галерея сайт форум
AllTransUA .
com
український транспортний форум
реєстрація пам'ятати
забули пароль? вхід
На початку літа-2018 планується поїздку на тролейбусі Škoda 21TrACI у Чернівцях, пропозиції та побажання прохання писати сюди.
Пошук Тема: Подорожі Францією   en  ua  ru

◂◂1▸▸
показати всі
tvs.vitalik
лінкцитувати
1
2013-01-08, 22:42
Отож, майже усю осінь 2012 року вдалося мені провести у Франції. Більшу частину часу була витрачено на ознайомлення з регіоном Бретань (північно-західна Франція), де успішно проходило моє стажування...

Бретань - досить колоритний регіон Франції, який омивається Атлантикою та Ла-Маншем. Сам регіон є ніби своєрідною автономією в Європейській державі - своя символіка, своя мова (бретонська), якою, щоправда, мало хто розмовляє (а мова значно відрізняється від французької)... У регіоні навіть існує рух, який "проповідує" незалежність Бретані або хоча б більшу автономію у складі Франції.
Своєрідна кам'яна архітектура, та будинки з дерев'яним оздобленням, вузенькі провулочки, завжди привітні люди - все це є незмінним атрибутом цієї місцевості.

Знайомство з цим регіоном варто почати зі столиці - містечка Ренн.

Rennes - Roazhon. Частина 1

330 кілометрів на захід від Парижу. Поїзд проїжджає цю відстань за 2 години (швидкісні французькі залізничні лінії мають назву TGV). І от я в серці регіону Бретань, старовинного міста, історія якого налічує більше двох тисячоліть. Назву місто Ренн отримало від стародавнього кельтського племені редонів, які проживали на його території у стародавні роки.
Ренн - невелике містечко (приблизно 200 тисяч населення) з вузькими затишними вуличками в історичній частині міста з численними архітектурними цікавинками (традиційна фахверкова конструкція будівель), щоправда в своїй більшості вже XVIII - XIX століть, оскільки середньовічне місто було досить сильно зруйноване після масштабної пожежі 1720 року. Вціліло від того часу небагато будівель. Одна з яких будівля Парламенту Бретані:
Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting
Історичний центр міста має досить хороший вигляд - чисто, затишно...
Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting
Одна із численних площ міста ввечері:
Piccy.info - Free Image Hosting
Палац Сен-Жорж, а тепер казарми:
Одна із центральних вулиць міста із рікою Вілен (у вигляді каналу) посередині:

Крім історичних будівель у місті досить цікаві парки, які одразу впадають в очі своїми акуратними "квітковими та деревними формами" :)
Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting
Найбільший парк Табор:
Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting
Просто кілька фотографій міста:
Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Загалом, Ренн - студентське місто, в якому третина жителів саме навчається в двох великих університетах міста з досить "оригінальними" назвами: Ренн 1 (технічний універ) і Ренн 2 (гуманітарний універ). Тому в місті найчастіше можна побачити саме молодь.
Моє стажування відбувалося в університеті Ренн 1. Мій науковий корпус мав такий собі вигляд, поблизу якого був невеликий лісок:

Територія університету була досить значною. Щоб попасти з одного кінця на інший, потрібно було проїхати 5 зупинок на автобусі. На території, як уже згадувалося, був невеличкий лісок з багатьма хвойними деревами, по яких бігали білки... А ввечері можна було зустріти і зайців, які бігали в "пошуках пригод" (в нас ці зайці вже давно були б зловлені і успішно стали стравою на котромусь із столів..). Багато різних птахів, грибів, які росли майже на всіх акуратно підстрижених газонах... Все якось трохи нестандартно з першого погляду. А насправді, це ж просто Європа)

Нарешті хоч почав :)
Далі буде...
Danke
лінкцитувати
2
2013-03-02, 18:07
Віталій,через 1,5 року я їду у Німеччину,Чехію,Австрію (а саме у Прагу,Карлові-Вари,Відень,Зальцбург,Мюнхен,Дрезден,Котбус,Берлін,Еберсвальде ) З останнього міста наші 158-160.Буду фоткати Татри у Берліні і Чехії,Шкоди,Метро Мюнхена,і Віденьські електробуси

◂◂1▸▸
показати всі

Дописування для незареєстрованих користувачів наразі заблоковано

Black Cat Forum, версія 2.3, оновлено 04.2012   ©Design by лихвар   ©Code by HAnS