдужий [20]:
------------------
> мені зелененький подобається.
> але місцевим краще знати який рекомендувати
>
> буде ясніше з датою - ті хто ще думає зможуть визначитись
------------------

ці чотири я вибрав найкращих з б/у ... але думаю варто визначатись з 160 або 158 ...
Дата уже остаточна 20.09
Небайдужий
лінкцитувати
22
2014-08-30, 16:11

приватне повідомлення

то все, можна брати квитка на вечір 19 київ-ковель? він о 5 ранку в луцьку. зараз продають 6 вагон, отже з квитками можна не поспішати? не знаєте стільки їх там всього?

за 1 день вийде максимально мережі обох міст обкатати?
Игорь114
лінкцитувати
23
2014-08-31, 00:51

приватне повідомлення

Небайдужий [22]:
------------------
> то все, можна брати квитка на вечір 19 київ-ковель? він
> о 5 ранку в луцьку. зараз продають 6 вагон, отже з квитками можна
> не поспішати? не знаєте стільки їх там всього?
>
> за 1 день вийде максимально мережі обох міст обкатати?
------------------
ну хз, може зачекай ще з тиждень з білетами, поки всі ініші вирішиться, а то я не має бажання робити покатуху на пару чолові.... по Рівному буде об"їзд всіх кінцевих, але окрім одного Льонокомбінату , хоча побачим, може і його захопим.... по Луцьку - Депо — Володимерська — с.Вересневе — с.Гаразджа — Центр — КРЗ — Гордіюк.
лихвар
лінкцитувати
24
2014-08-31, 13:30

приватне повідомлення

Игорь114 [21]:
------------------
> ці чотири я вибрав найкращих з б/у ... але думаю варто визначатись з 160 або 158 ...
> Дата уже остаточна 20.09
------------------
мені 160 не подобається щось взагалі..., а 158 нормальний))

до речі. що за фігні над середніми дверима на тролях?

Игорь114 [18]:
------------------
> Перший список учасників:
>
> 1. Антон Бриних
> 2. YuraLIS
> 3. Игорь114
> 4. TFA
> 5. лихвар
> 6. Небайдужий
------------------
7. Wladyslaw

+ще кілька людей з Києва потенційно хотіло.
TFA
лінкцитувати
25
2014-08-31, 18:12

приватне повідомлення

З Луцька кілька людей ще буде. ХЗ, правда, чи в Рівне поїдуть.

◂◂12▸▸
показати всі

Дописування для незареєстрованих користувачів наразі заблоковано

Black Cat Forum, версія 2.3, оновлено 04.2012   ©Design by лихвар   ©Code by HAnS