галерея сайт форум
AllTransUA .
com
український транспортний форум
реєстрація пам'ятати
забули пароль? вхід
Пошук Тема: Тернопіль / Tarnopol / Ternopil (файне місто :)   en  ua  ru

◂◂1▸▸
по сторінках
лихвар
лінкцитувати
1
2008-11-19, 21:26

приватне повідомлення

викладу-но я нарешті передруківку статті на тему тролів з однієї місцевої бездурної газетки

"НОМЕР ОДИН (У кожну скриньку)" №45 від 11 листопада 2008 року
[інтерв*ю з мером Тернополя Романом Заставним]
...
Також у столиці зустрічався з першим заступником Міністра ЖКГ. На зустрічі обговорювалося питання роботи КП "Тернопільелектротранс". Зустріч була зініційована мною і пов*язана з тим, що держава взяла на себе певні зобов*язання щодо співфінансування програми "Тролейбуси". Міська рада виділила 3,1 млн.грн. Натомість виявилося, що держава програма не діє, позаяк вона була розрахована на спеціальний фонд, який обмежений, бо програма з продажу державногомайна не виконана. Зійшлися на тому, що Міністерство ЖКГ взяло на себе зобов*язання щодо "перекидання" грошей із загального фонду. Відповідно співфінансування з боку держави обіцяно виконати на суму 3,2 млн.грн. При наших 3,1 млн. і понад 3 млн.грн з держбюджету Тернопіль має отримати до кінця року 10 нових тролейбусів. Якщо нам не вистачатиме грошей , то будемо брати тролейбуси у лізинг. Визначилися на тому, що лізингова програма буде розрахована на 1 рік для того, щоб наступникам не передавати боргові зобов*язання.
Тролейбусне управління і далі залишається в полі особливої уваги. Розглядається варіант придбання не лише українських, а й чеських тролейбусів. На сьогодні повторний тендер по тролейбусах виграли львів*яни, позаяк представники Луцька, де також виготовляють тролейбуси, не представили сертифіката на свої транспортні засоби. Раніше були проблеми з львів*янами, однак ми їм виставили додаткові умови і є сподівання, що до нового року тролейбуси будуть в Тернополі. Ми маємо серйозні очікування щодо придбання цих тролейбусів, однак досягти реального покращення роботи тролейбусного управляння навіть з новими тролейбусами нам не вдасться, поки не наситимо його сучасною технікою. Тернополю треба , як мінімум, придбати ще 20 одиниць техніки, щоб вивести КП "Тернопільелектротранс" на беззбитковий режим роботи.
...
лихвар
лінкцитувати
2
2008-11-19, 21:31
п.с.
1. подяка Buran'ові за, те що він знайшов ту статтю і сказав мені :)
2. прохання поки не надто афішувати цю інфу по решті інету, про всяк випадок..
HAnS
лінкцитувати
3
2008-11-20, 15:28

приватне повідомлення

лихвар[2]:
-----------------------
> прохання поки не надто афішувати цю інфу по
> решті інету, про всяк випадок..
-----------------------

Не збираюся афішувати її, але чому цього краще не робити?:)
лихвар
лінкцитувати
4
2008-11-20, 17:36

приватне повідомлення

HAnS[3]:
-----------------------
> Не збираюся афішувати її, але чому
> цього краще не робити?:)
-----------------------
так мене попросили; можливо аби не "накаркати" :)

а тим часом терн. позбувся ще однієї 9тр..
як повідомив сьогодні Антон Одобецький, порізали 056..
отакий він був у січні
www.picatom.com

липень (і до порізки)
www.picatom.com
HAnS
лінкцитувати
5
2008-11-20, 19:12

приватне повідомлення

лихвар[4]:
-----------------------
> тим часом терн. позбувся ще однієї 9тр.. як
> повідомив сьогодні Антон Одобецький, порізали 056.. отакий він
> був січень липень (і до порізки)
-----------------------

Дуже прикро :(
Швидко ж у вас ріжуть тролейбуси :( У нас простояти може кілька років...
лихвар
лінкцитувати
6
2008-11-20, 22:32

приватне повідомлення

HAnS[5]:
-----------------------
> Дуже прикро :( Швидко ж у вас ріжуть
> тролейбуси :( У нас простояти може кілька років...
-----------------------
враховуючи швидкість його порізки (в серпні ще їздив), імхо, він мав конкретні проблеми - рама/кузов. тобто з нього зняли усе корисне, а решту - в брухт.
лихвар
лінкцитувати
7
2008-11-21, 01:17

приватне повідомлення

натрапив на статистику кількості р.с. по україні за 2002 http://forum.tr.ru/read.php?3,74199
у тернополі тоді було 79, зараз 63 десь..
лихвар
лінкцитувати
11
2008-12-14, 14:47
ще одна передруківка статті на тему тролів

"НОМЕР ОДИН (У кожну скриньку)" №49 від 9 грудня 2008 року
[інтерв*ю з мером Тернополя Романом Заставним]
...
Ще одне важливе питання, яке обговорювалося у столиці, пов*язане з фінансуваннями тролейбусів. Держава на цей рік взяла на себе зобов*язання на умовах співфінансування по програмі "Тролейбус" виділити Тернополю 1,5 млн. грн. (500 тис. грн. із загального фонду і 1 млн. грн. - спеціального). У цьому році стався провал по наповненню спеціального фонду, практично державне майно не продавалося, а наповнення спецфонду близьке до нуля. У Києві розглядалося питання по зміні джерела фінансування тролейбусів для м.Тернополя, зокрема заміна його зі спеціального на загальний фонд. Документи підготовлені Міністру фінансів на підпис, і ми сподіваємося, що з його боку буде адекватна реакція. Наразі угода між Львівським автобусним заводом та Тернопільською міською радою на постачання семи тролейбусів укладена. Більше того, КН "Тернопільелектротранс" вже у найближчий час отримає транш з міської ради (1 млн. грн.), відповідно очікуємо через три тижні мати в Тернополі три нових тролейбуси. Загальне придбання семи тролейбусів змушені перенести на наступний рік, бо львів*яни до нового року не встигнуть здійснити постачання всіх тролейбусів, як це передбачено в угоді. Водночас це невелика біда, адже з інтервалом у тиждень в Тернопіль заїжджатиме новий тролейбус. Коли всі сім тролейбусів прибудуть до нашого міста, ми матимемо певну стабілізацію з перевезеннями електротранспортом.
лихвар
лінкцитувати
12
2008-12-24, 19:28

приватне повідомлення

Ну а згодом?
Про наслідки можливі не подумать?
Один лиш тільки раз і вже крадеться
п**дець з своєю усмішкою хижой...

Л. Подерв*янський, "Гамлєт ..."


http://te.20minut.ua/news/140233
Рух по вулицях в центрі Тернополя стає одностороннім
схема http://img.ria.ua/photos/ria/news_text/1/136/13645/13645.jpg
Одразу на кількох вулицях центральної частини міста запроваджують односторонній рух з 1 січня.
Тернополяни, які їхатимуть з “БАМу” до залізничного вокзалу, виходитимуть з маршруток на зупинці на вул. Дивізії «Галичина» — до вокзалу доведеться йти через пішохідний міст із 1 січня. До мерії можна буде під’їхати тільки зі сторони Нацбанку. На Руську не вдасться потрапити з вул. Шашкевича, якщо їхати атомобілем від “Орнави”. Такі зміни чекають місто з Нового року.

— Такі нововведення для міста розробили спеціалісти Львівської політехніки, — розповідає заступник міського голови з питань ЖКГ Микола Марценюк. — Вони аналізували транспортну систему міста і дійшли висновку, що, зробивши рух центральними вулицями одностороннім, вдасться трохи “розвантажити” місця, де постійно утворюються затори.

Зараз у місті встановлюють відповідні знаки, а вже з 1 січня всім автомобілям у Центрі доведеться їздити по-новому. Односторонньою, в напрямку двоаркового моста, зроблять вулицю Богдана Хмельницького. У зворотньому напрямку транспорт їздитиме по вулиці Дивізії «Галичина», колишній Довгій.

Також односторонньою зроблять вул. Шашкевича — нею можна буде їхати тільки від Руської до Живова. У зворотньому напрямку, на Руську, можна буде виїхати по паралельній до Шашкевича вул. Паращука. Тільки в одному напрямку — від Грушевського до Катедри — дозволено буде їхати Листопадовою.

У майбутньому рух транспорту в місті зазнає змін. Уже наступного року планують розширити проїзд під двоарковим мостом — у напрямку вул. Збаразької. Праву арку розширять за рахунок пішохідної зони, і там буде повноцінний проїзд на дві смуги.

Працюють фахівці Львівської політехніки і над вдосконаленням системи руху транспорту на “рогатці”. У цьому районі, на думку львів’ян, насамперед потрібно довести до ладу Гайову. Потім, можливо, змінять напрямок руху на прилеглих до неї вулицях та роботу світлофорів. У далеких планах міста — збудувати дорогу, яка сполучала б Пронятин та район поблизу заводу “Сатурн” в обхід Ставу.

Варто зауважити, що “даішники” підтримують запровадження одностороннього руху на вулицях центральної частини міста. Правоохоронці кажуть, що такі нововведення себе виправдають — і пересування містом стане швидшим та безпечнішим. Самим водіям, кажуть у ДАІ, не варто боятися нововведень.

— Думаю, до часу, доки нова система руху набере чинність, тернополяни будуть проінформовані про це із мас-медіа, — каже начальник ДАІ Тернополя Степан Ранецький. — Окрім цього, в перші дні після нововведнння на вулицях, де буде змінено напрям руху, обов’язково стоятимуть патрулі. Їхнім завданням буде не штрафувати, а роз’яснювати водіям зміни. Ми ж розуміємо, що звичка їздити в двох напрямках у тернополян вироблялася роками.
лихвар
лінкцитувати
13
2008-12-25, 23:51

приватне повідомлення

у нас сьогодні день народження троля - 33 роки :)
HAnS
лінкцитувати
14
2008-12-26, 17:56

приватне повідомлення

лихвар [13]:
-----------------------
> у нас сьогодні день народження троля - 33
> роки :)
-----------------------

Ой, хоч трохи із запізненням, але ВІТАЮ! :)
Гербрандт
лінкцитувати
15
2008-12-26, 22:07

приватне повідомлення

Вітаю файний Тарнополіс зі святом! Хочеться побажати місту, і Антонові зокрема, нових довгих ліній і гарних тролів - але щоб і останній діючий 9тр з партії відкривачів ще попрацював ))
лихвар
лінкцитувати
16
2008-12-27, 00:22

приватне повідомлення

дякую-дякую, сподіваюсь збудеться :)
лихвар
лінкцитувати
17
2008-12-29, 22:52

приватне повідомлення

з нагоди скрого введення одностороннього руху на Хмельницького зробив там прощальну фотосесію:
098 підіймається від тунелю

і перспектива вулиці з тягучкою

а це єдиний у нас богдан а144 на №20, який завдяки тому трафіку не зміг пробитись до тунелю і розвернувся десь в районі вокзалу!! (хз як і де..)

а ззаду у нього вже нема скла.., та й у 117 морда десь підтовклась :)
і мабуть остання (в мене) фотка повороту троля від вокзалу на руську, в головній ролі "заквітчаний" 111 :)
HAnS
лінкцитувати
18
2008-12-30, 12:35

приватне повідомлення

лихвар [17]:
-----------------------
> з нагоди скрого введення одностороннього руху на хмельницького
> зробив там прощальну фотосесію: 098 підіймається від тунелю
> і перспектива вулиці з тягучкою а
> це єдиний у нас богдан а144 на №20,
> який завдяки тому трафіку не зміг пробитись до
> тунелю і розвернувся десь в районі вокзалу!! (хз
> як і де..) а ззаду у
> нього вже нема скла.., та й у 117
> морда десь підтовклась :) і мабуть остання (в
> мене) фотка повороту троля від вокзалу на руську,
> в головній ролі "заквітчаний" 111 :)
-----------------------

Останнє фото - супер просто :)
До речі, у 111 смужка між фарами, там д вона має бути :)
лихвар
лінкцитувати
19
2009-01-01, 15:09

приватне повідомлення

> підведемо деякі підсумки року: баланс тролів: -2 (+145;-
> 001, 089,102) актив (58шт+1): 9тр (19шт+1): -
http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=506&lm=525#s-525
....


по аналогії з 2007, трохи підсумкової статистики за 2008.
зміна у кількості ходових тролів: -3 (+ 146; - 016,056,067,093)

ходові (53шт+1):
9тр (15шт+1):
- 014,028,029 (дводверні,1974/76)
- 051,060,068,075,080,082,085;133?,136? (тридверні, 1980-82) + 77=тех.допомога
- 131,132,135 (тісу, тридверні, 1979-81)
14тр (22шт):
- 091,092,138,137,130,139 (14тр02/01/05,1983-84)
- 096-099,101,103-104,106,108,110-112,114-115 (14тр08,1987-89)
- 140-141 (14тр10,1990-91)
т1 (5шт): 116,119,120,123,125 (1992-93)
т1р (5шт): 117,118,122,126,128 (1992-94)
т2 (1шт): 127 (1994)
52522 (2шт): 142-143 (2006)
е183 (3шт): 144,145,146 (2006-08)

недіючі, але мають ще шанси поїхати (6шт):
9тр : [можливо 067, якщо ще існує]
14тр (5шт):
- 089,093 [+086 як резервний кузов]
- 100,102,113 [можливо ще 109]
т1р (1шт): 121


п.с.: у 2007 є неточність, 121 і 134? здохли ще тоді.
> баланс тролів: -2 (+145;- 001,089,102)
мало б бути -4 (+145;- 001,089,102,121,134?)
лихвар
лінкцитувати
20
2009-01-05, 15:34
лихвар [17]:
-----------------------
> з нагоди скрого введення одностороннього руху на хмельницького
> зробив там прощальну фотосесію
-----------------------
5 січня, а транспорт і далі їздить по хмельницького в обох напрямках..
або я щось не зрозумів, або транспорт :)
лихвар
лінкцитувати
23
2009-01-26, 22:35
RVR, http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=1044&lm=1063#s-1063

Наша міська рада відзвітувала з а 2008 рік...

http://www.rada.te.ua/news/view/922

Транспорт

Маршрутну мережу міста щодня обслуговують 55 тролейбусів, 226 автобусів і 11 маршрутних таксі. Міський пасажирський транспорт перевіз понад 43 млн. пасажирів., в т.ч. – 30 млн. платних пасажирів, 13,0 млн. пасажирів-пільговиків.

Загалом тролейбусний парк міста складає 62 одиниці, середній вік яких 18,6 років. До 5-річного віку - тільки 5 тролейбусів. Оплачено придбання 3 нових, однак, у зв’язку зі страйком на Львівському заводі, вони ще не отримані. На даний час більше 90% (один з кращих показників в Україні) міського парку автобусів – це нові автобуси Богдан, Еталон, ПАЗ, I-VAN.

У всіх міських автобусах та маршрутних таксі для школярів в період навчання надається 50-ти відсоткова пільга вартості проїзду без обмеження їх кількості. Студентам така пільга надається у «соціальних» автобусах в період з 28 серпня до 28 червня. З початку року в навчальний період тролейбуси перевезли понад 1 млн. учнів та студентів (відшкодовано 380 тис. грн.)...

Готується до прийняття в експлуатацію перший касовий пункт «Подоляни». Разом з новою Схемою організації руху його робота дозволить зменшити затори та загазованість на вулицях.

За результатами перевірок та скарг жителів розірвано угоди з 26 перевізниками, які не справлялись із завданнями, були неввічливими до пасажирів.
лихвар
лінкцитувати
31
2009-02-14, 19:35
хто б міг подумати, що у лютому ще буде сніг?) отже, несподіванці 12-14-..(?) чисел присвячуєтья ;)

"сніговик" нумер 110 та просто гарні тролі 144 і 103 на фоні засніженого "далі нікуди" парку н.в.


а ще сьогодні вдалось зфоткати одного з "могікан" на №7
HAnS
лінкцитувати
32
2009-02-16, 09:59

приватне повідомлення

лихвар [31]:
-----------------------
> хто б міг подумати, що у лютому ще
> буде сніг?) отже, несподіванці 12-14-..(?) чисел присвячуєтья ;)
> "сніговик" нумер 110 та просто гарні тролі
> 144 і 103 на фоні засніженого "далі нікуди"
> парку н.в. а ще
> сьогодні вдалось зфоткати одного з "могікан" на №7
-----------------------

Фотки просто потрясні :)
А 103 взагалі проведений :)
лихвар
лінкцитувати
33
2009-02-16, 23:32
HAnS [32]:
-----------------------
> Фотки просто потрясні :) А 103
> взагалі проведений :)
-----------------------
дякую)
якщо чесно.. :), то 103 був таки проведенений, але не дуже сильно, тому ще трохи підтянутий в фотошопі :)
лихвар
лінкцитувати
38
2009-03-10, 01:17
лихвар [31]:
-----------------------
> хто б міг подумати, що у лютому ще буде сніг?)
-----------------------
дубль №2 - "весняне" свято 8ме березня :)

п.с. увесь сніг, випав за ОДНУ ніч, температура на вулиці - плюсова :)
HAnS
лінкцитувати
39
2009-03-10, 09:58

приватне повідомлення

лихвар [38]:
-----------------------
> дубль №2 - "весняне" свято 8ме березня
> :) п.с. увесь сніг,
> випав за ОДНУ ніч, температура на вулиці - плюсова :)
-----------------------

Полярне місто Тернопіль :)
TFA
лінкцитувати
40
2009-03-10, 14:46
Особливо сподобалася остання фотка, ніби літачок пролітає повз тролейбус:)))
лихвар
лінкцитувати
41
2009-03-11, 22:02
TFA [40]:
-----------------------
> Особливо сподобалася остання фотка, ніби літачок пролітає повз тролейбус:)))
-----------------------
то у мене "боянне" місце - я біля нього живу і часто ходжу))

нарешті розібрався з останніми рейсами наших тролів - їх таки вкоротили (відправлення від збаразького повороту) :
№1 ... 20:56 (21:00), 21:27 (21:30), 21:58 (22:00)
№10 ... 20:58 (21:00), 21:24 (21:22), 21:38 (21:45)
в той час як раніше останні були в 23:00 - 23:30
лихвар
лінкцитувати
42
2009-03-14, 13:25
нарешті уже є "офіційні" списки тернопільських тролів на кінець 2008 р. (подяка Kostas'ові), і там виявились сюрпризи :)
списано: 016, 056, 134, 086, 109 і 129.

тобто не просто порізали оригінальний 138 з оживленням і перенумерацією замість нього 094, усе хитріше :-) :
138 "вмер" і порізаний
094 -> 138² (відновлений деталями зі 138)
086 -> 094² (як був неходовим, так ним і лишився)

усе це вже є тут http://alltransua.com

п.с. яка логіка міняти місцями 86 і 94 - мені тяжко наразі зрозуміти.., обидва тролі з однієї партії 1984р. й відповідно на статистику середнього віку ніяк це не вплине..
лихвар
лінкцитувати
43
2009-03-14, 13:33
ще про таке ось взнав з сайту газети... http://te.20minut.ua/news/145222

Вікно тролейбуса витримало постріли

Невідомі обстріляли з пневматичної зброї два тролейбуси, що рухалися за сьомим і десятим маршрутом неподалік АЗС на 15 Квітня і “Збаразького” повороту 10 березня. З людей ніхто не постраждав.

Міцне скло на вікні тролейбуса витримало постріли і не пропустило кульки до салону, завдяки чому вони не потрапили у пасажирів. Проте скло на обох тролейбусах взялося “павутинкою” і в будь-який момент могло розсипатися. Тому водій тролейбуса був змушений доїхати до зупинки і висадити пасажирів. У час інциденту тролейбуси, повернувши від “Збаразького” повороту, рухалися в напрямку вулиці 15 Квітня. Стріляли зі сторони лісосмуги, що неподалік автозаправки. — Безпеці людей ці постріли не загрожували, оскільки зброя не пробила скла наскрізь, — каже ревізор із безпеки руху, який виїхав на місце пригоди, Іван Твардовський. — Але у двох тролейбусах довелося змінити чотири вікна. Причому, якщо для однієї машини скло знайшли одразу, то тролейбус, що рухався за десятим маршрутом, зараз простоює — скло для нього роздобути не так просто. Один день простою машини обходиться приблизно у 700-800 гривень. Працівники “Тернопільелектротрансу” одразу викликали на місце пригоди міліцію. — Справді, у вікно тролейбусів були постріли. Ми зараз проводимо оперативно розшукові роботи, щоб знайти людей, які це зробили, — повідомили у центрі зв’язків з громадськістю тернопільської міліції. — Швидше за все, це якісь хуліганські дії підлітків, але поки не знайдемо тих, хто стріляв, це залишиться невідомим. У момент, коли все сталося, люди не запанікували, стверджують свідки події. Спочатку не всі зрозуміли навіть, що трапилося. — Я почув, як щось клацнуло за вікном, а за долю секунди ще раз клацнуло, — каже пасажир тролейбуса тернополянин Володимир, який сидів поруч із вікном, у яке влучили постріли. — Вікно кулі не пробили, просто залишили у ньому вм’ятину. Від неї ж повільно почала розповзатися “павутинка” тріщинок. Ці тріщинки, поки тролейбуси доїхали до депо, розповзлися на усю площу вікон, у які влучили кулі. У кожен тролейбус зробили по два постріли. Перший тролейбус обстріляли о 19.30, другий через 15 хвилин. За вікном було уже темно, тож того, хто стріляв, люди бачити просто не могли. — Я саме підійшла до кондуктора, коли щось двічі клацнуло, потім вікно, тихенько потріскуючи, почало вкриватися павутинкою, — каже працівник тролейбусного депо, яка їхала в обстріляному тролейбусі, Євгенія Максимлюк. — Пасажири всі затихли. Я підійшла до водія, і кажу йому: “У тебе вікно розбите”. Водій здивувався, бо звук він почув, але думав, що це вдарився до скла маршрутний вказівник. На зупинці водій із кондуктором вийшли і побачили, що хтось у те вікно стріляв. Скло все ще тихенько потріскувало, а тріщин робилося більше, пригадує пані Максимлюк.
tvs.vitalik
лінкцитувати
44
2009-03-14, 15:23
Жах! Добре, що вікна міцні...
лихвар
лінкцитувати
45
2009-03-15, 15:19
tvs.vitalik [44]:
-----------------------
> Жах! Добре, що вікна міцні...
-----------------------
ага. Ще трохи, й будуть як колись в Миколаєві стріляти по вікнах..
лихвар
лінкцитувати
51
2009-03-24, 20:17
Вчора помітив рідкісний як для останніх років випадок - на №1 і №2 було по гармошці (116 і 120 відповідно), в той час як на №10 залишилось тільки дві, (125 й далі відпочиває в депо).

присипаний черговим свіжим снігом пр.Бандери і 112 та освіжений 085 біля Середньої церкви на Руській
buran
лінкцитувати
53
2009-03-27, 17:15
23 березня директору КП "Тернопільелектротранс" Андрію Мастюху виповнився 31 рік. Вітаємо!
HAnS
лінкцитувати
54
2009-03-27, 20:04
buran [53]:
-----------------------
> 23 березня директору КП "Тернопільелектротранс" Андрію Мастюху виповнився 31 рік. Вітаємо!
-----------------------

Приєднуюся до вітань! :) А також вітаю тебе на форумі :)
buran
лінкцитувати
56
2009-03-27, 20:46
У продовження теми про ЛАЗ і не тільки.
Мій матеріал на "Smile-TV".

"У Тернополі через відсутність держсубвенцій на пільговиків можуть зупинитись тролейбуси – мер"

http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=839&Itemid=1

лихвар
лінкцитувати
57
2009-03-30, 20:13
інформація та картинки від Buran'а про проект нового генплану міста

загальний вигляд:
www.picatom.com www.picatom.com

деталізація: Західний // Західний+Кутківці+став // Промисловий+Аляска // Бам+Канада+Східний
www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com
те що одразу помітно й кидається в очі - новий масив Західний і нова об'їзна дорога, також помітне розширення Східного за Протасевича. Решта змін - треба уважно дивитись і аналізувати план..

п.с. в продовження теми планування і ко - проект реконструкції бульвару і Театралки http://rada.te.ua/news/view/1147
лихвар
лінкцитувати
63
2009-04-10, 12:48
http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=1137&lm=1137#s-1137

TheDracula // [1137] // 2009-04-10 12:09
> Значить так:мною добута информація: 1:092 стоїть на
> ремонті,електрика барохлить 2:100 напевно будуть
> розберати,там з мотором проблеми серйозні,а грошей


було б дуже шкода якби із 100 таке сталось, бо кузов в гарному стані досить, на відміну від багатьох діючих гробів :(

> немає.... 3:102 и 113..він нічого не знаю (зарас) 4:в
> Тернопіль мають превести зі львова гармошку жовту як і 146


якщо у нас з*явиться Е301/Е291 - я офігію :))) (хоча в при нинішній ситуації на ЛАЗі таке невиключене)
tvs.vitalik
лінкцитувати
64
2009-04-10, 15:35
Даєш кожному по ЛАЗу Е301!!!! (в компенсацію за затримки) :)
лихвар
лінкцитувати
65
2009-04-10, 17:23
tvs.vitalik [64]:
-----------------------
> Даєш кожному по ЛАЗу Е301!!!! (в компенсацію за затримки) :)
-----------------------
хочу Е291, з SIEMENS'ом і двома двигунами обов*язково )))
лихвар
лінкцитувати
69
2009-04-15, 12:44
трохи "транспортних" фото міських вулиць (Бандери і Руська*2) :


і ще от таке клацнув біля депо (фотка не дуже вдалась, але ідею видно))
лихвар
лінкцитувати
77
2009-04-19, 18:14
свіжі фотки за 14 і 17 квітня
- "артефактні" 28 і 29 й досі регулярно бігають на №8
- свіжовідремонтований 92 мабуть буде теж REHAU як і 99 :)
- 141 (№2) і 119 (№1) на Східному на Бандери
tvs.vitalik
лінкцитувати
79
2009-04-19, 18:20
Класні фотки, "старички" сподобались))
Щось у 119 народу дуже багато.. - яка прибл година була?
лихвар
лінкцитувати
80
2009-04-23, 16:05
Останнім часом на маршрутах серед великих міських автобусів бачено показовий А144 і кілька 260-их (3 точно і можливо ще кілька):
А144 - AC7023AP (досі з волинськими білими номерами), Ікаруси - BO0605AA, BO0602AA і BO0175AA
- усі на А20
також в січні бачив ще BO0693AA (зараз він якийсь підозріло перекошений стоїть в АТП)


Вчорашні фотки автобусів в АТП зі сторони "Старого парку" (розташовані у майже панорамному порядку :)), видно майже усі автобуси, крім кількох міжміських Ікарусів і 260-ого з "панорамою Тернополя". На останній фотці видно вищезгаданого BO0693AA (жовтий 260-ий), на третій - BO0170AA і BO0174AA "Кредо-Класик"в незрозумілому стані. ЛАЗа-695 з другої фотки в місті я не бачив.

Жодного з ЛАЗів-5252х не бачив - вони стояли в іншій частині АТП, яку звідти не видно, можливо іншим разом проведу розвідку зі сторни Баму :)

Старіші фотки автобусів тут http://ant132.mylivepage.com/image/888 .


п.с.: неочікувана знахідка на Новому світі і "скромна" реклама на А092 :)
tvs.vitalik
лінкцитувати
81
2009-04-23, 19:36
Дякую за класні фотки - сподобалися :)
лихвар
лінкцитувати
82
2009-04-24, 23:53
tvs.vitalik [79]:
-----------------------
> Щось у 119 народу
> дуже багато.. - яка прибл година була?
-----------------------
десь 16-30 +/-, просто він якраз проїхав пів "кільця" по Східному, й "вивантажив"усіх людей на Л.Українки, а потенційних на Бандери ще не набрав :)

* * *
знову фотки :) :
014 (перша фотка біля вокзалу, друга - в уже "боянному" для мене місці))) і "стрімкий" 145 (спуск з моста на Руську)

тоді ж і там же "профіксив" три послідовні "вісімки" - 067 (16:47), 029 (17:07) і 014 (17:25); імхо, досить нормально як для цього маршруту :)

перспектива Збаразької (118 вигляда ніби нормально), 118 і 108 під'їжджабть до моста...

ще тут кину ці фотки :) - погляд з Бандери на гігантське західне Сонце.


* * *
п.с. є чутки, що вже прийнято рішення про підвищення вартості проїзду до 1 грн.
лихвар
лінкцитувати
92
2009-05-17, 17:14
лихвар [82]:
-----------------------
> перспектива Збаразької (118 вигляда ніби
> нормально), 118 і 108 під'їжджабть до моста...
-----------------------
після того ще двічі бачив 118 в такій "позі"..

-----------------------
> 060 - може як 067, а може й як 056..
-----------------------
є інфа від buran'a - з 060 мабуть буде ні так, ні так; за пару днів буде більше інфи :)
V@nder$ar
лінкцитувати
93
2009-05-17, 17:21

приватне повідомлення

-) п.с. є чутки, що вже прийнято рішення про підвищення вартості проїзду до 1 грн.

Кепсько:-(
Buran
лінкцитувати
94
2009-05-17, 19:53

приватне повідомлення

Сьогодні випадково зустрівся з директором КП "Тернопільелектротранс" Андрієм Мастюхом. Довідався від нього про таке.
Орієнтовно у середу відбудеться презентація "туристичного" тролейбуса - відновленого тролейбуса 9Тр №060 (ось чому його давно не видно). Андрій Павлович вибір саме цієї машини задля проведення капітального ремонту пояснив... надмірною її зношеністю! Каже, що мер міста дав вказівку відновити лише один тролейбус. А якщо сподобається - і мерові, і пасажирам - відновлять ще кілька.
Щодо "запластмасеного" вікна у ЛАЗ-Е183 №144 - нове скло в депо вже давно є, каже Андрій Мастюх, десь на тижні поставлять. Раніше цього не робили через низьку температуру.
Також, зі слів директора депо, до наступного року відновлять теплохід ПТ-50, адже в іншому випадку, каже він, його давно би списали на металобрухт.
Тож, виходить, не все так погано. Але - побачимо.
лихвар
лінкцитувати
95
2009-05-18, 14:33
Buran [94]:
-----------------------
> іншому випадку, каже він, його давно би списали
> на металобрухт. Тож, виходить, не все так
> погано. Але - побачимо.
-----------------------
сподіваюсь в середу побачимо що то таке :)
Buran
лінкцитувати
96
2009-05-19, 13:51

приватне повідомлення

Запуск відновленого 060 переноситься на наступний тиждень, - повідомив директор депо.
Buran
лінкцитувати
97
2009-05-20, 21:27

приватне повідомлення

Сьогодні з відкритих воріт одного з цехів тролейбусного депо проглядалась якась свіжопофарбована 9Тр - біла з синім дахом, ще без фар. Може це і є той самий відновлений 060? Цікаво, що троль стояв не "кормою" до воріт, а "носом" (через ці ворота тролейбуси заїжджають у цех, а невиїжджають з нього)

П.С. У Тернополі днями з'явилась... справжня вузькоколійка! 750-мм колія довжиною близько 7 метрів розмістили перед рестораном "Старий млин". Хто був минулого року на тернопільських покатушках - пам'ятаєте зелений борщ у буханці сірого хліба? Оце якраз там. На самій колії наразі ще нічого немає.
B.O.M.
лінкцитувати
98
2009-05-21, 21:51

приватне повідомлення

Buran [94]:
-----------------------
> іншому випадку, каже він, його давно
> би списали на металобрухт. Тож, виходить,
> не все так погано. Але - побачимо.
-----------------------

Чекаю реставрації :)
лихвар
лінкцитувати
99
2009-05-24, 13:38
Buran [97]:
-----------------------
> У Тернополі днями з'явилась... справжня вузькоколійка! 750-мм колія
> довжиною близько 7 метрів розмістили перед рестораном "Старий
> млин". Хто був минулого року на тернопільських покатушках
> - пам'ятаєте зелений борщ у буханці сірого хліба?
> Оце якраз там. На самій колії наразі ще нічого немає.
-----------------------

* соррі за якість-ракурс, не хотів там дуже палитись :)
лихвар
лінкцитувати
100
2009-05-24, 13:56
B.O.M. [98]:
-----------------------
> Чекаю реставрації :)
-----------------------
створив у "Водному транспорті" спеціальну тему для наших катерів http://alltransua.com/forum/topic.php?path=140&page=1#top

п.с. а "проплив" не подорожчав з минулого року :)
Buran
лінкцитувати
101
2009-05-26, 17:28

приватне повідомлення

-----------------------
> Buran [97]:
> -----------------------
> > У Тернополі днями з'явилась... справжня вузькоколійка!
> 750-мм колія > довжиною близько 7 метрів розмістили
> перед рестораном "Старий > млин". Хто був минулого
> року на тернопільських покатушках > - пам'ятаєте зелений
> борщ у буханці сірого хліба? > Оце якраз
> там. На самій колії наразі ще нічого немає.
> -----------------------
> * соррі за якість-ракурс, не хотів
> там дуже палитись :)
-----------------------

Вчора увечері там вже стояв старий зношений зелений вагончик. Очевидно, його ремонтуватимуть уже на місці
лихвар
лінкцитувати
102
2009-05-26, 19:46
Buran [101]:
-----------------------
> Вчора увечері там вже стояв старий
> зношений зелений вагончик. Очевидно, його ремонтуватимуть уже на місці
-----------------------
ось і фото :) (вагон - насправді якийсь облізло-сірий)


а також: 060 (97% що він), бруківка на дамбі крупним планом, і фото для Андрія з Луцька :))
TFA
лінкцитувати
103
2009-05-26, 19:53
лихвар [102]:
-----------------------
> Buran [101]:
> -----------------------
> > Вчора увечері там вже
> стояв старий > зношений зелений вагончик. Очевидно, його
> ремонтуватимуть уже на місці -----------------------
> ось і фото :) (вагон - насправді
> якийсь облізло-сірий) а також: 060
> (97% що він), бруківка на дамбі крупним
> планом, і фото для Андрія з Луцька :))
-----------------------

:)))))) Цікаво, чий це шедевр??:))
LIS
лінкцитувати
104
2009-05-26, 20:00
Ванчик ПВ51 в досить гарному стані. Таке враження, що почали ремонтувати, але не закінчили. Цікаво, де раніше він хнаходився. Якщо на Тернопільщині, то єдине можливе місце - торфозавод Кути http://narrow.parovoz.com/emb/index.php?ID=553 , хоча слабо віриться..
LIS
лінкцитувати
105
2009-05-26, 20:05
Щодо 060 - МОЛОДЦІ, так тримати. Всім дев'яткам по КВР!!!!
tvs.vitalik
лінкцитувати
106
2009-05-26, 20:18
Ех, дійсно 060 виглядає класно. Цікаво, чи змінено щось в салоні. До літа певно вийде на вулиці Тернополя...

Щодо надпису "TFA" - в якому то юмзі?
п.с. А тепер, Андрій, попробую довести, що то не ти писав - твій нік все-таки :))))))
лихвар
лінкцитувати
107
2009-05-26, 23:15
TFA - у 128, передостаннє сидіння :)

060 - мені теж сподобався (принаймі з такої відстані); пофарбування виглядає якісно, нові передні (з хромом) і задні фари, двері замінені на шкодівські.
(спершу думав навіть що то 077 перефарбували, але гака ззаду нема - значить не він :))

і ще трохи сьогоднішніх фото: 131 на дамбі (в беграунді - Танцоров), 116 спускається до дамби і 080 приїхав зі Східного
лихвар
лінкцитувати
108
2009-05-27, 02:48
LIS [104]:
-----------------------
> Ванчик ПВ51 в досить гарному стані. Таке враження,
> що почали ремонтувати, але не закінчили. Цікаво, де
> раніше він хнаходився. Якщо на Тернопільщині, то єдине
> можливе місце - торфозавод Кути http://narrow.parovoz.com/emb/index.php?ID=553 , хоча
> слабо віриться..
-----------------------
ніколи навіть не думав, що в нашій області є вузькоколійки, навіть такі малі :)
тепер є ще одна, ще менша)))
Buran
лінкцитувати
109
2009-05-28, 13:51

приватне повідомлення

лихвар [107]:
-----------------------
> і 080 приїхав зі Східного
-----------------------

А 131 знову попрямував на Східний :))
Buran
лінкцитувати
111
2009-05-30, 16:19

приватне повідомлення

Новина на Smile-TV (сюжет робив не я):
"95% тернопільських тролейбусів вичерпали свій термін експуатації, а таксофірми працюють у збиток"
http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1042&Itemid=1
ВІДЕО до цього сюжету ("Новини", 29.05.09 (27,8 Mb) )
http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1006&Itemid=56
лихвар
лінкцитувати
112
2009-05-31, 22:33
Buran [111]:
-----------------------
> ("Новини", 29.05.09 (27,8 Mb) ) http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1006&Itemid=56
-----------------------
другий лінк не працює..

тим часом уже таки скоротили вечірній рух троліків - після 21ої уже нічого не видно..
(хоча учора близько 20-00 бачили 103/1 біля Кооперативного, що йшов на Східний)
TFA
лінкцитувати
113
2009-05-31, 23:10
Погано:((
Buran
лінкцитувати
114
2009-06-01, 17:58

приватне повідомлення

лихвар [112]:
-----------------------
> Buran [111]:
> -----------------------
> ("Новини", 29.05.09 (27,8 Mb) ) http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&;task=category§ionid=13&id=33&Itemid=56
> -----------------------
> другий лінк не працює..
-----------------------

Тоді зайди на головну сторінку сайту, вибери пункт "Відеогалерея" - "Випуски новин" - і новина за 29 травня
Buran
лінкцитувати
115
2009-06-01, 17:59

приватне повідомлення

У вівторок, 2 червня, о 12:00 на зупинці громадського транспорту "Готель "Тернопіль"" відбудеться презентація туристичного тролейбуса (відновлений 060). Запрошуються всі бажаючі.
П.С. Подія буде висвітлена у місцевих, регіональних та всеукраїнських ЗМІ. Зокрема - і на телеканалі "Smile-TV", веб-сайт: http://smiletv.te.ua/
лихвар
лінкцитувати
116
2009-06-01, 18:15
Buran [114]:
-----------------------
> другий лінк не працює..
> Тоді зайди на головну сторінку сайту, вибери
> пункт "Відеогалерея" - "Випуски новин" - і новина
> за 29 травня
-----------------------
дяк, розібрався і лінк в [111] поремонтував


Buran [115]:
-----------------------
> громадського транспорту "Готель "Тернопіль"" відбудеться презентація туристичного тролейбуса
> (відновлений 060). Запрошуються всі бажаючі. П.С. Подія
-----------------------
буду я і мій фотік :)
tvs.vitalik
лінкцитувати
117
2009-06-02, 13:51

> Працює 49 тролейбусів.

Все менше і менше... Точно урізали випуск на маршрути 4, 5.

> тим часом уже таки скоротили вечірній рух троліків - після 21ої уже нічого не видно..

Зле..
І, в загальному, щось якось робота організована не дуже добре, оскільки тролі в місті досить мало пасажирів перевозять. Треба вносити корективи...
лихвар
лінкцитувати
118
2009-06-02, 15:33
наразі тільки кілька фоток 060 до і після:

враження і деталі - пізніше, може навіть більше фоток буде :)
tvs.vitalik
лінкцитувати
119
2009-06-02, 16:39
Виглядає класно! ))
Цікаво, коли його почнуть використовувати за призначенням?
FlasH
лінкцитувати
120
2009-06-02, 18:42
Ждём побольше!
лихвар
лінкцитувати
121
2009-06-02, 20:48
стаття про "пепелац" у "20 хвилин" http://te.20minut.ua/news/150713


Тернопіль покажуть з вікон тролейбуса

Тернополян, які хочуть більше дізнатися про історію свого міста, його гостей та екскурсійні групи уже найближчим часом возитиме спеціально обладнаний екскурсійний тролейбус.

Старенький тролейбус чеського виробництва для екскурсій переобладнало КП "Тернопільміськелектротранс" за допомогою міської ради. Тролейбус, вироблений у 1980 р., спочатку возив киян, а потім і тернополян. Транспорт підлягав списанню, проте влада та "тролейбусники" дали йому друге життя.

- Це справді цікавий задум. Ремонт та переобладнання тролейбуса обійшлися в 46 тисяч гривень, це небагато, - розповів під час першого рейсу тролейбуса міський голова Роман Заставний. - У нас ще є чотири старі тролейбуси. Якщо екскурсійний виправдає себе, то можна і їх переобладнати в кафетерії на колесах чи замість пивних наметів у парках поставити, оформивши їх тематично.

Зовні тролейбус не дуже відрізняється від тих, що курсують містом. Пофарбований у сірий, жовтий та синій кольори. Спереду та з боків тролейбуса вказано, що він екскурсійний. Проте інтер'єр дуже відрізняється від тролейбусів, які возять тернополян щодня. Транспортний засіб оббитий дерев'яною вагонкою, замість гуми під ногами - паркет. Сидіння обтягнуті шкірзамінником, а над вікнами - світлини з зображенням старого Тернополя.

Наразі управління культури міста разом із КП "Тернопільміськелектротранс" розробляють маршрут руху, екскурсійну програму та визначають тарифи. Тому працюватиме тролейбус орієнтовно за місяць. Планують, що тролейбус виконуватиме замовлення на перевезення екскурсійних груп, і навіть такі незвичні, як перевезення молодят та весільних гостей.

* * *

п.с. можна також почитати коментарі відвідувачів - загалом позитивні ;)
Buran
лінкцитувати
122
2009-06-02, 21:35

приватне повідомлення

А також новина від мене як журналіста телеканалу Smile-TV:
http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1051&Itemid=1

ВІДЕО в "Новинах" (21,3 Mb).
http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1013&Itemid=56

П.С. Персональне велике СПАСИБІ Антону Одобецькому за предоставлені фотки тролейбуса ззовні, бо наша знімальна група через ледь не київські пробки не встигла заздалегідь зробити відео (авторство фоток на відео зазначене)
Buran
лінкцитувати
123
2009-06-02, 21:39

приватне повідомлення

У Тернополі презентували екскурсійний тролейбус
02.Jun.2009 Smile-TV
Сьогодні в Тернополі презентували екскурсійний тролейбус. Це повністю відновлена стара чеська електромашина. Вона возитиме містом здебільшого туристів, але її зможуть замовити будь-які групи людей задля ексклюзивної подорожі Тернополем. Міський голова Роман Заставний сподівається, що новий-старий тролейбус і тернополянам, і гостям міста сподобається.

Роман Заставний, міський голова Тернополя: «Ремонт тролейбуса обійшовся в межах 60 тисяч гривень. Це враховуючи деякі декоративні елементи, які ще можна додати. Мені здається, порівнюючи з новими тролейбусами, які вже на даний час коштують 1 мільйон 450 тисяч гривень і є серйозні проблеми з їхнім придбанням, це – вихід із даної ситуації».
Тролейбус із парковим номером «60» був у найгіршому стані, каже директор комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх, а тому на лінію його вже не можна було випускати. Тож традиційно такі машини різали і здавали на металобрухт. Однак шістдесятий тролейбус відновили майже з нуля. На це пішло трохи більше одного місяця.
Андрій Мастюх, директор КП «Тернопільелектротранс»: «Там не було нічого – одна рама. Далі були підготовлені кузовні деталі, відновили основні агрегати. Це все докупи збиралося і потихеньку тролейбус ріс на очах».
Оновлений тролейбус зовні виглядає, як щойно з конвеєра: нова пофарбована обшивка, яскравий відблиск оцинкованих декорацій. А інтер’єр оздоблений дерев’яною вагонкою, сидіння обтягнуті новою шкірою.
Buran
лінкцитувати
124
2009-06-02, 22:09

приватне повідомлення

На сьогоднішньої презентації оновленого 060, прямо під час інтерв'ю з директором тролейбусного депо Андрієм Мастюхом стався курйозний випадок: на зупинці поламалась маршрутка (Богдан) а за нею впритул припаркувався тролейбус (ЮМЗ Т1р №118), водій якого не знав про поломку "богданчика". А далі дивіться самі, увага на задній фон:

http://smiletv.te.ua/~del/Video/Other/
вибираєте файл Trolik_vs_Marshrutka_02-06-09.flv (6,95 Мб)
лихвар
лінкцитувати
125
2009-06-03, 01:04
класно вийшло з Богданом - така собі невеличка мимовільна антиреклама маршруткам))
навіть Антон Одобецький і я в кадр попали ;))
TFA
лінкцитувати
126
2009-06-03, 08:36
Оце прикол:)))))
лихвар
лінкцитувати
127
2009-06-10, 11:21
нарешті сьогодні повернувся до рідного "ф./с.м.Т." ;)
Коли їхав додому (біля 8ої год), мені вперше за останній час трапився контроль (хлопець і модна симпатична дівчина на шпильках і т.д., я майже офігів :))

п.с. 110-115-122 як я розумію на лініях не з'явились?..
Buran
лінкцитувати
128
2009-06-10, 14:36

приватне повідомлення

Вітаю з поверненням!
Новин сьогодення як таких немає, але поки тебе не було, з'явилось багато відео про тролейбуси Тернополя (і теплоходів) - як сучасного, та і радянського (!)
лихвар
лінкцитувати
129
2009-06-11, 22:41
лихвар [118]:
-----------------------
> наразі тільки кілька фоток 060 до і після:
> враження і деталі - пізніше, може навіть
> більше фоток буде :)
-----------------------
сьогодні пошукав його фоток у себе на компі - виявилось досить багато :) :
1990 (АО), 2002 (АО), 2003 (АНТОН), 2004 (ANTI), 2005 (Anton, Kostas з купою фоток салону),2006-2009
лихвар
лінкцитувати
130
2009-06-12, 15:25
tvs.vitalik [117]:
-----------------------
> рух троліків - після 21ої уже нічого не
> видно.. Зле.. І, в загальному, щось
> якось робота організована не дуже добре, оскільки тролі
> в місті досить мало пасажирів перевозять. Треба вносити корективи...
-----------------------
під час презентації 060, директор депо сказав що нічого не скорочували поки й останній троль і далі заїжджає о 22-30

п.с. про підвищення вартості проїзду http://te.20minut.ua/news/151011
лихвар
лінкцитувати
131
2009-06-12, 20:06
на сайті міськради випадково виявив гарну супутникову зйомку файного міста :)
http://www.rada.te.ua/citymap
Buran
лінкцитувати
132
2009-06-12, 20:58

приватне повідомлення

лихвар [131]:
-----------------------
> на сайті міськради випадково виявив гарну супутникову зйомку
> файного міста :) http://www.rada.te.ua/citymap
-----------------------

Нарешті!!! До речі, на "Гугл Ірз" досі ще фотка "здалеку". Певно, скоро й там буде
Buran
лінкцитувати
133
2009-06-12, 21:38

приватне повідомлення

У неділю, 21 червня, в Тернополі відкриється клуб елітних автомобілів «Ретро-кортеж».

Текст сюжету зі Smile-TV: http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1076&Itemid=1

Тут про тролейбуси не згадується. Але після прес-конференції я сказав засновкові автоклубу, що тиждень тому в Тернополі презентували відновлений ретро-тролейбус, який кататиме туристів і працюватиме задля інших замовлень. Він сказав, що про це не знав, тому що протягом останнього тижня він перебував у США. Але його це дуже зацікавило. Навіть висунув ідею, щоб на автопараді ретро-автомобілів був і цей тролейбус. Каже, що обов'язково поговорить про це із міським головою.
Цілком можливо що так і буде, адже для влади - це можливість розрекламувати "екскурсійний тролейбус". Адже мета існування як цього тролейбуса, так і ретро-автомобілів майже одна й та ж сама...
Buran
лінкцитувати
134
2009-06-13, 13:17

приватне повідомлення

лихвар [131]:
-----------------------
> на сайті міськради випадково виявив гарну супутникову зйомку
> файного міста :) http://www.rada.te.ua/citymap
-----------------------

Ця ж зйомка, але на все вікно оглядача
http://www.rada.te.ua/map/swf/Main.swf
лихвар
лінкцитувати
135
2009-06-14, 01:08
лихвар [118]:
-----------------------
> наразі тільки кілька фоток 060 до і після:
> враження і деталі - пізніше, може навіть
> більше фоток буде :)
-----------------------
нарешті більше обіцяних фоток (автор - Антон Одобецький)

Салон обшитий дерев'яними планками (чимось нагадує яхту ;)), на підлозі - паркет палубної сх. вкладання, обшивка сидінь - якісний дермантин (розташовані вони тепер по сх.2+2). Зміни зовні - поставлені "рідні" шкодівські двері (замість кзетівських), поновлена світлотехніка, підкреслений середній алюм. профіль; єдиний реальний недолік - самопальний бампер :-//.
.
(в передніх дверях позує мер :))
Також в салоні можна розгледіти свіжі динаміки і новенькі плафони з гумовими ущільнювачами (!).
- мер та директор трольдепо біля кабіни :)
Oleg
лінкцитувати
136
2009-06-14, 10:39
тепер можна і робити покатушку в Тернопілі:)
LIS
лінкцитувати
137
2009-06-14, 13:17
Oleg [136]:
-----------------------
> тепер можна і робити покатушку в Тернопілі:)
-----------------------
До речі, гарна ідея. Думаю, було б класно, аби 060 першими замовили трансфани. Таким чином була б і реклама для трола.
Oleg
лінкцитувати
138
2009-06-14, 17:17
Ну вот ТЕРНОПІЛЬЧАНИ - ЗАДУМАЙТЕСЬ НАД ЦІЄЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ!
Buran
лінкцитувати
139
2009-06-14, 20:35

приватне повідомлення

Buran [134]:
-----------------------
> лихвар [131]:
> -----------------------
> > на сайті міськради випадково виявив гарну
> супутникову зйомку > файного міста :) http://www.rada.te.ua/citymap
> -----------------------
> Ця ж зйомка, але на все
> вікно оглядача http://www.rada.te.ua/map/swf/Main.swf
> -----------------------

Я визначив, що зйомка робилась влітку минулого року в будній день. Ось деякі ознаки:
1. теплохід "Герой Танцоров", незважаючи на хорошу погоду, все ще стоїть в "кутківецькому депо";
2. у тролейбусному депо мало РС, а кілька "гармошок" стоїть на перерві на Слівенській;
3. ТРЦ "Подоляни" вже відкриті (відкрились у грудні 2007 року), а "Галицький ринок" - ще ні (відкрився в листопаді 2008 року)
4. Фонтан "Кульбаба" ще на ремонті (завершили 25 серпня 2008 року).
лихвар
лінкцитувати
140
2009-06-15, 01:43
ще в продовження теми карт - схема тролейбусних маршрутів Тернополя (+ катер) на "зараз" :)

автор - IKS з Мінська, а я - підкореговував :)
RVR
лінкцитувати
141
2009-06-16, 17:54


> тепер можна і робити покатушку в Тернопілі:)
- незнаю, тільки від торішньої недавно відішли... :-)))

> на сайті міськради випадково виявив гарну
> супутникову зйомку > файного міста :) http://www.rada.te.ua/citymap

- прикольна тєма, а то вже думав, що ґуґлмейп оминув Тернопіль...

> ще в продовження теми карт - схема тролейбусних маршрутів Тернополя

- маю свою, подібну, але без катера. Щось "впадло" викласти в нет..!

RVR
лінкцитувати
142
2009-06-17, 13:01


> на сайті міськради випадково виявив гарну
> супутникову зйомку > файного міста :) http://www.rada.te.ua/citymap

- з нього побачив, що у нашому атп-16127 ще є як мінімум 30-40 великих автобусів, хоча там багато перевізників просто орендують площу під стоянку й обслуговування. До речі, на знімку ще видно живий ІК-280 - гармошку..!
Buran
лінкцитувати
143
2009-06-17, 16:12

приватне повідомлення

Вартість проїзду в тролейбусах за два тижні зросте до 1 грн. – начальник КП «Тернопільелектротранс»
http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1086&Itemid=1

Пошук 10 чи 5 копійок, які зазвичай просять кондуктори у тролейбусі, аби дати решту, скоро не турбуватиме тернополян. Невдовзі проїзд у електротранспорті нашого міста підвищиться на 15 копійок і становитиме 1 гривню. Про це сьогодні повідомив начальник комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх. Нові тарифи на проїзд у міському електротранспорті за його словами будуть введені менше ніж за два тижні

Заступник начальника управління транспорту і зв'язку Степан Фронц наголосив, що нова ціна на проїзд в тролейбусі є швидше не підвищенням вартості, а її впорядкуванням відносно витрат підприємства. Адже саме ця невідповідність і спричинила зміну ціни.
Окрім того, як зазначив Степан Фронц, ще складніша ситуація виникла з пільговими перевезеннями. Адже в місті основні перевезення пільгових категорій здійснює саме «Тернопільелектротранс». У свою чергу держава не справляється з відшкодуваннями пільг і наразі вона заборгувала підприємству майже 1,5 мільйона гривень. Тож у даному разі тролейбусники залишилися зі своїми проблемами наодинці.
Андрій Мастюх зауважує, що підняття тарифів на проїзд не є шляхом вирішення усіх проблем підприємства. Втім 35 тисяч додаткових гривень, а саме стільки «Тернопільелектротранс» виручить після збільшення ціни на проїзд, – це вже кілька десятків нових коліс.

Відео тут (випуск новин за 16.06.09, 4-й сюжет):
http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=category§ionid=13&id=33&Itemid=56
Buran
лінкцитувати
144
2009-06-17, 17:53

приватне повідомлення

Пасажиропотік у нових тролейбусах на 40% більший, ніж у старих – заступник директора КП «ТЕТ»
http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1089&Itemid=1
49 тролейбусів курсує вулицями Тернополя. Проте аби електромашини й надалі їздили нашим містом, необхідне оновлення транспортного парку «Тернопільелектротрансу», бо вже 95% тролейбусів вичерпали свій термін експлуатації.

Володимир Зелінський, заступник директора КП «Тернопільелектротранс»: «Це означає, що потрібні великі капіталовкладення для проведення капітальних ремонтів. У той же час ми не можемо поставити зараз тролейбуси на капремонт, бо немає коштів».
За перевезення пільговиків держава боргує «Тернопільелектротрансу» понад 2 мільйони гривень. Сьогодні тролейбусами не вистачає пасажирів: лише 33% оплачують за проїзд, тоді як близько 40% – пільговики. Решта тернополян віддають перевагу маршруткам.
Володимир Зелінський, заступник директора КП «Тернопільелектротранс»: «Вихід – треба виконати закон по електротранспорту, який говорить, що перевезення електротранспортом тільки в той час, коли є масово пасажир і тільки по тих районах містах, де є найщільніша забудова».
Капремонти тролейбусів повинні виконуватися за кошти з держбюджету, але їх у зв'язку з кризою немає.
За останній час місто закупило 5 нових тролейбусів, які набагато комфортніші за старі. Володимир Зелінський каже, що пасажиропотік у нових тролейбусах на 40% більший, ніж у старих. Є в тролейбусному депо і один експерементальний автобус «Богдан», який курсує маршрутом №20.

Відео за незмінним посиланням(новини за 17.06.09, 2-й сюжет):
http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=category§ionid=13&id=33&Itemid=56
П.С.: У цьому відеосюжеті в кінці помилка - сказано: "автобус ЛАЗ", тоді як насправді йдеться про "Богдан" (новину робив не я)
Buran
лінкцитувати
146
2009-06-18, 18:59

приватне повідомлення

На супутниковому знімку Тернополя - http://www.rada.te.ua/map/swf/Main.swf - мені вдалося знайти всі три ЛАЗи-Е183.
Отож, 144 (синій дах) - на зупинці "Центр" (вузька частина вулиці Руська), а 145 і 146 (з жовтими дахами) - один на зупинці "Березіль", а інший проїжджає Збаразьке кільце.
Всі три тролейбуси, виходячи з цього, - на "одиничці" (144 по "двійці" пускали здебільшого по вихідних, тоді як на знімку - будній день, про що я говорив раніше у повідомленні 139)
лихвар
лінкцитувати
151
2009-06-26, 01:59
натрапив на статтю в "20 хвилин" з відео і фотками про ранковий потоп 23 червня :)
http://te.20minut.ua/news/152154
судячи з відео, глибина доходила ледь не до метра....
лихвар
лінкцитувати
157
2009-06-26, 21:38
"060 в дії" :)

Дякуючи наводці Buran'а, мені вдалось сьогодні відфоткати 060 на першому замовленні. Як я зрозумів з розмов, його арендували для екскурсійної групи учнів/студентів з Франківська чи І-Ф області. тролейбус мав зупинки біля Старого замку, Надставної церкви і десь на колі одинички на Дружбі, звідки поїхав порожнім розвертатись через Центр (хоча міг спокійно повернути з Дружби на Мазепи).
Андрій AV
лінкцитувати
159
2009-06-28, 12:35
лихвар [157]:
-----------------------
> "060 в дії" :)
> Дякуючи наводці Buran'а, мені вдалось сьогодні відфоткати
> 060 на першому замовленні. Як я зрозумів з
> розмов, його арендували для екскурсійної групи учнів/студентів з
> Франківська чи І-Ф області. тролейбус мав зупинки біля
> Старого замку, Надставної церкви і десь на колі
> одинички на Дружбі, звідки поїхав порожнім розвертатись через
> Центр (хоча міг спокійно повернути з Дружби на Мазепи).
-----------------------
на підлозі лінолеум? оббивка вагонкою гарно дивиться!
лихвар
лінкцитувати
160
2009-06-28, 23:36
Андрій AV [159]:
-----------------------
> на підлозі лінолеум? оббивка вагонкою гарно дивиться!
-----------------------
на підлозі паркет няз ;)
ага, симпатично вийшло
лихвар
лінкцитувати
161
2009-06-29, 01:14
Ще забув написати, що від суботи 27 червня проїзд в тернопільських тролейбусах став по 1 гривні, а також ст/уч одноразові квитки будуть з осені.
Buran
лінкцитувати
162
2009-06-30, 21:37

приватне повідомлення

Сьогодні я і Лихвар побували в заступника директора депо Володимира Зелінського. Тож, маємо такі новини:
- 080 найімовірніше спишуть, бо дуже сильно прогнив і проржавів;
- на майбутнє в Тернополі залишать десь так 4 тролейбуси 9Тр - в якості екскурсійних;
- 113 переобладнають під літнє кафе на колесах, але буде він вже не в Тернополі (якась звідкілясь фірма купила);
- всі решту неробочі 14Тр (в т.ч. 100) відремонтують;
- через нестачу тролейбусів планується залишити тільки такі маршрути: №№ 1, 2, 5, 10 і 11. Про №4 не зрозумів - або він забув сказати, або ж дійсно закриють, але тоді нічим буде доїхати до Центрального ринку і Автовокзалу, окрім маршруток;
- за рахунок закриття кількох маршрутів планується збільшити кількість тролейбусів на №5 - до 9-10 (зараз - 4-5), маршрут буде продовжено до вул. Карпенка;
- №2 буде заїжджати не на Тролейбусну, а на Миру (замість №5);
- ряд маршруток, серед яких - дублюючі тролейбусні маршрути, позакривають, зокрема №№ 1, 12, 16, 36
- змінять рух інших маршруток, зокрема - №№ 18 та інші.
П.С.: Нову схему Лихвар на прохання Зелінського не фотографував, оскільки, за словами останнього, можливі деякі зміни + офіційне затвердження виконкомом та міською радою
лихвар
лінкцитувати
163
2009-07-08, 13:12
ще невелике уточнення - наразі усе це скоріше є задумами, ніж конкретними планами, що обов'язково втіляться (особливо я не впевнений у закритті дублючих маршруток, й що їм вдасться "оживити" усі 14тр).
V@nder$ar
лінкцитувати
165
2009-07-09, 22:52

приватне повідомлення

Т1 всі пройшли КВР?
і які проходили СР і скільки разів:)
лихвар
лінкцитувати
166
2009-07-09, 22:56
V@nder$ar [165]:
-----------------------
> Т1 всі пройшли КВР? і які проходили СР
> і скільки разів:)
-----------------------
думаю у нас роблять КР тільки, а от що і скільки разів - не знаю...
лихвар
лінкцитувати
170
2009-07-19, 20:54
сьогодні з вікна бачив один з наших ЛАЗів-5252*, той що білий з зеленим і неправильними вікнами між середніми і задніми дверима. Я вважав, що від них уже й брухту давно не лишилось...
RVR
лінкцитувати
171
2009-07-20, 12:57

> сьогодні з вікна бачив один з наших ЛАЗів-
> 5252*, той що білий з зеленим і неправильними
> вікнами між середніми і задніми дверима. Я
> вважав, що від них уже й брухту давно не лишилось...

- це ти про автобус? Це взагалі диковинка, що наше АТП їх ще оживляє! До речі, атп-16127 має багацько міжміських маршрутів, куди пускає свої Еталони (переважно), Ікаруси та інший пс...
лихвар
лінкцитувати
172
2009-07-20, 20:17
ще в пятницю трохи постежив за вечірньою роботою тролів, результати такі:
№10 - до 19 год. гарантовано 8 випусків з інтервалом ~5.5 хв., пізніше погано стежив, тому не впевнений в інтервалах руху...
№2 - від 18 до 19 год. бачив 6 випусків з середнім інтервалом ~10 хв.; або ще 2 тролі злиняли №6/7, або таки зменшили випуск.
№7 - на протязі дня бачив 082, а ввечері зявились 091 і 101; не знаю як в пік, але посеред дня мені і AHTOHu не вистачило терпіння його дочекатись (хоч він був єдиним підходячим транспортом)...
№1 - приємно здивував :), мін. від 18 до 20 год. є 9 випусків з дуже непоганим інтервалом в ~6.5 хв., від 20 до 21 уже 4 тролі і ~15хв. відповідно.

-----------------------
> це ти про автобус? Це взагалі диковинка, що
> наше АТП їх ще оживляє!
-----------------------
"імєнно", я ледь очам повірив..
коли з Buranom були біля АТП, то його не бачили, тобто або він був в цехах, або у нього інше місце базування.
лихвар
лінкцитувати
176
2009-07-25, 16:28
трохи новин про автобуси:
в автопарку знайшовся обрізаний Ikarus 280 (за принципом Т1Р), є передні і середні двері (ширмові), стан візуально непоганий, автобус біло-бежевий з бордово-червоним низом. Жодного ЛАЗа-5252* помічено не було. Також там стояло 4 260их, стан - підозрілий...
tvs.vitalik
лінкцитувати
177
2009-07-26, 12:46
Скільки всього пропустив... )
То який тепер загальний випуск виходить без двох маршрутів?
Злуки майже без тролейбусів виходить...
Buran
лінкцитувати
181
2009-07-30, 15:51
Сьогодні близько 15:30 бачив, як №028/8, рухаючись на Березовицю виїжджав з-під тунелю коло "Старого Млина" (з пасажирами) і поїхав вулицею Б. Хмельницького.
Я так зрозумів, що "вісімці" повернули попередній, значно кращий варіант руху на цій ділянці маршруту.
лихвар
лінкцитувати
182
2009-07-30, 17:35
Buran [181]:
-----------------------
> Сьогодні близько 15:30 бачив, як №028/8, рухаючись на
> Березовицю виїжджав з-під тунелю коло "Старого Млина" (з
> пасажирами) і поїхав вулицею Б. Хмельницького.
-----------------------
тобто Хиельницького уже відкрили для руху тролів?
змінений №8 - ось і втілилась об'ява, яку бачили лучани в депо ;)
Buran
лінкцитувати
183
2009-07-30, 18:16
лихвар [182]:
-----------------------
> тобто Хмельницького уже відкрили для руху тролів?
-----------------------

Ще у вівторок пізно увечері. А тролі їздять від середи.

-----------------------
> змінений №8 - ось і втілилась об'ява, яку бачили лучани в депо ;)
-----------------------

А що то була за об'ява?
TFA
лінкцитувати
184
2009-07-30, 19:01
Про зміну руху маршруту №8
лихвар
лінкцитувати
186
2009-08-03, 18:24
тернопіль сьогодні гарно потопило - по Руській-вузькій текло води трохи вище тротуарів, а після залізн. мосту була "калабанька" глибиною з 30-40 см.., уявляю що робилось на Злуки..
лихвар
лінкцитувати
187
2009-08-04, 14:53
лихвар [186]:
-----------------------
> тернопіль сьогодні гарно потопило - по Руській-вузькій текло
> води трохи вище тротуарів, а після залізн. мосту
> була "калабанька" глибиною з 30-40 см.., уявляю що робилось на Злуки..
-----------------------

"калабанька" після зал. мосту на Бандери, фоткав мобілкою.
Buran
лінкцитувати
188
2009-08-04, 16:24
лихвар [187]:
-----------------------
> тернопіль сьогодні гарно потопило,
> уявляю що робилось на Злуки.
-----------------------

Там могли проїхати лише вантажівки. Всі тролейбуси, зрозуміло, стояли. Маршрутки "озеро" об'їжджали прилеглими дворами. А 13-та маршрутка, в якій був я, поїхала вгору по Ломоносова до Старого парку, потім по вул. Веселій вниз до Галицької. Ще два потопи було на вул. Крушельницької - біля бару "777" і зупинки. Цікаво, що десь так за півгодини по завершенні зливи кілька "десяток" зібралось біля готелю "Тернопіль" - чекали на відправку по графіку. Це були два ЮМЗ-Т1 (123, 119) і ще кілька Шкод-14Тр (110 і ще якісь)
DenVol
лінкцитувати
189
2009-08-04, 17:37
Нифига себе! Это ливень был или прорвало что-то?
Buran
лінкцитувати
190
2009-08-04, 19:35
DenVol [189]:
-----------------------
> Нифига себе! Это ливень был или прорвало что-то?
-----------------------

То була злива. Такої негоди не було в Тернополі певно вже кілька років. О 16:15, ще перед дощем (принаймні на "Сонячному") настільки стало темно, що здавалось, ніби це вже доходить до десятої вечора.
На фотках Лихваря година десь так 16:50 - 17:00. але це вже почало "світати". А було ще темніше! У-ух!!!
лихвар
лінкцитувати
191
2009-08-04, 20:42
а як блискало і гриміло - повний хижий...
tvs.vitalik
лінкцитувати
192
2009-08-05, 21:45
У Тернополі, Львові.. грози і дощі, а в Франику страшно сухо і жарко.
RVR
лінкцитувати
193
2009-08-09, 15:52

приватне повідомлення

Ну й даїшники розперезалися..!

Звідси: http://forum.te.ua/showthread.php?t=61406

Звернення працівників Управління ДАІ УМВС України в Тернопільській області щодо ситуації, яка панує в обласній державтоінспекції

Нас, працівників Управління ДАІ УМВС України в Тернопільській області змусила звернутись до Вас та загрозлива ситуація, яка панує в обласній державтоінспекції, що викликано діяльністю її начальника Кавюка О.М. За період керівництва О.Кавюка обласне ДАЇ перетворилось на нечувану за розмахом корумповану структуру і всіх без виключення працівників заставляють підпорядковуватись встановленим ним же та його підлабузниками правилам. Весь особовий склад перш за все зобов'язаний забезпечувати отримання прибутків незаконним шляхом для збагачення О.Кавюка. В противному випадку негайне звільнення.Встановлено тариф поборів, який виглядає наступним чином: за кожну посаду від 1000 до 3000 дол.США (для прикладу М.Сновида за посаду начальника відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території Зборівського району заплатив 3000 дло.США); за звання – 500 дол.США; заступник начальника УДАІ, начальник ВРП А.Терещук за навчання молодих працівників – 500 дол.США для О.Кавюка; начальник відділу організації дорожнього руху С.Поважна – за кожен дозвіл 50 грн., за погодження 50-100 грн., командир окремої роти ДПС для обслуговування доріг державного значення стройового підрозділу І.Ліхновський – з кожного працівника раз в тиждень 350 грн.; начальник відділу ДАІ з обслуговування адміністративної території м.Тернополя та автомобільно-технічної інспекції С.Ронецький – з кожного працівника раз в тиждень по 300 грн., за технічний огляд – 150 грн.; командир взводу ДПС із забезпечення супроводу В.Продеус – з кожного працівника раз в тиждень по 400 грн.; районні відділення державтоінспекції з кожного працівника раз в тиждень по 1000 грн.; начальник 1-го відділення РЕР з обслуговування м.Тернополя, Тернопільського, Підволочиського, Збаразького, Зборівського районів В.Пак – за екзамени по 50 дол.США, за технічний огляд по 30 дол.США; начальник відділу автомобільно-технічної інспекції та реєстраційно-екзаменаційної роботи В.Погрібний – за технічний огляд по 200 грн.; начальник станції діагностики автомобілів Б.Цимбалюк – за технічний огляд по 150 грн.; за посаду начальника Теребовлянського ВРЕР О.Лень заплатив 10000 дол.США. Незаконно отримуються кошти за довідки видачі автотранспорту з штрафмайданчиків в районах області та у м.Тернополі, довідки видаються із великою накруткою. Так, при видачі транспорту із штрафмайданчиків О.Кавюком заведена платня в розмірі 30 грн. за довідку про перевірку автомобіля по базі даних. Після призначення Кавюка О.М. на посаду працівники ДАІ взагалі працюють безвихідних. В суботу проводяться рейди, а в неділю проводяться наради на які О.Кавюк практично не з'являється. Якщо нарада призначена на 10 годину, то начальник ДАІ може приходити вже після обіду близько 15-16 години. Він отримує велику насолоду з того, що працівники з відділених від області районів (Заліщики, Шумськ, Борщів) можуть чекати цілий робочий день. На прийом до О.Кавюка потрапити не можливо у зв'язку з тим, що робочий день у нього розпочинається о 11 годині тому, що найбільш любима його привичка це солодко і довго поспати. Після цього, чай кава, обіди, які переходять у вечері. Ще має О.Кавюк таке собі "хобі" – красиві, молоді дівчата, яких понабирав в кожний кабінет і при потребі вони негайно задовольняють його сексуальні забаганки. Особовий склад несе патрулювання по області на добитих, старих автомашинах, а О.Кавюк має в своєму користуванні чотири машини: Тойота Ланд Крузер NВО 7773 АІ, Тойота Ланд Крузер NВО 0077, Мерседес NВО 0101, Тойота Камрі NВО 0102. В начальника УДАІ взагалі відсутнє поняття культури спілкування, у зв'язку з чим, О.Кавюк завжди із співробітниками поводиться зверхньо і по "хамськи". Вважаючи підлеглих своїми "кріпаками" він постійно застосовує рукоприкладство, нецензурну лайку та образи. Щоб познущатися із підлеглих, не зважаючи на те, чи зима чи літо, а саме спекотна погода, заставляє офіцерів здійснювати патрулювання по території Управління ДАІ одітих в бронежилети і каски. Його б самого так екіпірувати може зажевріла в ньому маленька зернинка совісті, але навряд чи такі поняття для О.Кавюка доступні. Зазначена безвихідь змушує нас просити втрутитись у дану ситуацію і звільнити О.Кавюка із посади та провести відповідну перевірку його службової діяльності. При такому керівництві, і надалі, порядні і професійні співробітники будуть масово звільнятися і не буде кому працювати. Захисту від начальника УМВСУ в Тернопільській області генерал-лейтенанта Максимова В.В. ми не отримаємо, тому що він покриває злодіяння О.Кавюка (є хресним батьком внука В.Максимова). Взамін начальник УДАІ за своє покровительство особисто віддає генералу Максимову В.В. щомісячно 20000 дол.США. Як приклад, вже мали місце випадки коли були спроби змістити О.Кавюка із посади, розжалувати в званні, але В.Максимов, щоб не втратити протиправні канали збагачення, на рівні вищого керівництва МВС України залагоджує будь-які проблеми начальника УДАІ. Надіємось, що справедливість переможе і наш крик душі не буде залишений без належної уваги та відповідного реагування.

Співробітники УДАІ УМВС України в Тернопільській області. 10.07.2009 року
лихвар
лінкцитувати
194
2009-08-10, 14:12
боюсь нічого їх (даїшників) не виправить, принаймі не так швидко :-//
лихвар
лінкцитувати
195
2009-08-11, 00:46
сьогоднішні фотки з Руської і "навколиць":
.


а також 108 у новій рекламній розфарбовці а-ля київська Т3-КВР :)
=Алексей=
лінкцитувати
196
2009-08-11, 10:20
лихвар [195]:
-----------------------
> а також 108 у новій рекламній розфарбовці
> а-ля київська Т3-КВР :)
-----------------------
близнец нашего 287:-)
лихвар
лінкцитувати
197
2009-08-12, 23:11
вчора мав змогу оцінити вечірню роботи нашого "врх" :
1) після 21:00 (а може 20:30) жоден троль з центру на Сх чи Бам не йде.
2) остання №1 йде від Збаразького об 21:05 (при цьому інтервал до 20:05 - піковий (6.5хв), після - 15хв).
3) остання бачена мною №11 (з Баму) була біля Політеху десь о 21:05, інтревал від попередньої ~15хв.
4) №10 та інших маршрутів в той час помічено не було..
RVR
лінкцитувати
198
2009-08-13, 13:30
Нема чого дивуватися, після 22-00 вже й немає більшості маршруток, особливо влітку, коли низький паспотік..!
CB
лінкцитувати
199
2009-08-14, 11:58
Сьогодні в депо різали 14Tr навпроти 113. Можливо різали його (колір відрізаного даху з стійками схожий), але точно сказати не можу
лихвар
лінкцитувати
200
2009-08-14, 14:55
CB [199]:
-----------------------
> Сьогодні в депо різали 14Tr навпроти 113. Можливо
> різали його (колір відрізаного даху з стійками схожий), але точно сказати не можу
-----------------------
постараюсь піти сфоткати
можливо 086 нарешті вирішили прирізати?
лихвар
лінкцитувати
201
2009-08-14, 18:30
лихвар [200]:
-----------------------
> постараюсь піти сфоткати
> можливо 086 нарешті вирішили прирізати?
-----------------------
сходив до депо, сфоткав, але ніяк не міг зрозуміти яка це 14тр була...
коли скинув фотки на комп і роздивився - шок...., це 102, був,.....
ще місяць тому LIS i TFA фоткали його майже цілим в цехах...113 наразі на тому ж місці, без якихось помітних змін, аналогічно й з 089 і 093.
у 121 тепер підняли дибки зад (ще недавно був навпаки - перед), мабуть продовжують розбирати.

п.с. дякую Вові СВ за наводку
TFA
лінкцитувати
202
2009-08-14, 21:34
М-дя... Ніби ж йому щось і зробили були під час ремонту. Немає слів.........
лихвар
лінкцитувати
208
2009-08-28, 23:16
З нагоди Дня міста, 060 сьогодні впродовж дня катав по місту безкоштовно усіх бажаючих, маршрут був за бажанням, хоча переважно Карпенка-Руська-Бандери-Київська-Замкова. Вдалось влаштувати маленьку фотосесію, також вийшли невеликі імпровізовані покатушки для аборигенських любителів ;)

Інші новин: 117 проходить невеликий ремонт, трохи попідфарбовували його; 115 - схоже, що скоро завершать його приведення до тями; 113 здається вже зник з депо; 080 мабуть ще житиме.
014 зараз теж стоїть розібраний, але візуально каркас у кращому стані ніж у 080, тому є надія, що він ще житиме...
лихвар
лінкцитувати
210
2009-08-29, 23:50
лихвар [208]:
-----------------------
> З нагоди Дня міста, 060 сьогодні впродовж дня
> катав по місту безкоштовно усіх бажаючих, маршрут був
> за бажанням, хоча переважно Карпенка-Руська-Бандери-Київська-Замкова. Вдалось влаштувати маленьку фотосесію..
-----------------------

кілька фоток 060 з Дня міста (4а - після двох зупинок у центрі :))
.
- робоче місце не оригінальне вже, але зроблено усе досить акуратно.


п.с. фотки з четвергового суперзатору на дамбі:
лихвар
лінкцитувати
211
2009-09-07, 21:41
завтра зрання планую навідатись до депо і глянути чи є там дещо мале і зелене ;)
лихвар
лінкцитувати
212
2009-09-08, 12:42
лихвар [211]:
-----------------------
> завтра зрання планую навідатись до депо і глянути
> чи є там дещо мале і зелене ;)
-----------------------
був, але ніяких ознак перебування Т601 не бачив..

зате бачив 121 - уже йдуть останні приготування до порізки :-// , 093 потрохи розбирають, 117 на місці де був 122 (позаду цехів), самого 122 не помітив.
(фотки зробив, пізніше викладу)
CB
лінкцитувати
213
2009-09-08, 14:57
Богдан Т601 вже в Тернополі. Сьогодні МАЗ тягнув його по об'їздній в сторону депо. Завтра скоріш за все його побачимо
лихвар
лінкцитувати
214
2009-09-08, 22:12
CB [213]:
-----------------------
> Богдан Т601 вже в Тернополі. Сьогодні МАЗ тягнув
> його по об'їздній в сторону депо. Завтра скоріш
> за все його побачимо
-----------------------
десь через годину-півтори після того Антон Одобецький був біля депо - не бачив, як і я після роботи.. (хоча цехи майже не проглядалися)

п.с. враховуючи напрям руху, а також те, що Вова не помітив на ньому "210" - може це інший Т601 був?..
лихвар
лінкцитувати
215
2009-09-09, 01:57
лихвар [212]:
-----------------------
> бачив.. зате бачив 121 - уже йдуть
> останні приготування до порізки :-//
-----------------------


лихвар [214]:
-----------------------
> CB [213]:
> -----------------------
> > Богдан Т601 вже в Тернополі. Сьогодні МАЗ тягнув
> > його по об'їздній в сторону депо. Завтра скоріш
> > за все його побачимо
> -----------------------
> п.с. враховуючи напрям руху, а також те,
> що Вова не помітив на ньому "210" -
> може це інший Т601 був?..
-----------------------
здається є пояснення - мабуть його тягли через київську трасу:

Dimon // 11288 // 2009-09-08 17:10
По неподтвержденной информации по проспекту Победы в сторону Житомира/Окружной ЗИЛ тащил троллейбус зеленого цвета, похожий на Богдан Т601, передок был заклеен скотчем.

Dimon // 11289 // 2009-09-08 17:11
на выходных то ли в субботу, то ли в воскресение

http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=3347&ft=1&s=nd&fm=11288&lm=11289#s-11288
лихвар
лінкцитувати
216
2009-09-09, 12:28
офіціоз: Buran дзвонив дов приймальні в депо - нічого про Богдан не знають..
лихвар
лінкцитувати
217
2009-09-09, 21:10
"наш" Богданчик знайшовся - в Чернівцях...
http://www.alltransua.com/forum/topic.php?n=3&lng=ua&Topic=000015&page=5#96
лихвар
лінкцитувати
218
2009-09-13, 23:19
http://te.20minut.ua/news/157598

Тернопільська міськрада шукає організатора для підготовки конкурсів

Конкурс для визначення підприємства, яке взялося б за організацію підготовки матеріалів для конкурсного комітету з визначення автоперевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в Тернополі, шукає мерія.

Засідання конкурсного комітету відбудеться о 14.00 12.10.2009 року в приміщенні Тернопільської міської ради за адресою вул. Листопадова, 5.
лихвар
лінкцитувати
219
2009-09-14, 21:31
за 4 дні буде рівно рік відколи у нас з'явився А144 з волинськими номерами :)
http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=849&lm=849#s-849
лихвар
лінкцитувати
220
2009-09-16, 10:51
лихвар [212]:
-----------------------
> потрохи розбирають, 117 на місці де був 122
> (позаду цехів), самого 122 не помітив.
-----------------------
полку прибуло - 122 сьогодні зрану був помічений на #2 :)

п.с. ранкові тягучки-затори усе ростуть і ростуть..
вже регулярно бачу з моста від Політеху попередню до моєї #1 на зупинці в центрі..
лихвар
лінкцитувати
221
2009-09-17, 16:44
лихвар [212]:
-----------------------
> потрохи розбирають, 117 на місці де був 122
> (позаду цехів),
-----------------------
ще +1 - сьогодні бачив 117 в місті.
tvs.vitalik
лінкцитувати
222
2009-09-17, 18:29
Ура! Почалося відродження :)
лихвар
лінкцитувати
225
2009-09-29, 19:26
знову іформація від Buran'а (він спілкувався сьогодні з директором депо) :
1) 146 скоро має виїхати - для нього уже наче є усе необхідне;
2) 014 роблять, й далі буде їздити лінійним;
3) 060 зараз використовують для дитячих екскурсій (я знову сьогодні бачив його).
Buran
лінкцитувати
226
2009-09-30, 16:59
Вже і в Тернополі навчились робити фле-панорамні фотки. Ось, зокрема, фотка, де в кадр попали 082 і 092. Знімки, очевидно, травневі. Бо каштани цвітуть, і тролейбуси ще в старих рекламах і без неї
Buran
лінкцитувати
227
2009-09-30, 17:00
Забув дати посилання:
http://com.te.ua/tour/tour.php?id=10
Buran
лінкцитувати
228
2009-09-30, 17:12
Проспект С. Бандери коло стадіону - без тролейбусів, але добре видно контактну мережу:
http://com.te.ua/tour/tour.php?id=19
Кільце "Злуки - Тарнавського - Коновальця" - також, на жаль, без тролейбусів:
http://com.te.ua/tour/tour.php?id=22
"Рогатка" та лінія №8 по Микулинецькій:
http://com.te.ua/tour/tour.php?id=23
"Маяк" - без тролейбусів, але з маршрутками:
http://com.te.ua/tour/tour.php?id=24
Надставна церква, у кадрі - 112:
http://com.te.ua/tour/tour.php?id=1
Buran
лінкцитувати
229
2009-10-02, 21:43
Позачергову сесію міської ради пікетували приватні перевізники та водії автобусів

У п’ятницю зранку на маршрути не виїхала більшість приватних міських автобусів, позаяк перевізники та водії приїхали під міську раду з акцією непокори. У її стінах проходила позачергова сесія.
Як каже член ради Асоціації перевізників Тернополя Сергій Танчук, причиною цього було те, що мерія протягом останнього часу відмовлялась продовжити термін угоди з перевізниками ще на один рік. Це, зокрема, стосувалось тих підприємств, які зобов’язані були замінити свої старі буси на нові автобуси малого класу – що вони і зробили.
Сергій Танчук стверджує, що в Тернополі парк приватних міських автобусів – найкращий в Україні, адже оновлено 97% усього рухомого складу.
Також перевізників непокоїть значна зміна автобусної маршрутної мережі, яку планують впровадити. Це, зокрема, – закриття деяких маршрутів та загальне скорочення парку автобусів. В Асоціації перевізників Тернополя переконані, що це робиться для того, аби на деяких напрямках надати перевагу тролейбусам. Тим самим пасажир позбавляється права вибору.
Із цим не погоджується виконуючий обов’язки начальника відділу контролю пасажирських перевезень комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Юрій Довгополий. Він вважає, що до плачевного стану тролейбусного парку якраз і призвела поява приватних перевізників. Адже вони дублюють більшість тролейбусних маршрутів.
Крім того, каже Юрій Довгополий, тролейбусний парк не оновлюється через хронічне недофінансування галузі з державного бюджету. До того ж, завод-виробник, із яким ще рік тому був укладений договір щодо придбання кількох тролейбусів і якому гроші були перераховані, не виконує своїх зобов’язань.
Наразі «Тернопільелектротранс» може випустити максимум 49 тролейбусів, ще 4 – на ремонті. Тоді як кількість приватних автобусів – близько двох сотень. Однак Юрій Довгополий запевняє, що у випадку, якщо кількість приватних автобусів стане менше, теперішня кількість тролейбусів все ж здатна буде перевезти всіх пасажирів.
Між тим, на сесії міської ради депутати 32 голосами таки дали добро на продовження на один рік термін дії договору між мерією та перевізниками. А питання щодо реорганізації маршрутної мережі відклали до літа наступного року, адже в зимовий час кількість пасажиропотоку традиційно зростає, тому зараз робити будь-які зміни недоцільно.

http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1392&Itemid=1
лихвар
лінкцитувати
230
2009-10-02, 22:28
нинішня міні-сенсація - 060 цілий день працював як лінійний на №1, ось кілька фоток:


Сьогодні були з Іваном біля депо - 121 ще не розрізаний, інші "прикольні" тролі - на своїх місцях.
Також від сьогодні 144 уже їздить без реклами.

п.с.: зранку співробітниця бачила як трактор тягнув (?) "салатову" 9тр вниз по Мазепи, що б це могло означати - хз...
п.с.-2: усім дякую за наводку, бо сидів вдома, й дуже можливо що не побачив би його на маршруті..
HAnS
лінкцитувати
231
2009-10-02, 22:56
лихвар [230]:
-----------------------
> нинішня міні-сенсація - 060 цілий день працював як
> лінійний на №1, ось кілька фоток:
-----------------------

2 фотка дуже красива
DenVol
лінкцитувати
232
2009-10-02, 23:30
HAnS [231]:
-----------------------
> лихвар [230]:
> -----------------------
> > нинішня міні-сенсація - 060 цілий день працював як
> > лінійний на №1, ось кілька фоток:
> > -----------------------
> 2 фотка дуже красива
-----------------------

На Бандеры тоже ничего получился.
лихвар
лінкцитувати
233
2009-10-03, 00:03
Buran [229]:
-----------------------
> ... Також перевізників непокоїть
> значна зміна автобусної маршрутної мережі, яку планують впровадити.
> Це, зокрема, – закриття деяких маршрутів та загальне
> скорочення парку автобусів. В Асоціації перевізників Тернополя переконані,
> що це робиться для того, аби на деяких
> напрямках надати перевагу тролейбусам. ...
-----------------------
шкода, що нічого не змінили, "но ход ваших ихних мьіслей мне нравится" :)
можливо саме через страйк МТ сьогодні й випустили 060 як лінійний (можливо замість 117, якого знову не видно)

до речі, з фотканням 060 мені сьогодні не сильно щастило - у відповідний момент сонце постійно ховалось.. :-//
Buran
лінкцитувати
234
2009-10-03, 16:58
Buran [229]:
-----------------------
> Позачергову сесію міської ради пікетували приватні перевізники та
> водії автобусів
-----------------------

Забув дати посилання на відео (перший сюжет у випуску новин):
http://smiletv.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1013&Itemid=56
tvs.vitalik
лінкцитувати
235
2009-10-04, 13:35
060 на маршруті - цікаво :)
144 без реклами - це добре, якось не пасує новим тролям реклама.)

Стосовно чотирьох тролейбусів на ремонті - певно 014, 080, 115 і 146?
TFA
лінкцитувати
236
2009-10-04, 14:18
Замість 146, напевно, 086
лихвар
лінкцитувати
237
2009-10-04, 15:03
TFA [236]:
-----------------------
> Замість 146, напевно, 086
-----------------------
ні, саме 146, бо у 086 шансів виїхати своїм ходом майже нема :-/
TFA
лінкцитувати
238
2009-10-04, 19:33
лихвар [237]:
-----------------------
> TFA [236]:
> -----------------------
> > Замість 146, напевно, 086
> > -----------------------
> ні, саме 146, бо у 086 шансів
> виїхати своїм ходом майже нема :-/
-----------------------

Але ж в цеху стоїть саме 086?
tvs.vitalik
лінкцитувати
239
2009-10-04, 20:39
TFA [238]:
-----------------------
> лихвар [237]:
> -----------------------
> > TFA [236]:
> > -----------------------
> > > Замість 146, напевно, 086
> > -----------------------
> > ні, саме 146, бо у 086 шансів
> > виїхати своїм ходом майже нема :-/
> > -----------------------
> Але ж в цеху стоїть саме 086?
-----------------------

Те, що стоїть в цеху, ще не означає, що на ремонті :)
tvs.vitalik
лінкцитувати
241
2009-10-04, 20:42
Який зараз випуск по маршрутах на вихідні дні?
лихвар
лінкцитувати
242
2009-10-05, 00:49
tvs.vitalik [241]:
-----------------------
> Який зараз випуск по маршрутах на вихідні дні?
-----------------------
№1 - 4шт
№2 - 4 ?
№4 - 3-4шт
№5 - 4 ?
№10 - 6шт
№11 - 6 ?
за №8 і №7 нічого сказати не можу..
TFA
лінкцитувати
243
2009-10-05, 15:53
tvs.vitalik [239]:
-----------------------
> Те, що стоїть в цеху, ще
> не означає, що на ремонті :)
-----------------------

Не знаю, я судив по нашому депо, там в цеху без діла нічого не стоїть

LIS
лінкцитувати
244
2009-10-05, 16:57
TFA [243]:
-----------------------
> Не знаю, я судив по нашому
> депо, там в цеху без діла нічого не стоїть
-----------------------
В нас без діла стоять троли в цеху капремонтів, але точніші в очікуванні закінчення КР :)
TFA
лінкцитувати
245
2009-10-05, 20:47
LIS [244]:
-----------------------
> TFA [243]:
> -----------------------
> > Не знаю, я судив по нашому
> > депо, там в цеху без діла нічого не стоїть
> -----------------------
> В нас без діла стоять троли в
> цеху капремонтів, але точніші в очікуванні закінчення КР :)
-----------------------

Принаймні кузовний ремонт вони пройшли, а це значить, що їх точно не спишуть:)
CB
лінкцитувати
247
2009-10-10, 16:02
З 8 жовтня Управління захисту прав споживачів проводить перевірку на КП ТЕТ. Придираються практично до всього: відсутність у кондукторів "бейджиків" (хоча всі кондуктори одягнуті в спец.форму); несправність кнопок "сигнал до водія", які в дев'ятках взагалі не передбачені; неоголошення зупинок водієм; надмірна змазка дверних механізмів, через що пасажири можуть забруднитися і т.д. Перевірка триватиме орієнтовно до 23 числа.

Чомусь здається, що ця перевірка не випадкова, особливо зважаючи на нещодавній страйк приватних перевізників. Напевно саме вони і написали "кляузу" на тролейбусників, яких ,до речі, за ці "порушення" чекають немалі штрафи.
лихвар
лінкцитувати
257
2009-10-15, 23:06
кілька вчорашніх фоток з притензією на проводку :) , на перших двох видно "перший сніг":
www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com

п.с. був біля депо - 121 "обглодують", 118 стоїть на задньому дворі й клює носом асфальт...
tvs.vitalik
лінкцитувати
258
2009-10-16, 12:09
Ех, якби самі тролі (092 та 104) не розмилися, то вийшло б досить динамічно і цікаво :)

> 118 стоїть на задньому дворі й клює носом асфальт...

Думаю, ще нічого страшного, бо і в нас часто тролі в депо стояли перехилені на якийсь бік.
лихвар
лінкцитувати
260
2009-10-16, 22:05
tvs.vitalik [258]:
-----------------------
> й клює носом асфальт... Думаю, ще нічого
> страшного, бо і в нас часто тролі в
> депо стояли перехилені на якийсь бік.
-----------------------
я мав на увазі не те що з ним щось фатальне, а те що він однозначно неходовий

всякі-різні фотки:
www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com
п.с. якого біса робили аж дві двійки (136 і 085) одночасно в тому місці я так і не зрозумів..
лихвар
лінкцитувати
261
2009-10-16, 22:20
лихвар [260]:
-----------------------
> www.picatom.com
> п.с. якого біса робили аж
> дві двійки (136 і 085) одночасно в тому
> місці я так і не зрозумів..
-----------------------
там же вчора чи позавчора бачив 067, і теж з №2.
цікаво, це якась нова тенденція з наганяння часу після тягучок, чи що?..
tvs.vitalik
лінкцитувати
262
2009-10-17, 11:47
В нас теж інколи тролейбуси однакового маршруту їздять один за одним. Інколи через затори...
А на "двійці" також таке спостерігаю тоді, коли якийсь тролейбус виїжджає на заміну - виходить, що певний період 2 тролі їдуть один за одним, а на кінцевій один стає відпочивати.)
лихвар
лінкцитувати
263
2009-10-17, 16:00
tvs.vitalik [262]:
-----------------------
> В нас теж інколи тролейбуси однакового маршруту їздять
> один за одним.
-----------------------
тут ще й інший замут - вони їдуть по №1... (це виїзд з кільця біля мене).
tvs.vitalik
лінкцитувати
264
2009-10-17, 17:50
Ага. ) А я спочатку думав, що з кільця, але по своєму маршруту. Тепер побачив ))

ЗІ. Білосніжно-білий троль 132 треба буде сфоткати серед снігу, коли випаде :)
лихвар
лінкцитувати
265
2009-10-17, 18:08
tvs.vitalik [264]:
-----------------------
> ЗІ. Білосніжно-білий троль 132 треба буде сфоткати
> серед снігу, коли випаде :)
-----------------------
то була підготовка до реклами, зараз він як 082.
CB
лінкцитувати
266
2009-10-18, 14:44
СХОЖЕ БОГДАН ДО НАС ВСЕ-ТАКИ ПОТРАПИТЬ!

У Тернополі випробують тролейбус, виготовлений корпорацією «Богдан»

Міський голова Тернополя Роман Заставний зустрівся з представниками корпорації «Богдан». Йшлося про можливість співпраці Тернопільської міськради з корпорацією. Про це повідомили 17 жовтня власкору ЗІКу у прес-службі Тернопільської міської ради.

Зокрема сторони обговорили питання постачання на випробовування в умовах Тернополя тролейбуса, який виготовила корпорація «Богдан».

За словами директора КП «Тернопільелектротранс» Андрія Мастюха, зараз триває робочий процес підготовки до презентації у Тернополі транспортних засобів, випущених згаданою корпорацією.

Випробовування тролейбуса – другий етап співпраці корпорації з міською радою. До цього у Тернополі проводили експлуатацію автобуса «Богдан А144».

http://zik.com.ua/ua/news/2009/10/17/200595

лихвар
лінкцитувати
267
2009-10-18, 15:15
CB [266]:
-----------------------
>СХОЖЕ БОГДАН ДО НАС ВСЕ-ТАКИ ПОТРАПИТЬ! У
>Тернополі випробують тролейбус, виготовлений корпорацією «Богдан» ...
-----------------------
класно :)
але треба якось буде донести до очільників думку, що Т701 краще у нас дивитиметься (а особливо асинхронний))
лихвар
лінкцитувати
268
2009-10-18, 16:47
хтось знає, як зараз їздить №7 - по Київській чи по Злуки?
RVR
лінкцитувати
269
2009-10-19, 18:08

> - 121 "обглодують", 118 стоїть на задньому

- вже "обглодали" -- тільки кузов залишився... :-(
tvs.vitalik
лінкцитувати
270
2009-10-19, 21:06
RVR [269]:
-----------------------
> > - 121 "обглодують", 118 стоїть на задньому
> - вже "обглодали" --
> тільки кузов залишився... :-(
-----------------------

ШО?!
Чи про 118 тут трохи лишня інфа? Мабуть трохи цитату не так вибрав?
лихвар
лінкцитувати
271
2009-10-19, 21:35
tvs.vitalik [270]:
-----------------------
> ШО?! Чи про 118 тут трохи
> лишня інфа? Мабуть трохи цитату не так вибрав?
-----------------------
то про 121, 118 наразі просто не їздить :)
Buran
лінкцитувати
280
2009-10-24, 18:00
http://rada.te.ua/news/view/1866
Стан справ у транспортній галузі Тернополя
Напередодні Дня автомобіліста і дорожника про стан справ у транспортній галузі Тернополя розповідає в.о. начальника управління транспорту і зв’язку Тернопільської міської ради Степан Фронц.

Пане Степане, розкажіть спершу, скільки одиниць транспорту функціонує сьогодні в Тернополі?

На міських маршрутах зараз працює 276 одиниць транспорту, серед яких 50 тролейбусів, 223 автобуси та 3 маршрутних таксі. Тернопільські тролейбуси щоденно перевозять майже 50 тис. чоловік, автобуси та маршрутні таксі – близько 78 тисяч. Загалом у місті сьогодні налічується 35 автобусних і 8 тролейбусних маршрутів.


Чи дає така кількість транспорту можливість повною мірою забезпечити перевезення тернополян?

Варто зазначити, що під час «дачного сезону» до найближчих садово-городніх товариств організовано спеціальні автобусні маршрути. Також на найбільш завантажених маршрутах збільшено кількість автобусів і переведено їх на двозмінний режим роботи.


Як часто оновлюється рухомий склад транспортної системи Тернополя?

В останні роки придбано 6 нових тролейбусів, серед яких один вітчизняний «Богдан А-144».
Оновлено парк міських автобусів на 97% за рахунок придбання нових дводверних автобусів «Богдан», «Еталон», «I-VAN» та «ПАЗ».


А щодо вартості проїзду? Чи плануються якісь зміни у найближчому майбутньому?

Тариф на вартість міських перевезень контролюється рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Перевезення пільгових категорій населення здійснюються усіма «соціальними» автобусами, а також тими, які працюють у звичайному режимі (до 5 пасажирів-пільговиків одночасно). В усіх міських автобусах і маршрутних таксі для учнів загальноосвітніх шкіл в період навчання надається 50-ти відсоткова пільга вартості проїзду.

---------
П.С. Ото Фронц сказав - "В останні роки придбано 6 нових тролейбусів, серед яких один вітчизняний «Богдан А-144»". Наплутав автобуса з тролейбусами (або це прес-служба мерії неправильно зрозуміла його слова). Хоча Фронц насправді знає, що «Богдан А-144» - це автобус (я розмовляв із ним).
Buran
лінкцитувати
283
2009-10-26, 18:19
У Тернополі горів тролейбус з пасажирами
http://te.20minut.ua/news/160621
Під час маршруту, двигун тролейбуса кілька разів клацнув, а потім у салон повалив дим. Люди миттю покинули палаючу машину. Пожежники ж приїхали за кілька хвилин, і залили гарячий двигун піною та засипали порошком
Пасажири вискакували з заповненого димом тролейбуса, який їхав за одинадцятим маршрутом у понеділок в обід. У двигуні машини сталася пожежа, однак ніхто від полум'я не постраждав. Пасажири миттю вискочили з задимленої машини. Пожежники які приїхали за декілька хвилин, залили двигун піною та порошком, і вогонь згас. Тролейбус саме доїжджав до морфологічного корпусу медуніверситету, зі сторони кооперативного коледжу, коли двигун машини спалахнув.
Коли кореспондент прибув на місце події, пожежники доливали піну на вже погаслий двигун. Вогнеборці змушені були залізати прямо під машину, щоб згасити вогонь у важкодоступних місцях.
У повітрі було видно дим, та на сотню метрів чувся сильний запах паленого пластику.
Пасажирів біля тролейбуса уже не було. Водій допомагав пожежним розкручувати люки у машині, а кондуктор стояла осторонь.
Навіть не знаю, як це сталося, - розповіла кондуктор Надія. - Машина на маршруті працювала нормально. А коли доїжджали до зупинки “шоста школа” двигун кілька разів голосно клацнув. Після цього у салон повалив дим. Водій зупинив тролейбус та відкрив двері. Усі люди миттю повискакували.
Жінка каже, що коли пішов дим, то ніхто не знав що трапилося. Вона, як і всі люди дуже злякалася. Не знали, наскільки серйозною є пожежа.
Зазвичай, коли зламається тролейбус, люди перед тим як вийти підходять до мене, віддають квитки та забирають свої гроші, - каже кондуктор. - А зараз всі вибігали, і ніхто ніхто за грошима навіть не підійшов.
Причину, через яку загорівся громадський транспорт рятувальники відразу не з'ясували. Фахівці з МНС відкрили люк у салоні тролейбуса та оглядали дроти усередині машини. Причину загоряння, та суму, у яку обійдеться ремонт транспортного засобу, з'ясують фахівці.
За словами МНСників пожежі на електротранспорті безпечніші, через те, що у машині немає рідкого палива. Однак, для того щоб гасити машину, у якій може бути напруга, не можна застосовувати воду. А на двигун, та інші деталі також не можна лити піну, бо вона може їх знищити.
Задимленого тролейбуса обступили перехожі. Люди дивилися, як працюють пожежні, та дивувалися, як таке могло трапитися. На місці, де сталася пожежа ще довго пахло паленим пластиком.
Buran
лінкцитувати
284
2009-10-26, 18:25
Це 091. Йому, напевно, скоро таки буде криндик, якщо той криндик уже не наступив...
лихвар
лінкцитувати
285
2009-10-26, 18:26
давненько щось у нас тролі не горіли, ось і долітався 91й.. :-(
nic
лінкцитувати
286
2009-10-27, 00:31
Да впринципе исходя из фотографий ни чего не серьезного случилось. Задымелся, как я понял компрессор. Скорей всего перетерся ремень на компрессоре. Если причина в этом то завтра наверное троллейбус будет уже в строю!
лихвар
лінкцитувати
287
2009-10-27, 13:09
nic [286]:
-----------------------
> Да впринципе исходя из фотографий ни чего не
> серьезного случилось. Задымелся, как я понял компрессор. Скорей
> всего перетерся ремень на компрессоре. Если причина в
> этом то завтра наверное троллейбус будет уже в строю!
-----------------------
думаю ти недалекий від правди :) , бо уже є коментар очевидця на сайті тієї газети:

LeoN // 26/10/2009 19:32 // http://te.20minut.ua/news/160621
Як очевидець всієї пригоди від А до Я, можу сказати, що такої ТУПОЇ та бездарної статті я ще не бачив. Так склалося, що саме був по роботі на "Тетрі" якраз напроти місця де зупинився тролейбус, бачив усю ситуацію від початку гальмуванні і до відїзду пожежників. Нічого там не палало поки люди були у салоні, не треба драматизувати і набивати рейтинг "жовтості". Тролейбус просто загальмував, з нього спокійно вийшли усі пасажири, тоді стало помітно невеличке задимлення, яке за хвилин 5 уже переросло в маленьке займання, ми віддали останню банку води для змивання, щоб хоч якось допомогти водієві, але це не дало сильного ефекту, тоді приїхали пожежники, яких чомусь послали до зупинки Кооперативний технікум, а не на Руську 13, та швидко усе погасили. Є фото та відео з місця пригоди. Чи це тільки я один не чув запаху пластику, хоча знаходився за 10метрів від тролейбуса...
П.С. Для особливо допилтивих скажу, що воду давали з розрахунку залити колесо, яке моголо загорітись


* * * *

п.с. черговий раз переконався що 20хв треба читати з "примруженими очима",бо об'єктивність досить відносна, тобто щось схоже мало місце, але що і як там насправді треба уточнювати з інших джерел :)
CB
лінкцитувати
288
2009-10-27, 18:43
Жаль 91. А ці газетники справді роздули з мухи слона. Насправді там сталося коротке замикання в низьковольтній мережі, і великих збитків там бути не повинно. Погано те, що пожежники влізли під кожен люк і залили все що можна, а електроніка цього не любить (навіть піни), хоча - це їхня робота.
Надіюсь 91 не кинуть поряд з 89 і 93, а все-таки зремонтують, заодно може й підвіску приведуть до ладу.

п.с. про причини пожежі повідомило ГУ МНС у Тернопільській обл.
http://t-pravda.te.ua/news/1803/
tvs.vitalik
лінкцитувати
289
2009-10-28, 18:22
Стосовно 091 - думаю, не довго він буде неробочим. З фоток дійсно видно, що не так уже і страшно.
Ще +1 (115) серед робочих - це добре )
лихвар
лінкцитувати
290
2009-10-29, 10:15
по при всі чутки про епідемію, транспорт ще їздить, але на полвину поржній, багато людей в масках, а на вулицях навіть ранкових заторів не було..

п.с. 091 ще не видно.
tvs.vitalik
лінкцитувати
291
2009-10-29, 17:13
http://urbantransport.kiev.ua/ua_news_754.html - невеличка новина :)

ЗІ. Мабуть треба трохи повиправляти по випусках станом на, принаймні, на 2009 рік, бо певно не все там правильно.
CB
лінкцитувати
292
2009-10-29, 17:50
Справді, по випусках сталося вже багато змін. Зокрема скажу про №5, яким практично щоденно їжджу. В пік мені вдалося нарахувати максимум 4 випуски, при чому останні півроку деякі з них почали знімати на №7. Що стосується зазначених 9 випусків, то таке було (якщо не помиляюсь) ще близько 5 років тому.
п.с. А от №8 в вихідні я вже давно не бачив (як і у міжпік)
tvs.vitalik
лінкцитувати
293
2009-10-29, 18:06
А на "одиничці" 9 випусків мало б бути...

+ на схемі вказано трохи неправильно - можна було б і станом на 2009 зробити ("вісімка" тепер не по Довгій їздить + не відомо чи є "трійка", чи ні..., бо в списку не вказана)
лихвар
лінкцитувати
294
2009-10-29, 20:12
tvs.vitalik [291]:
-----------------------
> http://urbantransport.kiev.ua/ua_news_754.html - невеличка новина :) ЗІ.
> Мабуть треба трохи повиправляти по випусках станом на,
> принаймні, на 2009 рік, бо певно не все
> там правильно.
-----------------------
то усе дані на літо 2008, коли Kostas навідувався до нашого депа, просто у нього тільки зараз дійшли руки викласти те все.
стосовно карти, то думаю буде скоро актуальна версія, принаймі я подав інформацію про зміни (з випусками мабуть такого не буде, бо не маю інфи повної по всіх маршрутах).
Buran
лінкцитувати
295
2009-10-30, 22:41
Через епідемію грипу в Тернополі значно скоротився пасажиропотік - як у тролейбусах, так і маршрутках. І взагалі людей і машин дуже мало...
лихвар
лінкцитувати
296
2009-10-31, 01:07
ось як горів 091:

bryNET // 1580 // 2009-10-30 23:51 http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=1580&lm=1580#s-1580
відео з загорянням троля
http://www.youtube.com/watch?v=SI-rgiQLMrQ&feature=player_embedded#
лихвар
лінкцитувати
297
2009-10-31, 18:31
Buran [295]:
-----------------------
> Через епідемію грипу в Тернополі значно скоротився пасажиропотік
> - як у тролейбусах, так і маршрутках. І
> взагалі людей і машин дуже мало...
-----------------------

Тернополяни уникають громадського транспорту

Міські автобуси Тернополя їздять напівпорожніми. Навіть у час пік, коли раніше люди ледь "впихались" в маршрутки, зараз в салоні - по двоє-троє людей.

Ситуацію спричинила епідемія. По-перше, значна частина людей залишила місто - більше 50-ти тисяч студентів різних вузів. По-друге, частина тернополян на лікарняному. По-третє, люди, як самі визнають, бояться заразитися.

- Я краще декілька зупинок пішки пройду, аніж їхати в маршрутці буду, - говорить тернополянка Оксана Стриж. - маски малоефективні, а в транспорті найлегше інфекцію підхопити. В мене двоє дітей малих, не хочу їх під загрозу підставляти. Я зараз в відпустці, тож їздити щодня не треба, а якщо і потрібно, то краще на таксі.

Подібні думки висловлюють чи не всі тернополяни. Проте маршрутками все ж користуються. Але намагаються себе таки оберегти від зараження.

- Мушу їздити, а як на роботу добиратися, - каже тернополянин Петро Вітвіцький. - Страшно, звичайно, але ж заразитися можна і в магазині, і на роботі навіть. До речі, я ще ніколи так вільно і легко, як останні дні, до роботи не добирався.

Відсутність пасажирів в міських автобусах зараз настільки значна, що перевізники б'ють на сполох. Власники маршруток, за їхніми сло зараз нічого не заробляють. Як самі ж переконують, прибутків ледь вистачає на заправку та обслуговування транспорту.

- Пасажирів поменшало в кілька разів, транспорт напівпорожній, але перевізники працюють зважаючи на складну ситуацію в місті, - говорить голова асоціації перевізників Тернополя Іван Задорожний. - Перевізники ледь на пальне заробляють. Можливо, враховуючи карантин, кількість автобусів на маршрутах зменшимо, але це питання ми наразі не розглядали.

На таксофірмах Тернополя ситуація дещо краща. Там пасажирів теж поменшало - внаслідок хвороби чи виїзду з міста. Проте ці "втрати" частково компенсуються за рахунок тернополян, які, не бажаючи довго перебувати на вулиці чи в транспорті, викликають таксі.

- Люди самі сідають в машину і розповідають, що від початку епідемії в таксі їздять, - розповідає тернопільський таксист Олександр. - А загалом місто пусте, аж страшно. Вночі замовлень мінімум, вдень трохи є. Сподіваюсь ситуація налагодиться ближчим часом. Адже і нас частіше на огляд просять ходити і маски одягати змушують.

http://te.20minut.ua/news/160995
лихвар
лінкцитувати
308
2009-11-08, 20:45
стаття про вечірню "роботу" транспорту в с.м.Т. http://te.20minut.ua/news/161434

Транспорту у вечірній період у Тернополі замало

Доїхати з "БАМу" на "Дружбу" після 21.00 - проблематично, а в зворотньому напрямку після 22-ї - майже неможливо.

Водії міських автобусів через відсутність пасажирів у межах міста, змушені більше години чекати на транспорт. На "гарячу лінію" редакції "20 хвилин" за перші дні листопаду надійшло кілька скарг від тернополян. Люди стверджують, що маршруток у місті значно поменшало.

Чекали годину

Особливо важко дочекатися транспорту у вечірню пору. На деяких маршрутах, як зазначають тернополяни, ввечері їздить один-два автобуси.

- На зупинці біля храму Святого Петра після 21.30 я більше 40 хвилин чекав на автобус №19 маршруту, аби на "Дружбу" поїхати, - розповідає тернополянин Степан Васула. - Змушений був їхати №13 з пересадкою в Центрі. До речі, якщо раніше маршрутки їздили кожні 10 хвилин, то тепер через 20. Така сама ситуація, якщо їхати з "Дружби". Автобуса №27 після 22-ї нема, а 19-й, якщо й ходить, то його майже годину чекати потрібно.

Кореспонденти перевірили скарги людей, і, як виявилось, вони обгрунтовані. Третього листопада о 21.00 ми прийшли на зупинку біля храму Святого Петра. О 21.15 приїхала маршрутка №13. Через пятнадцять хвилин - № 18. О 21.40 пасажирів знову підібрав автобус №13. Маршрутного таксі №19 не було. Не побачили журналісти й маршрутки №27, яка курсує в протилежному напрямку. Коли ж о 21.45 згаданий автобус ми побачили, відразу вирушили до зупинки біля технічного коледжу на Тарнавського, аби перехопити її. О 22.00 автобус приїхав на зупинку, але водій повідомив, що їде лише до залізничного вокзалу.

- Далі вокзалу не поїду, в мене свій графік, - сказав журналістам водій, коли ті поцікавились, чому він не хоче їхати. - Не знаю, може, за мною ще хто їде, то візьме вас.

За кілька хвилин повз зупинку проїхав ще один 27-й, але салон був порожнім. Тож автобус навіть не зупинявся. О 22.10 люди, яких на зупинці було близько десятка, сіли в автобус №19. Таким чином, журналісти, як і інші тернополяни, простояли в очікуванні транспорту більше години. Надворі в той час була мінусова температура.

"Це самовільні дії"

Такі дії перевізників - неправомірні, зазначають у міській раді. Лише мерія може змінювати графік руху транспорту, оскільки є замовником послуг, але аж ніяк не перевізники і тим паче, не водії.

- Це самовільні дії, такого надалі не буде, бо інформацію ми перевіримо, - зазначає в.о. начальника міського управління транспорту Степан Фронц. - Такі дії суперечать договору.

Разом з тим, пан Фронц повідомив, що уже найближчими днями відбудеться спільна нарада перевізників та керівників управління. На нараді обговорять новий графік руху транспорту на період епідемії, оскільки пасажиропотік відчутно поменшав.

- Транспорт курсуватиме трохи рідше, бо в такій кількості автобусів нема потреби, - зазначає пан Фронц. - Але це не означає, що люди будуть відчувати дискомфорт. І в жодному випадку не буде ситуації, яку ви описали. Транспорту буде достатньо і їздитиме він за графіком. Тернополяни про зміни будуть поінформовані.
лихвар
лінкцитувати
326
2009-11-14, 21:39
здається жаб-мандрівник уже у нас:

bryNET // 1604 // 2009-11-14 20:45 // http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=1604&lm=1604#s-1604
Ще одним містом України де невдовзі відбудеться випробування автобусів та тролейбусів корпорації «Богдан» стане Тернопіль. За словами директора КП «Тернопільелектротранс» Андрія Мастюха, зараз триває робочий процес підготовки до презентації. Нагадаємо, експериментальна експлуатація автобуса та тролейбуса «600-го сімейства», до серійного виробництва яких в корпорації «Богдан» приступили наприкінці 2008 року, в цьому році проходила як в містах України (Сімферополь, Алушта, Ялта, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Рівне, Житомир, Вінниця), так і за кордоном: в Польщі, Грузії та Ірані.
http://www.luaz.com/press.php?article=204
CB
лінкцитувати
361
2009-12-09, 18:25
Соціальних автобусів у Тернополі їздитиме більше.

У грудні замість 18 їх стане 30.

Як повідомили в управлінні транспорту міськради, збільшити їх кількість вдалося через врегулювання коштів, отриманих із держбюджету.

- Бюджетом заплановані додаткові кошти на перевезення пільговиків, які ми використали на збільшення кількості соціальних автобусів, - зазначив в.о. начальника управління транспорту міськради Степан Фронц.

Ці 18 соціальних маршрутів забезпечували перевезення пільгових пасажирів на маршрутах, де в основному відсутнє тролейбусне сполучення, зазначили в управлінні транспорту. На даний час соціальні автобуси курсуватимуть маршрутами №№6, 7, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 27, 30, 31, 37.

Найбільше соціальних машин їздить маршрутом №№20 та 22, які сполучають мікрорайон "Сонячний" та вул. Симоненка із залізничним вокзалом і ринком.

До речі, окрім соціальних маршрутів, по п'ять пільговиків перевозять звичайні автобуси. Це роблять перевізники на основі угоди за власний рахунок, зазначили в управлінні. Необмежену кількість пільговиків у Тернополі перевозять ще 50 тролейбусів. Також у транспорті діє 50% оплати проїзду для студентів та учнів шкіл під час навчання, яке фінансує місто. Наразі у Тернополі працюють 50 тролейбусів, понад 200 автобусів, із них 30 соціальних. У місті є 48 тис. пільговиків.

http://te.20minut.ua/news/163813

п.с. щось не дуже видно ці соціальні автобуси
CB
лінкцитувати
367
2009-12-16, 20:11
Сьогодні вперше після ремонту їхав 091. У всіх перегородках біля дверей тепер стоїть скло (правда від 14Tr08). Також скло вставили і в самі двері (всі ніби рідні, крім задньої дверки - взята з 86), так що тепер вони не гримають на весь троль. Що стосується ламп в салоні, то деякі з них, як і до ремонту, періодично гаснуть. Також сьогодні мав хорошу можливість випробувати підвіску троля. Через ДТП на вул. 15 квітня (біля парку) довелося проїхатися близько 100 м. по засніженій ямистій обочині, періодично об'їжджаючи стовпи :). Тепер підвіска в 091 в досить хорошому стані, правда гума - далеко не зимова.

п.с. схоже в нас з'явиться/відродиться ще один вид транспорту - авіація
http://te.20minut.ua/news/164262
лихвар
лінкцитувати
375
2009-12-22, 15:52
ще одна приємність :)
www.picatom.com
п.с. я навіть спершу не впер що то, бо цілий день тут по №2 мелькав 145.
п.с.2: крім того він мав табличку "учбовий", а не "обкатка"...
TFA
лінкцитувати
376
2009-12-22, 16:01
Вітаю! Найновіший троль воскрес, як це не парадоксально звучить:))
tvs.vitalik
лінкцитувати
377
2009-12-22, 18:12
Йо! :) Вітаннячко. Маєте 50 робочих до свята))
лихвар
лінкцитувати
378
2009-12-23, 11:37
TFA [376]:
-----------------------
> Вітаю! Найновіший троль воскрес, як це не парадоксально
> звучить:))
-----------------------
tvs.vitalik [377]:
-----------------------
> Йо! :) Вітаннячко. Маєте 50 робочих до свята))
-----------------------
дяк всім :)
якщо ЛАЗ або депо попрацюють, до до НР може ще щось буде :)

тим часом 146 уже сьогодні вийшов на маршрут №2.


і до нас добрався погодній "усмішкою хижий" - при -1 почався неслабенький дощ....
V@nder$ar.
лінкцитувати
381
2009-12-25, 11:15

приватне повідомлення

Вітаю з 34річчям депо файного міста Тернопіль:)
tvs.vitalik
лінкцитувати
382
2009-12-25, 19:08
Вітаннячко сусідньому місту!! Тільки приємних нововведень у наступному році! :))
TFA
лінкцитувати
383
2009-12-25, 20:24
Також приєднуюся до привітань! Всього найкращого у роботі Тернопільського тролейбуса!
HAnS
лінкцитувати
384
2009-12-25, 21:03
Вітаю!!! :)
лихвар
лінкцитувати
385
2009-12-26, 12:50
всім дякую за вітання, сподіваюсь що все набажане здійсниться :)
LIS
лінкцитувати
386
2009-12-26, 16:26
Також вітаю тернополян з черговою річницею гарних тролейбусів файного міста :) Стабільної роботи, процвітання і побільше нових тролів...
Buran
лінкцитувати
387
2009-12-26, 19:14
І від мене вітання всім фанатам тернопільського елетротранспорту!
DenVol
лінкцитувати
388
2009-12-27, 12:34
И мои поздравления! )
RVR
лінкцитувати
392
2009-12-30, 18:56
До Бурана:
У коридорах влади шост чути про ті Е-183, що закуплені ще торік. Чи взагалі вони до травневих виборів будуть...?
Buran
лінкцитувати
393
2010-01-01, 17:07
RVR [392]:
-----------------------
> До Бурана: У коридорах влади шост чути
> про ті Е-183, що закуплені ще торік. Чи
> взагалі вони до травневих виборів будуть...?
-----------------------

Все дуже туманно. Ніхто точно не знає - ні Заставний, ні Мастюх (принаймні, з їх слів) - коли ті нові ЛАЗи будуть.
Buran
лінкцитувати
398
2010-01-04, 19:10
Сьогодні, 4 січня, знову мав нагоду поспілкуватися з директором депо.

1. Питання про травневі покатушки в Тернополі на екскурсійному 060 (думаю, 34 трансфанати погодяться на поїздку до Файного міста) - фактично вирішене. Андрій Масюх дуже прихильно ставиться до такої ініціативи та й до всіх нас загалом, особливо після Покатушок-2008. Після моєї пропозиції він навіть пообіцяв покатати на теплоході по озеру!

2. 080 виїде орієнтовно за місяць. Я так зрозумів з його слів, що проблем з коштами немає (напевно, всі дотації в кінці року таки надійли з Києва), тож за місяць вже виїде. Опісля візьмуться за 014. Проводити йому ремонт саме зараз заважає нестача робочих рук.

3. Щодо ЛАЗівських боргів. Директор депо сказав, що завтра-післязавтра до Львова поїдуть судові виконавці описувати тролейбуси! Цікаво, що голова профкому депо Віктор Хребтов (він же - водій 145, той самий, що їздить із "фрі-хендсом" у вусі") вчора, 3 січня, мені сказав, що найближчим часом має бути 3 тролейбуси: 2 за проплачені свого часу гроші і ще 1... за неустойку! Ось так...
лихвар
лінкцитувати
399
2010-01-04, 22:25
наче непогані новини :)

сподіваюсь наші зі Львова повернуться не з пустими руками :)
V@nder$ar.
лінкцитувати
400
2010-01-05, 09:22

приватне повідомлення

Buran [398]:
-----------------------
> в Тернополі на екскурсійному 060 (думаю, 34 трансфанати
> погодяться на поїздку до Файного міста)
-----------------------
а чому 34, а не 35??? :)))))
Buran
лінкцитувати
401
2010-01-05, 12:12
V@nder$ar. [400]:
-----------------------
> Buran [398]:
> -----------------------
> > в Тернополі на екскурсійному 060 (думаю, 34 трансфанати
> > погодяться на поїздку до Файного
> міста) -----------------------
> а чому 34, а не 35??? :)))))
-----------------------

У 060, НЯЗ, є 34 сидячих місця. Хоча, якщо нас буде значно більше, можна буде взяти ще й 080, який до того часу мають також відКВРити.
TFA
лінкцитувати
402
2010-01-05, 12:40
080 теж екскурсійним буде?
Buran
лінкцитувати
403
2010-01-05, 12:50
TFA [402]:
-----------------------
> 080 теж екскурсійним буде?
-----------------------

Буде маршрутним, але по ідеї дуже класно виглядатиме.
V@nder$ar.
лінкцитувати
404
2010-01-05, 14:11

приватне повідомлення

Buran [403]:
-----------------------
> TFA [402]:
> -----------------------
> > 080 теж екскурсійним буде?
> -----------------------
> Буде маршрутним, але по ідеї дуже
> класно виглядатиме.
-----------------------
круто:)
Buran
лінкцитувати
405
2010-01-05, 21:26
Ті, що падають вгору - "Дивне місто":

http://www.youtube.com/watch?v=6fgRv7qsook&feature=related

В кадр попали 127, 144 і 145
лихвар
лінкцитувати
406
2010-01-06, 17:25
лихвар [19]:
-----------------------
> трохи підсумкової статистики за 2008. зміна у кількості
> ходових тролів: -3 (+ 146; - 016,056,067,093)
> ходові (53шт+1)
-----------------------

підсумкова статистика за 2009.
зміна у кількості ходових тролів: -3 (+ 067 і 060 екск.; - 014,060,080,118)

ходові (50шт+2сл):
Škoda 9Tr (13шт+2сл) - на 2 менше ніж в 2008, але вони зараз на КР й скоро вийдуть + з'явився екскурсійний 060
- 028,029 (дводверні,1976)
- 051,067,068,075,082,085;133',136' (тридверні, 1980-82) + 077=тех.допомога і 060=екскурсійний
- 131,132,135 (ТІСУ, тридверні, 1979-81)
Škoda 14Tr (22шт) - усі залижились живі, деякі навіть відбули СР :)
- 091,092,138,137.130,139 (14Tr02 / 01 / 05,1983-84)
- 96-099,101,103-104,106,108,110-112,114-115 (14Tr02/6 89/6,1987-89)
- 140-141 (14Tr10,1990-91)
ЮМЗ Т1 (5шт): 116,119,120,123,125 (1992-93) - усе стабільно
ЮМЗ Т1Р / Т2 (5шт): 117,122,126,128 / 127 (1992-94) - перестав їздити 118
ЛАЗ 52522 (2шт): 142,143 (2006) - усе стабільно
ЛАЗ Е183 (3шт): 144,145,146 (2006-08) - наразі порахував 146 як діючого

недіючі, але мають ще більші чи менші шанси поїхати (6шт):
Škoda 9Tr (2шт) : 014,080
Škoda 14Tr (3шт): 089,093,100(?) [+086 як резервний кузов]
ЮМЗ Т1Р (1шт): 118
лихвар
лінкцитувати
419
2010-01-20, 13:40
лихвар [406]:
-----------------------
> підсумкова статистика за 2009. зміна
> у кількості ходових тролів: -3 (+ 060 екск.;
> - 014,060,080,118) ходові (50шт+2сл)....
-----------------------
ще трохи "не цифр" до підсумків 2009 року.
Якось однозначно охарактеризувати тяжко, були суперечливі тенденції - неочікувана поява екскурсійного 060; передчасна ліквідація "прикольних" 14Тр; вкорочення часу роботи тролейбусів, але покращення їх роботи вдень; з'явилась тенденція до поліпшення стану самих тролів. Також весь рік минув в очікуванні, що нарешті прийдуть нові ЛАЗи..

Ще 2009 став останнім роком класичних великих автобусів - останні 260ті Ікаруси зникли з маршрутів в середині року.
лихвар
лінкцитувати
426
2010-01-27, 21:42
вчора ввечері їхав додому на м.т. №13, й мені дали там КВИТОК!!

п.с. а шар інію (точніше льоду) на вікна в маршрутка рази в грубший ніж в тролях..
лихвар
лінкцитувати
427
2010-01-30, 17:54
звідси http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=-20&lm=-1#s-1765

www.picatom.com
помітно що у 093 заварені двері, це залишає поки невеликі шанси що він колись ще поїде..
tvs.vitalik
лінкцитувати
428
2010-01-30, 20:27
лихвар [427]:
-----------------------
> звідси http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=-20&lm=-1#s-1765 помітно що у 093
> заварені двері, це залишає поки невеликі шанси що
> він колись ще поїде..
-----------------------

Значить, напевно, і 089 може ще поїхати...
Крім того, ваш 100 нагадав мені нашого 128 до ремонту ))
RVR
лінкцитувати
429
2010-01-31, 00:31

приватне повідомлення

лихвар [427]:
-----------------------
> звідси http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=-20&lm=-1#s-1765 помітно що у 093
> заварені двері, це залишає поки невеликі шанси що
> він колись ще поїде..

- маю інформацію від перевіреного джерела, що у 093 серйозні проблеми чи то з електропроводкою чи електронікою (?). Так що шанви на виїзд високі...

п.с.
до лихваря:
нарешті маю вдома нет...(!)
лихвар
лінкцитувати
430
2010-01-31, 12:48
RVR [429]:
-----------------------
> - маю інформацію від перевіреного джерела,
> що у 093 серйозні проблеми чи то з
> електропроводкою чи електронікою (?). Так що шанви на виїзд високі...
-----------------------
хтось наче казав, що у нього пробиває напругу на корпус, того й його "стали"..

-----------------------
> п.с. до лихваря: нарешті маю вдома нет...(!)
-----------------------
нарешті!)
CB
лінкцитувати
431
2010-02-02, 12:21
Знайшов статистику обсягів перевезення пасажирів тролейбусами Тернополя за 1995-2009 р.р. (тис.чол.)

1995____19647,0
1996____25391,0
1997____33645,0
1998____44015,0
1999____43344,0
2000____35636,5
2001____36076,2
2002____23618,9
2003____16583,3
2004____16853,3
2005____26776,9
2006____25070,7
2007____18922,0
2008____17916,1
2009____18050,5

http://www.ternstat.tim.net.ua/files/TZ/TZ6.htm

Можна ще порахувати по роках скільки в середньому пасажирів припадало на 1 троль
лихвар
лінкцитувати
432
2010-02-02, 18:01
корисна статистика, цікаво що за "сплеск" був в 2005/2006?

каррамба на дамбі в обід :)
www.picatom.com
RVR
лінкцитувати
433
2010-02-06, 22:01
Цікава інфа звідси:
http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=-20&lm=-1#s-1790

і звідси:
http://urbantransport.kiev.ua/ua_99.html

3. Тролейбус ЮМЗ-Т1, 1994 р., початкова ціна продажу - 11042,06 грн. без ПДВ, гарантійний внесок - 552,10 грн.
4. Тролейбус ЮМЗ- Т2, 1998 р., початкова ціна продажу - 35804,04 грн. без ПДВ, гарантійний внесок - 1790,20 грн.

- може нашим передати - а раптом це їх зацікавить?
Buran
лінкцитувати
434
2010-02-10, 21:28
2 млн. 300 тис. грн. заборгувала держава за перевезення пільговиків КП «Тернопільелектротранс»

http://intb.novunu.com/economy/3893/
лихвар
лінкцитувати
435
2010-02-11, 15:29
в продовження новин з депо:
- уряд за минулий рік досі не додав 2.3 млн.грн з запланованих 8.х (які теж не покривають усіх витрат на перевезення пільговиків); попри те, зарплати за 2009 повністю виплачені.
- приблизна денна статистика перевезень: 20 тис. звичайних пасажирів та 40 тис. пільговиків ( з них 5-6 тис. учнів і студентів).
- стосовно ЛАЗу, то ще в 2008 було заплачено 2 млн. в рамках купівлі по лізинговій системи 7 тролейбусів; як відомо ЛАЗ досі нам нічого не поставив, суди тривають.., ціну в 1млн/шт наші змінювати не планують.
- також недавно директор був в Чехії для конкретизації деталей можливої купівлі вживаних 14Tr (~10 шт, приблизно 15-тирічні)
- від закупівлі нової техніки відмовлятись не збираються, також плануться тести нових Богданів в місті.
- в 2009 було 3 КР, також скоро звідти вийдуть 080, 014 і 114.


і кілька фоток - наше начальство на прес-конференції, 118, "передній двір" і 146
www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com
tvs.vitalik
лінкцитувати
436
2010-02-11, 20:13
RVR [433]:
-----------------------
> Цікава інфа звідси: http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=-20&lm=-1#s-1790 і звідси: http://urbantransport.kiev.ua/ua_99.html
> 3. Тролейбус ЮМЗ-Т1, 1994 р., початкова ціна
> продажу - 11042,06 грн. без ПДВ, гарантійний внесок
> - 552,10 грн. 4. Тролейбус ЮМЗ- Т2,
> 1998 р., початкова ціна продажу - 35804,04 грн.
> без ПДВ, гарантійний внесок - 1790,20 грн.
> - може нашим передати - а раптом це
> їх зацікавить?
-----------------------

Страшнуваті ті ЮМЗи - нащо вони вам здалися... Якщо навіть на сході їх ніхто не взяв за таку ціну, то значить вони дійсно в жахливому стані - максимум як донори запчастин, та й то, думаю, хто-зна що там всередині залишилося...
tvs.vitalik
лінкцитувати
437
2010-02-11, 20:16
лихвар [435]:
-----------------------
> також плануться тести нових Богданів в місті.

Тернопіль поки обминали))

> і кілька фоток - наше начальство на прес-конференції,
> 118, "передній двір" і 146
-----------------------

118 страшнувато обдертим виглядає... і 146 присів )
Buran
лінкцитувати
438
2010-02-13, 13:51
Тернопіль досі не може дочекатися 7 нових львівських тролейбусів

http://intb.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1851&Itemid=1
(текст сюжету на оіфційному сайті ІНТБ)

http://intb.novunu.com/economy/4120/
(останнє посилання - там чомусь не показує відео, мабуть якісь проблеми з сервером)
Buran
лінкцитувати
439
2010-02-13, 18:53
Buran [438]:
-----------------------
> http://intb.novunu.com/economy/4120/ (останнє посилання - там чомусь
> не показує відео, мабуть якісь проблеми з сервером)
-----------------------
пряме посилання:
http://vd.novunu.com/video/5/12-02-10_Zakupivlya_troleybusiv.avi.FLV
(скачати файл і зберегти, розмір - 7,2 Мб)
лихвар
лінкцитувати
440
2010-02-14, 00:37
tvs.vitalik [437]:
-----------------------
> 118 страшнувато обдертим виглядає... і 146 присів )
-----------------------
просто з дохлого тролейбуса зняли рекламу))


ще згадав таку штуку за б/у - Мастюх згадував, що був у Зліні, відповідно тролейбуси можуть бути звідти (правда там залишилось тільки 6 14тр).
Buran
лінкцитувати
441
2010-02-15, 13:51
"Через непосипані дороги у Тернополі затори"

http://te.20minut.ua/news/168454.html
RVR
лінкцитувати
447
2010-02-20, 01:17
переношу звідси, бо не маю часу знову те переписувати:
http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=1826&lm=1845#s-1845

Вчора у нічних новинах на ТВ-4 знову був досить цікавий сюжет про наше трольдепо. Не буду знову повторювати про "заїжджені" питання (гроші, пільговики і т.п.). Але було цікавіше:

- дійсно підтвердилася інформація про 2 ЛАЗи по 1 млн. грн. (проплачені за угодою), за які завод хотів вже 1,5 млн. Але депо не пішло на доплати і вже має постанову суду про правильність першої ціни. От цікаво, чи завод зможе скласти тепер ці тролі по таких цінах..?

- є наміри купувати "бушки" із Чехії, причому відразу 10 штук по орієнтовній ціні 200 тис. грн. (разом із доставкою). Знову виникає цікаве питання - яке місто в Чехії може дати стільки 14-ок?

- як виявилося, сер. вік тролейбусів у Тернополі 20 років. А якби не було ЛАЗів, то напевно би до 30 р. дожилися...

- крім того, журналісти взяли інтервю у деяких водіїв. Так, водій 132-го казав, що машина хороша, але старша навіть за нього (йому десь під 30). Водій 144-го (п. Якимець) теж позитивно говорив про свій девайс. Особиво відзначив, що машина зручна для старших людей і молодих мам із колясками...
+ ще один пасажир в інтервю казав, що потрібно розвивати ЕТ...

ніби все...
V@nder$ar
лінкцитувати
448
2010-02-20, 08:49
RVR [447]:
-----------------------
> виникає цікаве питання - яке місто в Чехії
> може дати стільки 14-ок?
-----------------------
Злін, Прешов, БРНО, Градець Кралове :)
HAnS
лінкцитувати
449
2010-02-20, 11:12
V@nder$ar [448]:
-----------------------
> Злін, Прешов, БРНО, Градець Кралове :)
-----------------------

Прешов - це Словаччина :)
лихвар
лінкцитувати
450
2010-02-20, 13:04
V@nder$ar [448]:
-----------------------
> Злін, Прешов, БРНО, Градець Кралове :)
-----------------------
на пресконференції НЕ згадувалось з якого міста братимуть;
але Мастюх згадував, що був у Зліні, тому думаю звідти щось та й буде :) , у них залишилось всього 6 шт. 14Тр, тому може й усі нам передасуть.
Решта тролів - тяжче сказати, Брно наче продає старіші 14Тр 1986-87рр, Остравські можуть бути "гнилими", Пльзень - можливо...; та й гадати тут можна довго - міст з 14Тр там багато)))
Buran
лінкцитувати
455
2010-03-02, 20:58
http://rada.te.ua/news/view/2411

На сьогоднішній день у КП «Тернопільелектротранс» нараховується понад 60 одиниць пасажирських тролейбусів, однак щоденно на маршрутній мережі працюють близько 50. В першу чергу, це пов’язано із технічним станом машин, адже середній вік тролейбусів – 20 років. У тролейбусному парку лише 5 одиниць мають термін експлуатації до 5років, ще 11 – до 15 років, а понад 85% - вичерпали свій нормативний термін експлуатації.

Як розповів заступник міського голови з питань економіки Петро Гринчишин, оновлення рухомого складу залишається актуальним уже впродовж кількох років. Згідно із «Програмою розвитку міського електротранспорту», прийнятою у 2007 році, лише в 2009 році з державного бюджету для цього необхідно було виділити 3,5 млн.грн. (не враховуючи заборгованості минулих років за цією статтею та збільшення вартості придбання тролейбусів). Для порівняння: якщо у 2007 році один тролейбус коштував 860 тис.грн., то зараз середня вартість цього транспортного засобу складає майже 1,5 млн.грн. Однак можливості придбати машини вітчизняного виробництва немає.

Для забезпечення щоденних перевезень пасажирів підприємство здійснює ремонт транспорту, виходячи з власних можливостей. У 2009році з міського бюджету для підтримки КП «Тернопільелектротранс» було виділено 300 тис. грн. Цієї суми недостатньо, адже потрібна поступова заміна старої техніки.

За словами Петра Семеновича, вивчаючи різні пропозиції та можливості оновлення рухомого складу, було здійснено візит в Чехію. Відтак, досягнуто попередньої домовленості щодо придбання 10 тролейбусів «Шкода». Вартість одного тролейбуса (з врахуванням доставки, розмитнення та ін.) становитиме близько 15 тис. ЄВРО.

«Саме надійність роботи та довговічність цих машин, а також можливість оперативного придбання запчастин та комплектуючих, дозволить вже цьогоріч частково оновити тролейбусний парк, - зауважив заступник міського голови з питань економіки, - а також розширити обслуговування маршрутної мережі міста, стабілізувати роботу підприємства, а відтак, і покращити якість послуг».

Для довідки: КП «Тернопільелектротранс» - підприємство, що виконує і соціальні функції, адже забезпечує основну частку перевезень пільгових категорій пасажирів у місті. Так, за підсумками 2009року, послугами міського електротранспорту скористалися 18,1 млн. пасажирів, з них понад 10 млн. чол. - пільгових категорій, що становить 55 % від загальної кількості перевезених цим видом транспорту. Загалом, у порівнянні з попереднім роком, міським електротранспортом перевезено на 0,2 млн. пасажирів більше: одночасно зі зменшенням платних перевезень (на 10%), зросла кількість пасажирів, що користуються пільгами (на 11,6%). Однак, за 2009 рік за надані послуги держава заборгувала підприємству 2,3 млн.грн.
tvs.vitalik
лінкцитувати
456
2010-03-03, 18:02
Знову в статті по статистиці неточності.. Невже так важко порахувати нормально??...

Стосовно б/у - прапор в руки...)))
лихвар
лінкцитувати
457
2010-03-03, 23:30
tvs.vitalik [456]:
-----------------------
> Стосовно б/у - прапор в руки...)))
-----------------------
опосередковане підтвердження скорого "пришестя" - активне навчання водіїв на 14тр - 104, 111 і 140 цілими днями й вечорами мотають круги, і деякі 9Тр теж.
Buran
лінкцитувати
458
2010-03-04, 19:16
Обласний центр може отримати тролейбуси всього за 15 тисяч євро
На десяток цих же транспортних засобів претендує ще й Рівне

Віталій Гнатюк, газета “Місто” №9 (354) від 3 березня 2010 року

Після робочого візиту до Чехії посадовці Тернопільської міської ради досягнули попередньої домовленості щодо придбання 10 тролейбусів "Шкода". Вартість одного тролейбуса (з врахуванням доставки, розмитнення та ін.) становитиме близько 15 тис. Євро.
Але, як нам відомо з неофіційних джерел, тернопільській владі потрібно поквапитися, тому що на ці ж 10 тролейбусів “Шкода” претендує і сусіднє Рівне. Слід додати, що така низька вартість тролейбусів зумовлена тим, що вони не нові, а після капітального ремонту. За нормами Євросоюзу, термін їхньої експлуатації вичерпався. Але для країн СНД машини цілком придатні.
Заступник міського голови з питань економіки Петро Гринчишин зазначає, що саме надійність роботи та довговічність цих машин, а також можливість оперативного придбання запчастин та комплектуючих дозволить вже цьогоріч частково оновити тролейбусний парк, а також розширити обслуговування маршрутної мережі міста, стабілізувати роботу підприємства, а відтак і поліпшити якість послуг.
До речі, у 2009 році послугами міського електротранспорту скористалися більше 18 млн пасажирів, з них понад 10 млн осіб — пільгових категорій.
Buran
лінкцитувати
459
2010-03-04, 19:17
Сьогодні випадково зустрів Мастюха. Він підтвердив, що ми у конкуренції з містом Рівне.
лихвар
лінкцитувати
460
2010-03-05, 01:53
Buran [459]:
-----------------------
> Сьогодні випадково зустрів Мастюха. Він підтвердив, що ми
> у конкуренції з містом Рівне.
-----------------------
от підсупні потвори! )))
RVR
лінкцитувати
461
2010-03-05, 15:15

приватне повідомлення

перекидаю звідси:

http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=1&s=nd&fm=1843&lm=1862#s-1862

вчора сесія міськради ухвалила рішення про надання (чи про продовження?) кредитної лінії для КП ТЕТ. Можливо, це і є гроші на тролі ? Прошу Бурана "рознюхати"..!

Щодо конкуренції з Рівним...
Навряд чи наші прешівські 14-ки раніше візьмуть. Однак Злін точно перевагу надасть Тернополю, оскільки мають досвід співпраці.

Сьогодні побачив, що на 131 частково поздирана фарба... і через неї пробивається обшивка з оцинкованої бляхи (!). О це так надійно!
Цікаво, це зробили ще чехи, чи вже наші "приклалися"..?
Buran
лінкцитувати
462
2010-03-05, 16:02
RVR [461]:
-----------------------
> вчора сесія міськради
> ухвалила рішення про надання (чи про продовження?) кредитної
> лінії для КП ТЕТ. Можливо, це і є
> гроші на тролі ? Прошу Бурана "рознюхати"..!
----------------------

Сьогодні знову мав розмову з директором КП ТЕТ.
Дійсно, гроші мають піти на розвиток підприємства. От тільки забув спитати, чи саме за них куплять беушні тролейбуси. Але цілком можливо, думаю. Оскільки за ці гроші мають придбати всякого роду запчастини, зробити ремонт в цехах, поміняти вікна і т. п. В тому ж числі відремонтувати 080 і 014, про що до прийняття міськрадою відповідного рішення, можна було на деякий час забути. Тепер залишається лише дочекатись реального втілення сказаного.
лихвар
лінкцитувати
463
2010-03-05, 16:52
RVR [461]:
-----------------------
> вчора сесія міськради
> ухвалила рішення про надання (чи про продовження?) кредитної
> лінії для КП ТЕТ. Можливо, це і є
> гроші на тролі ?
-----------------------
а яка сума фігурувє?

ще одним ймовірним джерелом б/к є Брно (крім вищезгаданих підозр щодо Зліна).
лихвар
лінкцитувати
464
2010-03-05, 17:23
RVR [461]:
-----------------------
> Сьогодні побачив, що на 131 частково поздирана
> фарба... і через неї пробивається обшивка з оцинкованої
> бляхи (!). О це так надійно! Цікаво,
> це зробили ще чехи, чи вже наші "приклалися"..?
-----------------------
наче ще чеська, няп на ньому обшивка не змінювалась (на відміну від 132 і 133/134)
а фарба здається після морозів відлиняла, так само як і на 137.
Buran
лінкцитувати
465
2010-03-05, 19:50
лихвар [463]:
-----------------------
> RVR [461]:
> -----------------------
> > вчора сесія міськради ухвалила рішення про
> > надання (чи про продовження?) кредитної лінії для
> > КП ТЕТ. Можливо, це і є гроші на тролі ?
> -----------------------
> а яка сума фігурувє?
-----------------------

1 млн. грн.
лихвар
лінкцитувати
466
2010-03-05, 20:17
Buran [465]:
-----------------------
> 1 млн. грн.
-----------------------
це вистачає на 6 шт по 15 000 Є.
мабуть то на закупівлю б/к, + можливо частина на поточні потреби ;)
Buran
лінкцитувати
467
2010-03-05, 21:25
Маршрутну мережу Тернополя оновлять

http://intb.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1928&Itemid=1

Маршрутну мережу Тернополя оновлять. Востаннє зміни до цієї мережі вносили 5 років тому. Сьогодні на дороги міста щоденно виїжджають близько 50 тролейбусів та 222 автобуси.
Виконувач обов’язків начальника управління транспорту і зв’язку Тернопільської міської ради Степан Фронц каже, що їхнє відомство готується частково реформувати систему транспортних перевезень. За основу планують взяти тролейбусну мережу. Зокрема, планується закрити тролейбусні маршрути №№4 та 8, а вивільнені електромашини спрямувати на інші лінії.
Особливу увагу плануються зосередити на сполученні Тернополя з навколишніми селами. Крім уже діючих за цими напрямках маршрутів, працівники управління планують запровадити нові. Для цього їм потрібно лише узгодити це питання з обласною адміністрацією.
Нереалізованим залишається також питання транспортного сполучення масиву Новий Світ з іншими мікрорайонами Тернополя. Управління транспорту та зв’язку запропонувало ввести в цій частині міста на деяких вулицях односторонній рух.
Buran
лінкцитувати
468
2010-03-06, 20:48
Маршрутну мережу Тернополя оновлять

Відеосюжет

http://intb.novunu.com/economy/5754/
Buran
лінкцитувати
469
2010-03-09, 21:34
8 березня працівники ДАІ на зуп. "Готель "Галичина" спинили жінку-водія тролейбуса №145/1 Надію Нацюк. Відеосюжет про подію (готував інший журналіст) викладу завтра, 10 березня, в перші половині дня.
Buran
лінкцитувати
470
2010-03-11, 13:03
Ось обіцяний мною відеосюжет:
http://intb.novunu.com/life/5992/

Якщо посилання не працює (бо в них там якісь проблеми із сервером) - скачати файл (12,1 Мб):
http://vd.novunu.com/video/5/Zhinky-vodiji_09-03-10.avi.FLV
Buran
лінкцитувати
471
2010-03-11, 21:33
Buran [470]:
-----------------------
>Ось обіцяний мною відеосюжет: http://intb.novunu.com/life/5992/ Якщо посилання
>не працює (бо в них там якісь проблеми
>із сервером) - скачати файл (12,1 Мб): http://vd.novunu.com/video/5/Zhinky-vodiji_09-03-10.avi.FLV
-----------------------
Полювання на жінок-водіїв влаштували працівники міської Державтоінспекції. У день 8 Березня інспектори вирішили у такий спосіб привітати водіїв на підборах зі святом.

33 роки за кермом Надія Нацюк, водій тролейбуса. Вона каже, що з інспекторами через порушення правил дорожнього руху спілкуватися не доводилося. Має жінка і власну автівку, проте її не водить, оскільки вистачає дня, проведеного у рогатому транспорті.
Не сподівалася, що її зупинять «даішники», й Ірина Олійник. Вона була впевнена, що з’їхати на узбіччя її змусили для перевірки документів.
Приємною несподіванкою привітання державтоінспекторів виявилося і для інших жінок за кермом.
Акцію до 8 Березня міська Державтоінспекція проводить уже не вперше. Як каже Микола Ігнатченко, старший інспектор ДАІ міста Тернополя, жінок-водіїв вони поважають і шанують не лише у день свята. Проте підтримують традицію зупиняти та вітати на дорогах саме у міжнародний жіночий день.
Інспектори кажуть, що жінка за кермом – далеко не диво сьогодні, але жінка та чоловік за кермом поводяться по-різному. Відповідно до досліджень, чоловіки стають винуватцями більшості аварій через необережність, переоцінку своїх здібностей і можливостей автомобіля або недотримання Правил дорожнього руху. При цьому, у жінок причинами інцидентів найчастіше є зайва обережність, надмірна педантичність, недооцінка своїх здібностей і недостатній досвід.
Сучасні українські жінки остаточно приборкали «залізного коня» і сьогодні все більша кількість леді сідає за кермо автомобіля.
лихвар
лінкцитувати
472
2010-03-16, 17:41
трохи новин з депо:

080, 014, 146 і т.п. зараз на паузі, будуть ремонтуватись як з'являться кошти, 100 забрали на дорозборку.
Кредитна лінія на 1млн. - для того щоб отримати ті гроші, треба ще деякі процедури пройти і т.д.,..
Зарплата за січень виплачена, намагаються зараз за лютий: заборгованість держави за перевезення пільговиків не зменшується...
Хочуть позбутись збиткових маршрутів (№4 і 8), звільнені тролі ймовірно підуть на підсилення бамського напрямку, очевидно №5 або №9, але тут багато що впирається в лоббі в міськраді...
Десь з кінця березня можна очікувати на тести богданівських троля і А092.80 ;)
HAnS
лінкцитувати
473
2010-03-16, 19:08
лихвар [472]:
-----------------------
> Десь з кінця березня можна очікувати
> на тести богданівських троля і А092.80 ;)
-----------------------

А якого саме троля?)
лихвар
лінкцитувати
474
2010-03-16, 19:49
HAnS [473]:
-----------------------
> А якого саме троля?)
-----------------------
хз, точної інфи не чув, того підозрюю №210 ))
Buran
лінкцитувати
475
2010-03-16, 21:52
Зменшувати кількість тролейбусних маршрутів у Тернополі не будуть – Андрій Мастюх

http://intb.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=1968&Itemid=1

Зменшувати кількість тролейбусних маршрутів у Тернополі не будуть. У цьому запевнив директор комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх. За його словами, маршрутну мережу оптимізують таким чином, аби задовольнити потреби різних категорій пасажирів.
Андрій Мастюх, директор КП «Тернопільелектротранс»: «Якби йшла мова про зменшення кількості маршрутів, то ми б не вчили групу нових водіїв, не розвивали тему доставки транспортних засобів з Чехії і не розглядали питання проведення капітальних ремонтів. Тобто підприємство би плило по течії, втрачаючи транспортні засоби і кадри».
Найоптимальніший інтервал руху між тролейбусами на одному маршруті, каже Андрій Мастюх, – 5-10 хвилин. Так їздять електромашини на №№1, 2, 10, 11. На інших лініях – 4-й, 5-й та 8-й – на тролейбуси тернополянам доводиться чекати від 15 до 20 хвилин.
Buran
лінкцитувати
476
2010-03-16, 21:55
П.С.: Андрій Павлович ще сказав так: якщо немає можливості заробити (на маршрутах він має на увазі), то потрібно хоча б економічніше витрачати кошти.
HAnS
лінкцитувати
478
2010-03-23, 16:14

приватне повідомлення

http://transphoto.ru/photo/284929/

Словаки продають 15Тр...
лихвар
лінкцитувати
479
2010-03-25, 00:29
HAnS [478]:
-----------------------
> http://transphoto.ru/photo/284929/ Словаки продають 15Тр...
-----------------------
нехай бере Рівне, а нам сподіваюсь дістануться 14Тр для початку ;)
V@nder$ar
лінкцитувати
481
2010-03-27, 20:03
да для Рівного 15тр це круто!! (мрія :)
Але Словаки продають: 14тр - 87, 78, 71, 88 Прешов
15тр - 93, 95 Прешов
94 - списаний уже як 2 роки!
---------
а Рівне каже що буде брати ще 10-11 - 14ТР :)
лихвар
лінкцитувати
486
2010-04-01, 13:05
здається вже наважились підняти ціну за проїзд в маршрутках до грн. (правда то може бути і першоквітневий жарт ;)) http://te.20minut.ua/news/172135

Проїзд в Тернополі ‬коштуватиме дві гривні

Таке рішення прийняли тернопільські посадовці спільно з товариством перевізників області. Причина - нерентабельність маршрутів через загальне подорожчання паливо-мастильних матеріалів і запчастин до автобусів.
Майже рік ціна проїзду в міських автобусах була на рівні 1,50, але зараз її необхідно збільшити, зазначають власники автотранспорту. Адже третина зароблених перевізниками коштів - податки. Ще третина - заробітна плата водіїв і заправка транспорту. Решта коштів необхідні для ремонту та оновлення автопарку. Відповідно, власники автобусів, як вони стверджують, практично нічого не заробляють.
-‎ ‏Далі так неможливо працювати. Ми утримували тариф скільки могли, а зараз змушені піднімати ціну. Влада нас підтримала, - розповідає голова товариства власників міських автобусів Олег Дичківський. - Влада наші вимоги підтримала, адже ми представили всі необхідні розрахунки та обгрунтування ціни. Крім того, в сусідніх містах тариф уже 2 гривні, а є й 2,50.
Представники ж влади кореспондентам розповіли, що даючи дозвіл на підняття тарифів керувалися виключно цифрами. А останні, за їхніми словами, кажуть, що сьогоднішній тариф - нерентабельний.
-‎ ‏Якщо ще півроку тому газ коштував 3,50 грн, то зараз майже 5 гривень. Те саме і з деталями. Зросли й податки для перевізників. Відповідно, старий тариф діяти не може, - розповідає керівник державного управління з питань автотранспорту Семен Кирик. - Ми розглянули звернення перевізників і на комісії дійшли висновку, що ціну таки варто піднімати. Я розумію, що людям подорожчання завжди неприємне, але варто розуміти, що цього вимагає ситуація, адже заробляти хочуть усі.
Разом із тим, як ми дізналися в тернопільського юриста Петра Вітика, таке підняття цін - протизаконне. Тернополяни і громадські організації, які бажають зберегти старий тариф, повинні ініціювати громадські слухання питання.
лихвар
лінкцитувати
487
2010-04-12, 20:35
лихвар [486]:
-----------------------
> здається вже наважились підняти ціну за проїзд в
> маршрутках до грн. (правда то може бути
> і першоквітневий жарт ;)) http://te.20minut.ua/news/172135 Проїзд в
> Тернополі ‬коштуватиме дві гривні
-----------------------
то таки першоквітневий жарт був ))
V@nder$ar
лінкцитувати
488
2010-04-15, 18:37
Вітаю із №147!!! Нарешті Тернопіль отримав першого Богдана, який являється Т601.12 !!!!!
www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com
лихвар
лінкцитувати
489
2010-04-15, 18:56
V@nder$ar [488]:
-----------------------
> Вітаю із №147!!! Нарешті Тернопіль отримав першого Богдана,
> який являється Т601.12 !!!!!
-----------------------
ми його не отримали, а нам позичили його на тести :)
номер не хвакт, що 147 буде (якщо взагалі буде якийсь)
презентація має бути завтра, мабуть біля Старого замку.

п.с. дякуємо Вові127 і Вандерсару за оперативні фотки та їх викладення тут :)
лихвар
лінкцитувати
490
2010-04-15, 19:16
до речі, сьогодні день народженя ф.м.Т. - рівно 470 років тому Іванку Тарновському було видано привілей на будівництво замку :)
а в 1944 в цей день з залишків міста було остаточно вибито фашистів.

так що Т601.12 - невеличкий подарунок до "днюхи" :)
Buran
лінкцитувати
491
2010-04-15, 20:17
А завтра (16 квітня), вже у мій День народження :) , я робитиму з цього сюжет в новини на ІНТБ. Хто забув сайт - нагадую: http://intb.te.ua/
V@nder$ar
лінкцитувати
492
2010-04-15, 20:19
Уже сьогодні вітання))))
ти ж здається на SMile:) працював...
Що там планується із =147 завтра??
це взагалі на випробування прийшов, так?
лихвар
лінкцитувати
493
2010-04-15, 20:38
V@nder$ar [492]:
-----------------------
> Уже сьогодні вітання)))) ти ж здається на SMile:)
> працював..
-----------------------
просто канал "перебився" зі Смайла на ІнТБ :)
лихвар
лінкцитувати
494
2010-04-16, 10:50
як повідомив Вова СВ - пепелац і автобус зараз стоять біля драмтеатру
лихвар
лінкцитувати
495
2010-04-16, 16:40
багато бажаючих троль побачили й помацали, сподобалося, а деякі везунчики навіть покаталися ))

фотки й подробиці - в неділю, бо лечу до Дніпра )
лихвар
лінкцитувати
496
2010-04-18, 17:18
отже, обіцяні фотки з презентації Богданів:
www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com.
www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com

Отже, до 14:00 на Театральній площі на огляд тернополянам виставили 4 богданівських пепелаци - Т601.12, А145.20, А092.80 (#001) і А401. Людиська їх активно роздивлялись і мацали, троль часто називали ЛАЗом ))
Потім депошний КрАЗ відтянув троля до ОДА, звідки він вже сам рушив до Старого замку (на пару з А092.80). Потім вони поїхали в такий собі рекламний тур містом - пасажирів не брали, але увагу привертали дуже непогано :)) Маршрут був замок - руська - л.українки - київська - кільце біля текстильника - злуки - бандери - карпенка - депо

п.с. вибачайте за якість фото - мінлива погода, розряджені акумулятори і полчища людей трохи завадили :/
п.с.2 є ще трохи фоток з деталями девайсів й інші ракурси, нічого особливого, але якщо треба - питайтесь.
лихвар
лінкцитувати
497
2010-04-18, 17:28
Ще згадав - відгуки наших депошників - дуже позитивні, реальних недоліків (крім 1 глюку) фактично не було.
Як я зрозумів, концепція .12 - сучасний троль на базі укр./біл./рос. агрегатів. Розгон/ гальмування у нього динамічніші ніж у наших лазів, але без ривків, підвіска теж наче трохи м'якша.
Подіум над двигуном виявився зовсім не еверестом - жодних незручностей як не дивно.. :)

Мабуть єдиний невеликий недолік відносно Е183 наших - він шумніший (хоча звук ненав'язливий), звучання ТІСУ/двигуна/.. - чимось нагадує перші МАЗи київські, але нема високочастотної неприємної складової (буває тільки зрідка, коли вмикається компресор).

Загалом нашим він сподобався більше ніж львівські аналоги.
лихвар
лінкцитувати
498
2010-04-18, 18:02
аматорське-ЗМІ про перезентацію Богданів http://te.20minut.ua/news/173439

Нові автобуси та тролейбус – у Тернополі

Нові автобуси та тролейбус показали тернополянам на Театральному майдані. Охочі могли не тільки оглянути новинки, але навіть проїхати ними вулицями містами.

Удосконалені моделі автобусів, зокрема, для міського та міжміського перевезення, мають чимало переваг для перевезень у місті. Нові автобуси можуть перевозити більшу кількість пасажирів, ніж “старі”, а новому тролейбусу потрібно менше електроенергії.

Окрім того нові моделі передбачають перевезення інвалідів — мають відкидні пандуси.

- Ці моделі — лише незначана частина нашої продукції, - каже віце-президент корпорації “Богдан” Володимир Гунчик. - А організовуючи виставку та відбираючи моделі, ми керувалися тим, що сьогодні необхідно місту.

Тернопільська влада працює над оновленням складу громадського транспорту на тернопільських вулицях.

- Сьогодні у місті є 55 тролейбуси, - каже мер Роман Заставний. - Однак технічний стан їх бажає кращого. Тож для покращення ситуації на дорогах нам треба мінімально — 20 нових тролейбусів, а собівартість одного — 1 млн 400 — 1 млн 500 тис. грн. Та самостійно вирішити проблему з оновленням транспорту ми поки-що не можемо — не вистачає коштів. Сподіваємося на допомогу держави, яка, до речі, має борги перед міськелектротрансом.

Допоки керіництво міста та організатори виставки обговорювали деталі можливих угод, на “театралці” нові автобуси та тролейбуси розглядали тернополяни.

- Випадково проходила повз майдан, дивлюся, такі гарні автобуси стоять, - розповідає тернополянка Оксана. - Відразу зрозуміла, що тут щось відбувається. Адже не може ж такий транспорт майданом їздити. Цікаво, коли у нас такі будуть.


Транспорт у цифрах

Мерія хоче оновити авто та тролейбусний парк Тернополя
1 млн 400 тис. — вартість тролейбуса
600 тис. грн вартує новий автобус;

55 тролейбусів є у Тернополі;
20 нових тролейбусів потребує місто

За інф. міського управління транспорту та зв’язку
V@nder$ar
лінкцитувати
499
2010-04-18, 21:25
класні фотки там де в кадрі з 091 і 140, що зразу зафіксовано факт що він побував в Тернополі, а не ти їздив у Львів чи куди)))
Buran
лінкцитувати
500
2010-04-19, 11:04
У Тернополі незабаром можуть з’явитися тролейбуси «Богдан»

http://intb.te.ua/del/index.php?option=com_content&task=view&id=2116&Itemid=1

20 тролейбусів не вистачає Тернополю, аби перевозити всіх пасажирів, – каже міський голова Роман Заставний. Проблему може вирішити корпорація «Богдан». 16 квітня вона презентувала у Тернополі свою техніку.

Володимир Гунчик, віце-президент корпорації «Богдан»: «Ми приїхали в Тернопіль не тільки для того, щоб просто показати техніку і сказати: «Купляйте її в нас». Ми розповідаємо, які є схеми фінансування цих проектів. А також ми розуміємо, яка проблема є в Тернополі з оновлення рухомого складу. І ми розуміємо, що тернопільчани і міська рада мають серйозні наміри щодо вирішення даної проблеми».
Вартість такого тролейбуса – близько півтора мільйона гривень. Одразу місто таких грошей за цілу партію «Богданів» заплатити не в змозі. Їх можна взяти у кредит від Чеського експортно-імпортного банку. Але для цього половина деталей має бути виготовлена саме в цій країні.
Аби ідея спрацювала, тролейбус обладнають електронікою від чеської фірми «Cegelec». Зокрема, система управління двигуном буде транзисторно-імпульсною.
Віктор Качимов, представник чеської компанії «Квазар – Плюс» в Україні: «Ця система дозволяє економити електроенергію в окремих випадках до 50-60%, порівняно з класичною схемою управління тяговим двигуном».
Окрім тролейбуса, корпорація «Богдан» представила кілька автобусів різного класу – міський, приміський і туристичний.
Зазначимо, щодня в Тернополі на маршрути виїжджає 48 тролейбусів і 222 автобуси. Більшість тролейбусів вже давно вичерпали свій ресурс, а тому потребують заміни.
лихвар
лінкцитувати
501
2010-04-19, 12:27
то наші все ж орієнтуються на Cegelec ..
лишилось їх ще переконати з 10.6м на 12м, ну й можна на асинхронник :)


V@nder$ar [499]:
-----------------------
> класні фотки там де в кадрі з 091
> і 140, що зразу зафіксовано факт що він
> побував в Тернополі, а не ти їздив у Львів чи куди)))
-----------------------
червона 14Тр - 101
в інших місцях і комбінаціях не фоткав бо розрядився остаточно фотік.
лихвар
лінкцитувати
504
2010-04-22, 01:03
www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com
От така халепа сьогодні сталась зі 120 на спуску Бандери до Збаразького повороту, стояв він там посеред дороги десь від 16 год. Таке враження що зірвало задній (3й) міст. Спершу 120 намагались розрухати тянучи його технічкою вгору за дупу, але то не допомогло. Коли 77 приїхав вдруге, то привезли газові балони - мабуть намагались щось підварити / відрізати. Третє пришестя 77 сталось вже затемна, цього разу він приїхав разом з депошним КрАЗом. До нього таки приєднали на буксир нещасного 120, й вони поволі рушили до депо, при цьому десь на годину зависли на кільці...
tvs.vitalik
лінкцитувати
505
2010-04-25, 19:46
Як там успіхи із 120? Ще не видно ніде?
Buran
лінкцитувати
506
2010-04-25, 19:57
tvs.vitalik [505]:
-----------------------
> Як там успіхи із 120? Ще не видно ніде?
-----------------------
У вихідні "гармошки" не їздять. Якщо 120 і зробили, то може з'явитись тільки завтра. Хоча сумніваюсь, що його встигли відремонтувати - надто вже серйозна в нього поломка. Через схожу причину вже десь півроку не їздить 118 (ЮМЗ Т1р) - також проблеми з мостом. 121 свого часу став НЯЗ через цю ж проблему. Згодом його списали. Сподіваюсь, на 118 і 120 чекає краща доля. Принаймні, через те, що парк не оновлюється. А наміри про закупівлю 10 "беушних" Шкод 14Тр реалізуються лише за кілька місяців після прийняття бюджету міста. Останнє ж напряму залежить від волі Верховної Ради...
CB
лінкцитувати
511
2010-04-28, 16:46
гарна новина - виїхав 120
Buran
лінкцитувати
513
2010-04-28, 19:27
У четвер, 29 квітня, гостем програми "Влада відповість", яка виходить на телеканалі ІНТБ, буде директор комунального підприємства "Тернопільелектротранс" Мастюх Андрій Павлович. Початок прямого ефіру о 21:00.

Інтернет-трансляція телеканалу ІНТБ - http://tv.intv.ua/tv/channel/INTB/

Мова йтиме про ЛАЗівські борги (7 тролейбусів за лізинговою угодою), борги держави за перевезення пільговиків у минулому році (2,3 млн. грн.), про 13 нових водіїв і, звичайно, про заплановані на 15 травня покатушки у Тернополі.
tvs.vitalik
лінкцитувати
514
2010-04-29, 12:00
Бачив вчора на вул. 15 квітня о 22.00 троль 112 без освітлення в салоні - навчальний?

ЗІ. Здивувало, що дуже мало тролейбусів побачив, коли проїжджав у вівторок в районі 14 год по Микулинецькій - Протасевича - 15 квітня, то побачив тільки 145 на "одиничці" на Збаразькому кільці і 119 на "десятці" повертав на Київську.
Buran
лінкцитувати
515
2010-04-29, 13:34
tvs.vitalik [514]:
-----------------------
> Бачив вчора на вул. 15 квітня о 22.00
> троль 112 без освітлення в салоні - навчальний?
-----------------------

Розвозка (на ньому табличка "Службовий")
V@nder$ar
лінкцитувати
516
2010-04-29, 15:29
Є таке парвило у всіх водіїв ще, якщо не має пасажирів світло виключати! :)
Buran
лінкцитувати
518
2010-04-30, 12:47
Як повідомив директор КП ТЕТ Андрій Мастюх, до 5 травня мають виїхати на лінії 080 (!), 114 і ще якийсь троль (прослухав, напевно 108). 014 поки чекає грошей на ремонт. Судячи з оперативністю інших ремонтів, чекати на появу його на лінії доведеться не довго, сподіваюсь :)
V@nder$ar
лінкцитувати
525
2010-05-08, 20:42
хтось може мені намутити на покатушку заводську ручку автомат 14тр ? :))))
лихвар
лінкцитувати
530
2010-05-12, 02:05
сфоткав співробітник
www.picatom.com
TFA
лінкцитувати
531
2010-05-12, 09:22
Зіпсувався зовнішній вигляд...
лихвар
лінкцитувати
532
2010-05-13, 13:43
то ось чого вчора стояли тролі на дамбі.. http://te.20minut.ua/news/175196

В Тернополі через аварію тролейбусів виникла велика пробка

Два тролейбуси зіткнулися у середу, 12 травня, в мікрорайоні "Дружба".

Аварія трапилася близько 18 год на вулиці Перемоги.

Потерпілих немає. Люди обійшлися переляком. Проте через аварію двох тролейбусів зупинилися ще двадцять інших. Вони утворили пробку аж на дамбі ставу. Люди, які в той час добиралися додому, змушені були виходити з тролейбусів на зупинці готель "Галичина" та йти далі пішки.

Детальніше - за годину

* * *
є навіть нормальна фотка 136 vs 144 http://img.ria.ua/photos/ria/news_common/17/1751/175196/175196m.jpg
d3fai13r
лінкцитувати
533
2010-05-13, 15:30
Ну то навіть не аварія, а так потерлись))) але 144 жалко...
Buran
лінкцитувати
534
2010-05-13, 17:04
d3fai13r [533]:
-----------------------
> Ну то навіть не аварія, а так потерлись)))
> але 144 жалко...
-----------------------
Нічого сташного. 3 кв. см подряпаної фарби. Замалювали сірим, майже непомітно.
лихвар
лінкцитувати
536
2010-05-17, 22:17
зміни в маршрутній мережі тернопільських тролів (наводки від RVR і CB):
в "20 хвилин" http://te.20minut.ua/news/175502 (які звісно забули написати, що то з сайту міськради http://www.rada.te.ua/news/view/2776), написано безтолково, але все ж дещо зрозуміти можна.

Змінено маршрути окремих тролейбусів

Змінено маршрути окремих тролейбусів. Про це йдеться у відповідному рішенні виконавчого комітету міської ради, прийнятому 14 травня 2010р.

Як розповів в.о. начальника міського управління транспорту та зв’язку Степан Фронц, згідно з рішенням, тролейбусні маршрути №4 (5 одиниць електротранспорту) та №7 (2 одиниці) об’єднано з діючим маршрутом №5.

Відтак, тролейбусні маршрути проходитимуть таким чином:
№1 «вул. Карпенка – вул. Слівенська» (через вул. Руську, пр. С.Бандери, вул. Л.Українки);
№2 «вул. Тролейбусна – вул. Л.Українки» (через вул. Руську, пр. С.Бандери з виконанням рейсів до авторемонтного заводу);
№5 «вул. Миру – вул. Київська – вул. Л.Українки» (через вул. Руську, Б.Хмельницького, 15 Квітня, пр. С.Бандери з виконанням рейсів до комбайнового заводу);
№8 «вул. В.Великого - Газопровід» (через вул. Б.Хмельницького, Острозького);
№10 «вул. Київська –Центр – пр. С.Бандери» (через вул. С.Крушельницької, Руську);
№11 «вул. Тролейбусна – вул. Л.Українки – вул. Київська» (через вул. Руську, пр. С.Бандери, Б.Хмельницького).

За словами Степана Володимировича, дане рішення, яке набирає чинності з 22 травня 2010 року, прийнято з метою покращення обслуговування пасажирів, враховуючи клопотання КП «Тернопільелектротранс» щодо зміни пасажиропотоків та маршрутах електричного транспорту, а також з огляду на накладання автобусних та тролейбусних маршрутів на відповідних ділянках.

Зі свого боку, міський голова Роман Заставний на засіданні виконкому дав доручення активізувати процес закупівлі нових тролейбусів, що сприятиме оптимізації мереж громадського транспорту вмісті.

17-05-2010 09:41

п.с. там же на сайті міськради "17 травня 2010 року, о 15:00 год. в приміщенні залу засідань міської ради прес-служба міської ради запрошує журналістів ЗМІ на прес-конференцію в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Степана Фронца та начальника КП «Тернопільелектротранс» Андрія Мастюха".
лихвар
лінкцитувати
537
2010-05-17, 22:37
ще одне згадав, коли сьогодні ходили з Бураном платити за 060 в депо, то випадково почув обривок розмови про те, що завтра мають забирати щось у Львові, може то нічого суттєвого, але надія вмирає останньою...)
лихвар
лінкцитувати
538
2010-05-18, 13:26
подробиці змінии маршрутів http://te.20minut.ua/news/175640

Тролейбус №5 у Тернополі поїде на “Східний”

Маршрути окремих рейсів тролейбусів змінили у Тернополі.

Рішення об'єднати маршрути №№4 та 7 із №5 прийняв виконком міськради. Ці зміни діятимуть із 1 червня, повідомив в. о. начальника управління транспорту та зв'язку Степан Фронц. Новий маршрут пролягатиме вулицями Миру-Київською-Лесі Українки. Тролейбус прямуватиме через Руську, Хмельницького, просп. Бандери, а також їхатиме до комбайнового заводу.

- Від залізничного вокзалу їде багато пільговиків. Тож було багато скарг на погане сполучення зі “Східним”, - каже заступник директора КП “Тернопільелектротранс” Володимир Зелінський. – Новий рейс прямуватиме на вул. Лесі Українки, куди їздив 4-й маршрут. Інтервал руху машин - 8 хв. Разом із тим, ми збережемо доставку учнів і студентів у навчальні заклади, тобто на “Дружбу” із "Сонячного" через "Східний".

Раніше маршрут №5 був нерентабельним. Тролейбуси йшли з інтервалом 15-20-30 хв. Подібне було й з рейсом №4, додає пан Зелінський.

- Якщо їх об'єднати - це буде сильний маршрут, - стверджує він. - Тролейбус їхатиме у протилежному напрямку до тих, що йдуть зі “Східного” на “Сонячний”, тобто №№10 та 11. Ми довеземо людей на вул. Тарнавського та Київську, потім - на вул. Протасевича, Лесі Українки, Слівенську та до обласної лікарні. Маршрути №№1, 2, 10, 11 їздитимуть без змін.

Деякі зміни внесли також у рух тролейбуса №8 - “Вул. В.Великого-газопровід”. Тепер він їхатиме вулицею Острозького, тоді як раніше прямував вул. Шептицького-Живова. Такі зміни пов'язані із тим, що на цих вулицях, як кажуть чиновники, дуже погана розв'язка.

- Маршрут №7 виконуватиме рейси там, де колись їхав №5, - додає Степан Фронц. - Найоптимальніший інтервал руху тролейбусів — 5-7 хв. Якщо так є, маршрут працює ефективно. До речі, поповнити парк тролейбусів цього року навряд чи вдасться. Враховуючи це, управління й змушене реформувати маршрутну мережу - із восьми маршрутів зроблять шість.

Довідка

- У Тернополі - 70 км тролейбусних ліній.

- На маршрути щодня випускають 45-46 тролейбусів.

- Курсують Тернополем і 220 маршрутних автобусів.

За інф. управління транспорту та зв'язку
лихвар
лінкцитувати
540
2010-05-21, 13:23
неочікувано.. http://te.20minut.ua/news/175944

У Тернополі планують підняти ціни за проїзд містом

До 1,75 грн планують підняти у Тернополі тарифи на проїзд у маршрутних автобусах. Також до 1,25 грн можуть підняти ціну за перевезення пасажира в електротранспорті. Коли ці зміни відбудуться, посадовці наразі не кажуть.

Свої розрахунки нам вже представили КП “Тернопільміськелектротранс” і деякі перевізники, - каже в.о. начальника управління транспорту і зв'язку міськради Степан Фронц. - Зараз ми вивчаємо ці розрахунки і будемо радитися, як нам далі працювати.

Що стосується автотранспорту — основний показник затрат — це дизпальне, продовжує пан Фронц. Ціни на нього зростають, відповідно це не може не вплинути на вартість перевезень пасажирів.

Ми бачимо, як зараз виросла ціна на літр дизпалива, - каже він. – Відповідно, 35-40% затрат на перевезення пасажирів – пальне. Зараз уряд старається підняти заробітню плату, і це добре. Але вона йде в затрати перевізнику. Відповідно собівартість перевезення також зростає. Я не кажу вже про запчастини, вузли та агрегати. Усі стараються купувати надійні, оригінальні запчастини. А їх до “Богданів” та “Еталонів” випускають переважно за кордоном. А там потрібно купувати все за валюту.

Зараз у міськраді опрацьовують розрахунки, які вже поступили від перевізників.

Поки що ми не розглядали їх на виконкомі, - каже Степан Фронц. – Але, думаю, найближчим часом ми дамо інформацію, що будемо робити з тарифами. У сусідніх містах вже давно збільшили ціни за проїзд. Нині і в Івано-Франківську, і в Луцьку існує тариф 2 грн. Ми і не мріємо про такий тариф, нам би хоч 1,75 грн. Однак це питання ще на стадії вивчення. Тому висновки робити ще трохи зарано.
лихвар
лінкцитувати
541
2010-05-21, 13:36
новий конкурс на обслуговування автомаршрутів http://te.20minut.ua/news/175990

Перевізникам Тернополя пропонуватимуть пакети маршрутів

До конкурсу перевізників вже готуються у міськраді. Адже термін дії угод із тими, хто обслуговує маршрути з 2005 р., закінчується у листопаді 2010 р.

Відтак, як кажуть чиновники, до перевізників висунуть багато нових вимог. До того ж надаватимуть перевагу тим, хто має новий транспорт.

- Перевізники, котрі переможуть у конкурсі, зможуть працювати на одержаних маршрутах упродовж п'яти років, - стверджує в. о. начальника міського управління транспорту і зв'язку Степан Фронц. – Відбувається все це, відповідно до постанови Кабміну. Врешті це допоможе стабілізувати маршрутну мережу у місті, а також створить кращі умови для підприємців-перевізників.

До речі, місто не має комунального автотранспорту. Тому доставка пасажирів повністю залежить від суб'єктів господарювання-перевізників. Причому, як додає пан Фронц, переваги у наступному конкурсі отримають ті з них, у кого - новий транспорт. Відбір відбуватиметься за певною бальною системою. Той, хто набере більше балів, той і виграє.

- Ми вже готуємося, - стверджує пан Фронц. - Сформували конкурсну комісію, визначили умови відбору. Єдине, що залишилося, - затвердити транспортну мережу.

Тепер на участь у конкурсі зможе претендувати той перевізник, який повністю бере на себе обслуговування маршруту, пояснює пан Фронц. Тобто так, як сьогодні - на одному маршруті по кілька перевізників – уже не буде.

- За старої системи, керувати маршрутами було складно, - каже він. – Але тепер перевізник повинен мати достатню для всіх рейсів кількість машин, враховуючи резервні.

Робота над маршрутною мережею, як він стверджує, вже завершується. Наразі тривають додаткові обстеження маршрутів за участю студентів технічного коледжу. Через тиждень-два висновки фахівців запропонують до обговорення громаді.

- Пізніше ми сформуємо об'єкти конкурсу - один маршрут чи групу, - пояснює пан Фронц. - Звісно, є маршрути економічно вигідні — приміром, №№18 і 12. А є й такі, як №37. Він обслуговує мікрорайон "Кутківці". Також - №23, що обслуговує жителів "Пронятина". Передбачаю, що ніхто на ті маршрути заявок не подасть. Хто хоче працювати собі на збиток? Тож виконком формуватиме пакети — групи маршрутів, де буде і економічно дуже вигідний, і проблемний маршрут.і новини зі сфери дибілізмів.. http://te.20minut.ua/news/176011

У Тернополі перейменували зупинку "Проспект Злуки"

Зупинку громадського транспорту "Проспект Злуки" перейменували на "Духовний центр". Як повідомляє прес-служба мерії, відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради 20 травня 2010 року.

Як розповів виконуючий обов’язки начальника міського управління транспорту та зв’язку Степан Фронц, рішення прийнято з огляду на клопотання Свято-Троїцького духовного центру на честь князя Данила Галицького, в районі якого розташована дана зупинка.

Таким чином, відтепер однойменна зупинка громадського транспорту на проспекті Злуки в напрямку вул. 15 Квітня називатиметься "Духовний центр".

Згідно з прийнятим рішенням, відповідні зміни буде внесено до паспортів автобусних і тролейбусних маршрутів Тернополя.
Buran
лінкцитувати
543
2010-05-21, 20:16
лихвар [537]:
-----------------------
> ще одне згадав, коли сьогодні ходили з Бураном платити за 060 в депо, то
> випадково почув обривок розмови про те, що завтра мають забирати щось у Львові,
> може то нічого суттєвого, але надія вмирає останньою...)
-----------------------
Коли ми їздили в депо розраховуватися за покатушки, там коли говорили, що мають щось забрати зі Львова, напевно йшла мова про двері для 145. Я тоді чогось одразу так подумав, бо за нові тролейбуси досі судяться.
Buran
лінкцитувати
545
2010-05-22, 14:05
Buran [543]:
-----------------------
> Коли ми їздили в депо розраховуватися за
> покатушки, там коли говорили, що мають щось забрати
> зі Львова, напевно йшла мова про двері. Я
> тоді чогось одразу так подумав, бо за нові
> тролейбуси досі судяться.
-----------------------

Так воно і було, - розповіла мені сьогодні кондукторка 145. Вона ще сказала, що на 145 вернули рідні двері, а нові поставили на 144.
Buran
лінкцитувати
548
2010-05-26, 22:06
15-річний тернополянин Андрій Окрутний моделює тролейбуси (ІНТБ)
http://www.youtube.com/kptet
Ходив на зйомку і монтував сюжет я:))
Buran
лінкцитувати
549
2010-05-28, 13:43
Перекриття руху транспорту на двох вулицях

Перекриють рух транспорту на вул. Митрополита А.Шептицького. Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету міської ради від 27 травня.

Так, з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій, спричинених незадовільним станом дорожнього покриття ділянки вул. Митрополита А.Шептицького, виконком вирішив дозволити КП «Міськшляхрембуд» перекрити рух автотранспорту на ділянці вул. Митрополита А.Шептицького від вул. Кн. Острозького до вул. Живова для виконання ремонтних робіт з 1 червня до 1 серпня 2010 року.

Подібне рішення прийнято і стосовно вул. Збаразької. На аналогічний період рух автотранспорту буде перекрито на ділянці вул. Збаразької від вул. Лозовецької до транспортної розв’язки вулиць Збаразької – Злуки – Текстильної – Промислової, де також виконуватимуться ремонтні роботи.

Згідно із даними рішеннями, буде розроблено відповідні схеми організації руху транспорту на згаданих ділянках та внесено зміни у маршрутну мережу громадського транспорту.

http://rada.te.ua/news/view/2850
лихвар
лінкцитувати
550
2010-05-28, 16:59
Buran [549]:
-----------------------
> Перекриття руху транспорту на двох вулицях Перекриють
> рух транспорту на вул. Митрополита А.Шептицького.
-----------------------
тепер це вже і не актуально для тролів.. :) :-/
Buran
лінкцитувати
553
2010-06-01, 14:54
Отож, від сьогодні, 1 червня, перекрили вулицю Збаразьку на ділянці від магазину "Оселя" до "Меблевого центру". Всі автобуси об'їжджають її по Лозовецькій. Пробки там, зокрема зранку, просто жахливі, особливо в напрямку житлового масиву "Сонячний", транспорт рухається зі швидкістю ходьби людини.
Тролейбуси №№5 і 11 розвертаються біля "Меблевого центру".
№11 звідси їде на Київську, від Збаразького кільця повертає на С. Бандери (відновили прямий поворот, поставили стрілки), в Центр і далі по маршруту. В напрямку "Сонячного" їде через Л. Українки, як і положено.
№5 з Центру їде через "Сонячний" до "Меблевого центру" як №10, по С. Бандери їде прямо. Назад вертається по маршруту, через Л. Українки.
Buran
лінкцитувати
554
2010-06-02, 13:05
На №11 випускають 13 тролейбусів, на №5 - 12 тролейбусів. Інформація від директора депо (більше дивіться сьогодні увечері на ІНТБ о 20:30, 22:00, 23:30, завтра о 07:15, 08:15, 10:00).
Buran
лінкцитувати
556
2010-06-03, 18:09
Вчора після прес-конференції директор КП ТЕТ Андрій Мастюх сказав, що на 5 потриманих чеських тролейбусів гроші вже є, решту на ще 5 тролейбусів мають додати згодом. Щодо 7 ЛАЗів - то справа перебуває на судовому виконавчому провадженні.
Між тим, він попросив мене і довести до всіх вас його прохання знайти ще якісь чеські (чи словацькі) міста, які продають чи мають можливість продати Шкоди-14Тр.
HAnS
лінкцитувати
557
2010-06-03, 18:24
Buran [556]:
-----------------------
> Між тим, він попросив мене і довести до всіх вас його
> прохання знайти ще якісь чеські (чи словацькі) міста,
> які продають чи мають можливість продати Шкоди-14Тр.
-----------------------

А Прибалтика не підійде? Там зара в Ризі спродують 14Тр і навіть ТрМ наче, НЯЗ
Buran
лінкцитувати
558
2010-06-03, 21:07
Два місяці у Тернополі триватиме ремонт вулиці Збаразької

(Новини ІНТБ)

http://www.youtube.com/kptet
Buran
лінкцитувати
559
2010-06-03, 21:11
HAnS [557]:
-----------------------
> А Прибалтика не підійде? Там зара
> в Ризі спродують 14Тр і навіть ТрМ наче, НЯЗ
-----------------------

Можливо, що так. А можна детальніше? Дай якісь посилання
V@nder$ar
лінкцитувати
560
2010-06-03, 21:12
а де беруть ці ? БРНО?
найкращий варіант це Presov і близько, але залиште нам щось:)
нам 10 штук звідти мають взяти :)
+15тр ще є хороші і не багато беруть
Buran
лінкцитувати
561
2010-06-03, 21:13
Саме зараз по ІНТБ йде запис програми "Влада відповість", в якій брав участь директор КП "Тернопільелектротранс" Андрій Мастюх.

http://tv.intv.ua/tv/channel/INTB/
HAnS
лінкцитувати
562
2010-06-03, 21:27
Buran [559]:
-----------------------
> Можливо, що так. А можна детальніше?
> Дай якісь посилання
-----------------------

http://transphoto.ru/photo/291928/
RVR
лінкцитувати
563
2010-06-04, 13:32

приватне повідомлення

Buran [559]:
-----------------------
> HAnS [557]:
> -----------------------
> > А Прибалтика не підійде? Там зара
> > в Ризі спродують 14Тр і навіть ТрМ наче, НЯЗ
> -----------------------
> Можливо, що так. А можна детальніше?
> Дай якісь посилання

У Ризі не спродують, а тупо ріжуть... :-/
Чули щось про таке звідси (треба зайти вКонтакт):

http://vkontakte.ru/topic-1976848_22089504

... далі є відомості, що начебто частина 14-ок "законсервовані". Так що, треба рухатися...

+ начебто у Зліні (місто-побратим Тернополя) залишилося 5 чи 6 штук 14Тр, яким вже недовго залишилося їздити...
RVR
лінкцитувати
564
2010-06-04, 13:36
Ще раджу переговорити з Юрою Пилипчуком зі Львова (Jan de Vu), який дуже багато знає про "Шкоди" у Чехії..! Він є одним з найкращих "шкодознавців" в Україні. Це точно..!
Buran
лінкцитувати
565
2010-06-04, 16:44
Дуже зацікавила інформація щодо продажу (чи можливого продажу) ризьких Шкод-14Тр директора КП ТЕТ Андрія Мастюха. Він просив надати максимум інформації щодо цього, навіть їхні телефони чи електронки. Можливо ще якісь міста продають чи можуть продати "чотирнадцятки".
V@nder$ar
лінкцитувати
566
2010-06-04, 17:06
Prešov - найкращий вибір!
Тролейбусне депо!
Dopravn? podnik mesta Prešov, a.s.
Телефон: +241 51 747 02 21
Адрес: SK 080 06 Ľubotice, Bardejovsk? 7

:)
лихвар
лінкцитувати
567
2010-06-04, 19:08
Словаччина:14Тр потенційно можна взяти тільки в двох містах - Братиславі і Прешові (ще 14Тр/М є в Банській Бистриці, Жіліні і Кошиці, але на 750В..)
Прешовські контакти написав вище Ігор, а щодо столиці, то ось такі є на оф. сайті http://www.bid.sk/kontakt/
Bratislavsk? integrovan? doprava, a.s.:
Jaš?kova 2
821 03 Bratislava
Tel: + 421 (0)2 48 29 16 80
Fax: + 421 (0)2 48 29 16 90
E-mail: info@bid.sk

Але в мене склалось враження, що ті тролі що можуть продати не в найліпшому стані в Словаччині..

Рига - контакти на офіційному сайті транспортного підприємства http://www.rigassatiksme.lv/?sadala=271

Чехія: НЯП, зараз вилучає з руху 14тр Їглава (навіть 14ТрМ) http://jihlavskymhd.ic.cz/tbus.htm
контакти звідси http://www.dpmj.cz/www/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=24
Dopravn? podnik města Jihlavy, a.s.
Brtnick? 1002/23,
586 01 Jihlava
Telefon: 567 301 321
Fax: 567 310 033
E-mail: info@dpmj.cz


п.с. більше зараз не напишу, бо після четвергових гріз у мене пропав вдома нет, мінімум до понеділка..
V@nder$ar
лінкцитувати
568
2010-06-04, 20:11
1. Братислава то круто, але там ще поки не відомо про якість! А Прешов в заводському стані тримає навіть 24 літні машини, без вібрацій, трясок!!!
БРНО еМки як дивишся - Лихвар?
2. У Масюха є Емейл? ))))

________________________
// Редаговано 21:24, 2010-06-04. HAnS
Buran
лінкцитувати
569
2010-06-04, 21:29
V@nder$ar [568]:
-----------------------
> У Масюха є Емейл? ))))

Звичайно, що є. Але дати не можу. Всю інформацію або тут зливайте, або пишіть персонально мені в Контакти. А же потім її пересилатиму.
лихвар
лінкцитувати
570
2010-06-04, 22:41

приватне повідомлення

V@nder$ar [568]:
-----------------------
> 1. Братислава то круто, але там ще поки
> не відомо про якість! А Прешов в
> заводському стані тримає навіть 24 літні машини, без
> вібрацій, трясок!!! БРНО еМки як дивишся - Лихвар?
-----------------------
важливыше, як на це дивиться саме Брно..)


Про "ремонтны" змыни у русы тролейбусыв на оф.сайты ТЕТу http://www.elektrotrans.te.ua/new002.html , також зробив схему (правда забув зробити оранжевим Злуки для №7).
Buran
лінкцитувати
571
2010-06-04, 23:14
-----------------------
> Про "ремонтні" зміни у русі тролейбусів
> на оф.сайті ТЕТу http://www.elektrotrans.te.ua/new002.html , також зробив схему
> (правда забув зробити оранжевим Злуки для №7).
-----------------------

І ще зроби оранжевим Микулинецьку для №8. Зранку і ввечері туди їдуть деякі 11-ки :)
лихвар
лінкцитувати
572
2010-06-05, 13:48
Buran [571]:
-----------------------
> І ще зроби оранжевим Микулинецьку для
>№8. Зранку і ввечері туди їдуть деякі 11-ки :)
-----------------------
можна. але треба буде якісь офіційні дані з цього приводу.


до речі, їхав сьогоднв по Острозького, на Шептицького нічого не помітно, навіть не відгороджена...
лихвар
лінкцитувати
573
2010-06-05, 15:14
лихвар [567]:
-----------------------
>Чехія: НЯП, зараз вилучає з руху 14тр Їглава
> (навіть 14ТрМ) http://jihlavskymhd.ic.cz/tbus.htm контакти звідси
>http://www.dpmj.cz/www/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=25&Itemid=24 Dopravn? podnik města Jihlavy, a.s. Brtnick? 1002/23,
> 586 01 Jihlava Telefon: 567 301 321
> Fax: 567 310 033 E-mail: info@dpmj.cz
-----------------------
хоча там теж здається в ненайкращому стані http://transphoto.ru/photo/285497/#576554 :
Кстати, на форумах пишут, что у них обслуживание троллейбусов очень плохое. Возможно Йиглава станет первым городом в Чехии отказавшим от 14 Tr (остало 5 штук).
Вова127
лінкцитувати
574
2010-06-06, 20:51
лихвар [567]:
> хоча там теж здається в ненайкращому стані
-----------------------
Списують їх там теж не у ідеальному стані (такому, як у Ризі). І так 50/50 трол.парку 14Тр списали..

Buran [571]:
-----------------------
> І ще зроби оранжевим Микулинецьку для
>№8. Зранку і ввечері туди їдуть деякі 11-ки :)
-----------------------
Чесно? А юмзи т1 теж там бувають?
Buran
лінкцитувати
575
2010-06-07, 16:28
Вова127 [574]:
-----------------------
> Чесно? А юмзи т1 теж там бувають?
-----------------------

Цього я вже не знаю. Напевно, що ні.
лихвар
лінкцитувати
577
2010-06-08, 12:02
пишу новину вчорашнього дня - 014 йде на списання (кажуть, що сильно гнилий й нема змісту відновлювати).
Але наразі ще є можливість зберегти його як макет. Тепер треба розумні ідеї, що з тим макетом робити - чи встановити на території депо й зробити там експозицію на тему історії троля, чи ще щось..

п.с. мені чогось згадався пивний "трамвай" у львові біля Данила Галицького..
Buran
лінкцитувати
578
2010-06-11, 15:58
Оновлення на відеоресурсі КП ТЕТ - сюжет від ІНТБ про "розумні зупинки".
http://www.youtube.com/kptet
лихвар
лінкцитувати
581
2010-06-16, 16:44
такі собі варіації на тему:
www.picatom.com www.picatom.com www.picatom.com
Buran
лінкцитувати
582
2010-06-16, 17:04
лихвар [581]:
-----------------------
> такі собі варіації на тему:
-----------------------

Мені подобається другий варіант, із заводською схемою покраски (аби відтворити, яким він був колись)
Вова127
лінкцитувати
583
2010-06-16, 18:49
Buran [582]:
> Мені подобається другий варіант, із заводською
>схемою покраски (аби відтворити, яким він був колись)
-----------------------

+1! Думаю більш за все зберегти (відновити) його заводський стан..

1.Далі думаю після пофарбовки потрібно буде взятися за салон! Відновити сидіння (всі в червони колір).
+ Поздирати всю рекламу та інший непотріб наклеєний в салоні)

2. В мене "міні-ідея" якось здобути, або створити саму першу карту маршрутів (від 1975р.)

3. Відновити панель приборів (!!). Максимально її відновити до заводської, або косметично її зробити схожою.

4. Можливо ще якось можна здобути, або створити маршрутовказівники 1ого та 2ого маршруту (від 1975р.)

Buran
лінкцитувати
585
2010-06-23, 18:54
Більшість міських автобусів з осені їздитимуть за новими маршрутами, а деякі щезнуть взагалі. Сюжет телеканалу ІНТБ (м. Тернопіль). Ефір 23 червня 2010 року.
http://www.youtube.com/kptet
Buran
лінкцитувати
586
2010-06-23, 20:02
(Текст сюжету)

Більшість міських автобусів з осені їздитимуть за новими маршрутами, а деякі щезнуть взагалі. Проект зміни маршрутної мережі підготувало міське управління транспорту і зв’язку. Там пояснюють, що попередню схему руху міських автобусів затвердили ще у 2005-му, а термін дії договорів між мерією та перевізниками завершується саме цього року. До того ж, у Тернополі за 5 років багато чого змінилося.
Олег Вітрук, головний спеціаліст управління транспорту і зв’язку міської ради: «Світ міняється, місто росте. Відбувається активне будівництво в окремих мікрорайонах. Змінюються пасажиропотоки і точки тяжіння пасажира».
Планується, що із 33 маршрутів залишиться 27. Деякі ліквідують через те, що вони дублюють інші. В управлінні транспорту кажуть, ще одна причина змін – перезавантаженість вулиць автотранспортом, зокрема, Богдана Хмельницького та Степана Бандери.
Олег Вітрук, головний спеціаліст управління транспорту і зв’язку міської ради: «Три маршрути – це №№1, 10 і 14 – реформуються практично на 70-80%, для того, щоб менше дублювати тролейбуси і забезпечити перевезення в тих напрямках, де зараз є недостатній рух».
Свої зауваження та пропозиції щодо руху міських автобусів можна подавати до 16 липня в управління транспорту і зв’язку, що на вулиці Коперника, 1, або за телефонами 52-58-55 та 52-15-14.
лихвар
лінкцитувати
587
2010-06-24, 20:03
ще раз подробиці змін маршрутів бусів http://t-v.te.ua/2010/06/23/proponovani-zminy-avtobusnoji-merezhi/
маленька схема http://t-v.te.ua/wp-content/uploads/2010/06/karta-troleybusiv-450x340.jpg

Пропоновані зміни автобусної мережі

У минулому номері «Тернопіль вечірній» друкував офіційні документи з пропонованими змінами до маршрутної мережі громадського транспорту у Тернополі.
Як розповів в. о. начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Степан Фронц, фахівці опрацювали схему проходження маршрутів із урахуванням сучасних тенденцій розвитку міської інфраструктури. За словами Степана Володимировича, основним завданням у цьому контексті є розвантаження проблемних ділянок (наприклад, зупинок на вул. Б.Хмельницького (залізниця), вул. Живова (ринок), вул. Руській (від техуніверситету до універмагу), а також охоплення громадським транспортом вулиць, де в останній час сформувалися житлові та ділові новобудови.
Нагадаємо, на початку осені у Тернополі має відбутися конкурс на перевезення пасажирів громадським транспортом. Згідно з чинним законодавством, міське управління транспорту та зв’язку представлятиме перевізникам нову маршрутну мережу відповідно до вимог часу та потреб тернополян. Наразі жителі можуть подавати свої пропозиції щодо змін та вдосконалення схеми проходження громадського транспорту у Тернополі. Контактні телефони: 52-15-14, 52-58-55 (управління транспорту та зв’язку міської ради).

1 «Вул. Карпенка – Лесі Українки – Злуки»
Карпенка, Дружби, Живова, Замонастирська, Дівоча, Лесі Українки, Протасевича, Злуки, Збаразька, Крушельницької, Руська, Мазепи, Кривоноса, Винниченка, Карпенка
2 «Вул. Карпенка – Бродівська – с. Біла (меблева фабрика)»
Карпенка, Кривоноса, Мазепи, Живова, Острозького, Б.Хмельницького, Бродівська, Біла (вул. Крушельницької), Бродівська, Вояків дивізії «Галичина», Руська, Шептицького, Живова, Дружби, Миру, Карпенка
3 «Вул. Миру – міськлікарня №2»
Миру, Дружби, Руська, Острозькокго, Пирогова, Гоголя,
Б. Хмельницького, Збаразька, Злуки, Купчинського, Сахарова, Корольова, Купчинського, Злуки, Збаразька, Б.Хмельницького, Руська, Мазепи, Кривоноса, Миру
5 «Вул. Лучаківського – смт. В. Березовиця»
В межах міста – за існуючим маршрутом. В смт. В. Березовиця всі рейси на вул. Національного відродження
6 «Вул. Новий Світ – автовокзал»
За існуючим маршрутом, з виконанням рейсів за маршрутами №4 (на вул. Лесі Українки) і №9 (на вул. Миру)
7 «Обласна дитяча лікарня – ринок – вул. Миру»
Від зупинки «Центр (бібліотека)» до зупинки «Автовокзал» вулицями Руською, Шептицького, Живова, Мазепи, Кривоноса, Миру, Дружби, Живова
8 «С. Біла – містечко шляховиків»
В с. Біла – до центральної зупинки, від Руської – без заїзду на вул. Живова (ринок), далі за існуючим маршрутом
10 «Вул. Лесі Українки – «Епіцентр» – вул. Бродівська»
Лесі Українки, Слівенська, С.Бандери, Злуки, Промислова, Поліська («Епіцентр»), Лук’яновича, Бродівська, Біла (центр), Бродівська, Лук’яновича, Промислова («Епіцентр»), Злуки, Протасевича, Лесі Українки
11 «Вул. Довженка – обласна психо-неврологічна лікарня»
Від центру до вул. Лесі Українки вулицями Татарською, Дівочою, Манастирського, далі за існуючим маршрутом, з виконанням рейсів до міського кладовища (с. Підгороднє)
13«Вул. Симоненка – автовокзал – просп. С. Бандери»
Без змін
14 «Вул. Київська – вул. Довженка – приміська АС»
Київська, 15 Квітня, Протасевича, Довженка, Лесі Українки, Малишка, Глибока, Замонастирська, Живова, Оболоня, Шептицького, Живова, Острозького, Б.Хмельницького, Збаразька, Злуки, Тарнавського, Київською, з виконанням рейсів до юридичного інституту
15 «Вул. Миру – просп. Злуки – С.Бандери»
Без змін
16 «Вул. Винниченка – вул. Київська»
Без змін
18 «ТРЦ «Подоляни» – містечко шляховиків»
Без змін, з виконанням рейсів через вул. Текстильнув
19 «ТРЦ «Подоляни» – вул. Карпенка»
Без змін, з виконанням рейсів через вул. Текстильну
20 «Вул. Київська – автовокзал»
Від вул. Київської до проспекту Злуки через вул. Стуса, Корольова, Купчинського, далі за існуючим маршрутом»
22 «ТРЦ «Подоляни» – автовокзал»
Без змін, з виконанням рейсів через вул. Текстильну
23 «Мікрорайон «Пронятиин» – автовокзал»
Від вул. Мазепи до зупинки «Кооперативний технікум» – вулицями Руською, Шептицького, Живова, Острозького, Шевченка, Руською
25 «Вул. Золотогірська – вул. Лесі Українки»
Без змін, з виконанням рейсів до м-ну «Пронятин»
27 «Вул. Симоненка – обласна психоневрологічна лікарня»
Від вул. Збаразької до вул. Мазепи – вулицями Крушельницької, Замковою, Руською. Від психоневрологічної лікарні до вул. Бережанської – через вул. Лучаківського. Далі за існуючим маршрутом, з виконанням рейсів до міського кладовища (с. Підгороднє)
28 «Вул. Лучаківського – вул. Коновальця
Без змін, з виконанням рейсів до супермаркету «Епіцентр»
29 «Вул. Вербицького – автовокзал»
Без змін
30 «Вул. Корольова – обласна психоневрологічна лікарня»
Без змін
31 «Вул. Карпенка – містечко шляховиків»
Без змін
33 «Вул. Тролейбусна – вул. Чернівецька»
Від Руської по Острозького, Микулинецькій до Чернівецької, далі Микулинецькою, Острозького, Шептицького Живова, далі за маршрутом, з виконанням рейсів до будинку-інтернату та до дач «Ветеран»
34 «Вул. Київська – с. Біла (новобудови)»
Без змін
37 «Мікрорайон «Кутківці» – вул. Лесі Українки»
Без змін
лихвар
лінкцитувати
588
2010-06-26, 13:23
Розфарбовка для 9Тр а-ля "Микулин"
www.picatom.com
tvs.vitalik
лінкцитувати
589
2010-06-27, 15:39
лихвар [588]:
-----------------------
> Розфарбовка для 9Тр а-ля "Микулин"
-----------------------

Непогано виглядає :)
tvs.vitalik
лінкцитувати
590
2010-06-27, 15:44
Buran [585]:
-----------------------
> Більшість міських автобусів з осені їздитимуть за новими
> маршрутами, а деякі щезнуть взагалі. Сюжет телеканалу ІНТБ
> (м. Тернопіль). Ефір 23 червня 2010 року. http://www.youtube.com/kptet
-----------------------

Оце я розумію! Не те, що наші тільки говорять про недостачу маршруток...
Buran
лінкцитувати
591
2010-06-28, 19:11
014 на 95% таки буде макетом, тобто пам'ятником. Інформація від Павловича. Головне, аби ми самі гарно до ювілею підготувалися.
лихвар
лінкцитувати
592
2010-06-29, 20:46
www.picatom.com ;)
V@nder$ar
лінкцитувати
593
2010-06-30, 13:46
лихвар [592]:
-----------------------
> ;)
-----------------------
Ггг))))
а що зі 77 ??
Памятається випадок в Рівному, коли 66 був на СР, а КТГ майже не робоча була, то у нас 131 тащив 090, два бім біма:)))
Buran
лінкцитувати
594
2010-06-30, 17:01
V@nder$ar [593]:
-----------------------
> лихвар [592]:
> -----------------------
> > ;)
> -----------------------
> Ггг)))) а що зі 77 ?? Памятається
> випадок в Рівному, коли 66 був на СР,
> а КТГ майже не робоча була, то у
> нас 131 тащив 090, два бім біма:)))
-----------------------

Із 77 ніби все нормально, їздить. А чого це 060 тягнув 131 - напевно 77 в той момент тягнув "когось" іншого.
лихвар
лінкцитувати
596
2010-07-04, 23:37
тим часот наше смТ видало нагора арт-захід в тролі :)
http://vkontakte.ru/event18541102
Buran
лінкцитувати
597
2010-07-05, 13:01
лихвар [596]:
-----------------------
> тим часот наше смТ видало нагора арт-захід в тролі :)
> http://vkontakte.ru/event18541102
-----------------------
Продублюю зі скороченнями:

Арт-тусівка в громадському транспорті

Любите креатив, незвичайних людей і божевільну творчу катавасію довкола? Тоді не пропустіть шансу потрапити на найбожевільніший арт-проект року.
Літературна студія "Дзеркало" і кафе-бар "Коза" представляють проект "АРТ на дроті". 11 липня вперше у Тернополі і взагалі в Україні відбудеться ґрандіозне літературно-художнє дійство під вищезгаданою назвою)))
В період з 16:00 до 21:00 по місту курсуватиме екскурсійний ретро-тролейбус, де буде розміщено художню і фотохудожню виставки місцевих митців. А також протягом усього рейсу ви зможете почути творчі доробки молодих і подекуди вже доволі відомих в певних колах, авторів.
Тролейбус курсуватиме по маршруту ідентичному до "1-го марштруту" міського тролейбуса, тобто "Карпенка-Слівенська ч/з центр", що дасть можливість охопити практично пів-міста, а саме райони "Дружба", "Східний" та "Центр". Посадка відбуватиметься щогодини(16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00) на зупинці "Центр"(біля "зеленої" церкви). Вродовж рейсу тролейбес не зупинятиметься!!!
Вхід лише по флаєрах: 5 UAH.
Флаєра можна придбати, звернувшись безпосередньо до адміністрації в приват, або ж у кафе-барі "Коза" з 1 липня.
ПОСПІШАЙТЕ: Кількість місць обмежена!
!!!Флаєра будуть лише на певну годину, тому якщо хочете прийти на акцію з друзями - потрібну їх кількість краще придбати одразу!!!
лихвар
лінкцитувати
599
2010-07-06, 17:22

приватне повідомлення

бачив сьогодні жовтий А093 на №12 - вікна високі, база наче теж трохи збільшена..
Buran
лінкцитувати
600
2010-07-07, 17:15
Ще раз про мистецький захід в "Екскурсійному" 060, який проведуть 11 липня :)

Вірші тернополяни читатимуть у тролейбусі

http://te.20minut.ua/news/10178834

Новостворена літературна студія “Дзеркало” уже готує міні-літфестиваль, який пройде прямо у салоні тролейбуса, що курсуватиме містом. Молоді літератори запрошують до спілки всіх, хто цікавиться літературою
Студія “Дзеркало” почала працювати нещодавно у Тернополі. Молоді поети і письменники збираються кожного четверга о 17.00 у арт-клубі “Коза”. До спілки запрошують не лише тих, хто пише, а й тих, хто полюбляє читати чи слухати сучасну українську літературу.
Молоді люди збираються лише два тижні, але вже організовують літературний фестиваль, який пройде... у салоні тролейбуса, що курсуватиме вулицями Тернополя.
- Студію заснували ті поети, які часто брали участь у літературних читаннях у “Козі”, - розповідає керівник студії “Дзеркало” Оксана-Катерина Заграбелюк. - Ми збираємося кожного четверга. Спілкуємося, читаємо свої вірші, чужі вірші. Також обмінюємося думками щодо способів подачі певних образів, різних стилів написання текстів і способів віршування. Обговорювали також доцільність використання певної рими для досягнення найбільшого емоційного ефекту у вірші. Таке спілкування іде нам на користь і допомагає писати краще. Адже серед учасників студії є люди, які мають власні друковані збірки, досвід виступів на багатьох відомих престижних літературних фестивалях. І ось за такими розмовами спланували цей фестиваль “Арт на дроті. Тусівка в громадському транспорті”.
У якості “громадського транспорту” молоді люди винаймуть екскурсійний тролейбус. Стартуватиме поїздка з зупинки на “Дружбі”. А ділі тролейбус 50 хвилин курсуватиме містом.
За 50 хвилин курсування тролейбуса у ньому виступлять 10 авторів із нашої студії, - розповідає Оксана-Катерина. - Тому виступи будуть насиченими та цікавими. Квиток у цей незвичайний тролейбус буде трохи дорожчий, ніж у рейсовий — вхід вартуватиме 5 гривень. Квитки можна придбати у “Козі” або при вході у тролейбус.
До тролейбуса учасники студії запрошують і усіх охочих приєднатися до літстудії “Дзеркало”. Щоб дізнатися, звідки буде відправлятися тролейбус і деталі подорожі, слід телефонувати за номером 093-856-36-30.
лихвар
лінкцитувати
601
2010-07-07, 17:21
вконтактівське відео, як 3 червня ледь не втопився 120 на Злуки, знайшов asterisk
http://vkontakte.ru/video9585620_145271715
V@nder$ar
лінкцитувати
602
2010-07-08, 12:20
це він здається і знімав...
Buran
лінкцитувати
603
2010-07-08, 14:56
Отож, 11 липня в "Екскурсійному" 060 відбудеться мистецький захід Арт на дроті. Планується, що під час чергового відпраелення тролейбуса від "Зеленої церкви" о 16:00 захід відвідає директор депо Андрій Павлович Мастюх.
Більше про сам захід читайте у попередніх топіках.
tvs.vitalik
лінкцитувати
605
2010-07-09, 20:43
60-й прикольно виглядає. А якщо б він дійсно ще в такій місцевості їздив.. :))
Вова127
лінкцитувати
606
2010-07-09, 22:44
Побував я в депо, і вияснив такі деталі:

1. Все (086,014,114 - без змін, на 114 активно міняють обшивку; 014 - стоїть максимально розібраний - дивуюсь, як його не порізали...;).

2. 099 машину поставили на КВР, поки що тільки почали, так що до виїзду не скоро..

3. Завтра почнуть перекрашувати 075, цікаво в яку рекламу..?

трохи фоток:

www.picatom.com - 014

www.picatom.com - салон його же)

www.picatom.com - 099, поставлена на КВР. (спс TFA за обробку;)

www.picatom.com - карта тролейбусних маршрутів за липень 1997-2003рр.

V@nder$ar
лінкцитувати
608
2010-07-11, 21:09
099 як на мене ТО2
Buran
лінкцитувати
609
2010-07-12, 11:46
V@nder$ar [608]:
-----------------------
> 099 як на мене ТО2
-----------------------

099 в цеху капремонтів. ТО2 там не проводять. А 099 ще просто не "розділи"
Buran
лінкцитувати
610
2010-07-12, 15:48
У тернопільському тролейбусі відбувся «Арт на дроті»

Незвичайний тролейбус курсував вулицями Тернополя у неділю, 11 липня. У ньому читали вірші, прозу, а на вікнах були картини і фотографії. Робив тролейбус тільки одну зупинку в центрі, кожен рейс – а їх було 5 – тривав маже годину. Сісти у нього міг кожен бажаючий, заплативши 5 гривень. Називався мистецький захід просто, але влучно – «Арт на дроті», організувала його літературна студія «Дзеркало».
«Арт на дроті» – перший масштабний проект літературної студії «Дзеркало», каже її керівник Оксана-Катерина Заграбелюк. Одного разу вона та її однодумці зібралися і вирішили поговорити про культурне життя Тернополя, тоді й з’явилася ідея провести неординарний мистецький захід.
Оксана-Катерина Заграбелюк, керівник літературної студії «Дзеркало»: «Ми вирішили зробити щось таке, щоб його підняти, щоб молоді люди мали можливість проявити себе. Тобто щоб дати якусь сходинку для молодих поетів, прозаїків. Тому ми влаштували цей проект «Арт на дроті» у громадському транспорті. В першу чергу – щоби привернути увагу до того, що в Тернополі є молодь, яка цікавиться не тільки дискотеками, алкоголем, курінням. Ми любимо писати, ми любимо читати, ми хочемо зробити щось хороше для нашого міста».
Назар Саніцький пише вірші три роки. Починав із коротких есе. Вже написав повість і працює над романом. З появою літературної студії «Дзеркало» відразу ж туди приєднався.
Назар Саніцький, поет: «Чому я вирішив узяти участь? Тому що це дійсно креативно, це вперше в Тернополі, в Україні, коли молоді люди роблять щось "very-very crazy"».
У тролейбусі яблуку ніде було впасти – стільки було пасажирів. Деякі на захід приїхали здалеку.
Мар’яна Бобрівець, відвідувачка заходу (м. Тернопіль): «Мені найбільше сподобалася молода поетеса Ольга Лучка. Наскільки я знаю, вона спеціально вибирала для цього заходу вірші про громадський транспорт».
Антон Бриних, відвідувач заходу (м. Львів): «Я досить часто приймаю участь у заходах, коли орендується якийсь транспортний засіб і катається по місту. Але якщо поєднати виїзд «Екскурсійного» тролейбуса з якоюсь арт-тусівкою, то це вдвічі приємніше».
Родіон Тєрєхов, відвідувач заходу (м. Москва): «Я приїхав з Москви. Мені дуже сподобалось ваше місто, це справді «Файне місто Тернопіль». А ваш цей тролейбусний проект – взагалі, це щось особливе».
«Арт на дроті» відвідав і заступник директора комінального підприємства «Тернопільелектротранс» Володимир Зелінський. До цього він не чув сучасної поезії і прози, але творчість молодих літераторів йому сподобалась.
Володимир Зелінський, заступник директора КП «Тернопільелектротранс»: «Все міняється і треба сприймати так, як воно є. Це цілком нормально, цілком життєво. Воно прекрасно сприймається, і я думаю, що в цьому є майбутнє».
На одному заході учасники літературної студії «Дзеркало» зупинятись не збираються. Вони вже обдумують, чим ще здивувати тернополян.
Антон Бурухін, ІНТБ

Відео пізніше буде тут: http://www.youtube.com/kptet
Вова127
лінкцитувати
611
2010-07-13, 11:08
Buran [610]:
----------------------
> Деякі на Відео пізніше буде тут: http://www.youtube.com/kptet
-----------------------

а яке воно має відношення до КП ТЕТ..? Тільки те, що орендували наш тролейбус?
Buran
лінкцитувати
612
2010-07-13, 13:09
Вова127 [611]:
-----------------------
> а яке воно має відношення до
> КП ТЕТ..? Тільки те, що орендували наш тролейбус?
-----------------------

Таке і має відношення, причому пряме. КП ТЕТ виступило генеральним партнером заходу. Я також маю стосунок до цього фесту, бо організатори спочатку дзвонили до мене як знавцеві тролейбусів :)
лихвар
лінкцитувати
615
2010-07-14, 14:02
Buran [610]:
-----------------------
> У тернопільському тролейбусі відбувся «Арт на дроті»...
> Відео пізніше буде тут: http://www.youtube.com/kptet
-----------------------

новина і фотки http://elektrotrans.te.ua/new006.html
Вова127
лінкцитувати
618
2010-07-17, 11:09
Перекидаю звідси:
http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft=

RVR // [2052] 2010-07-17 02:38

Недавно побував в управлінні транспорту міськради. Дізнався там про багато чого цікавого...

Спочатку про тролейбуси

Все-таки, беушні 14Тр з Чехії будуть купувати. 5 шт. найближчим часом, ще 5 — трохи пізніше, бо ще шукають (?).

По справі про 7 лізингових (чи двох проплачених?) ЕлектроЛАЗів КП ТЕТ виграло всі суди. Тепер ЛАЗ просто зобовязаний поставити ці тролейбуси місту. Але не може, бо на заводі є тільки некомплектні кузови без моторів й іншої "начинки".

Хотіли закрити 8-ий маршрут, але запротестували із заводу "Ватра" (!), який колись дуже суттєво допоміг у спорудженні тролейбусної лінії по Микулинецькій.
Також тролейбусне депо дуже хоче, щоб маршрути автобусів (маршруток) не накладалися на тролейбусні, хоча повністю зробити таке у Тернополі неможливо.про автобуси (маршрутки)

Найближчі як мінімум 5 років будемо ще їздити у Богданах-Еталонах (переважно). Щось більше перевізники купити не можуть, бо автобуси переважно є кредитними. А кредитами всі знають, як зараз важко...

З проблемами складають оновлену маршрутну мережу, на яку відбудеться восени конкурс. Причому кількість маршруток має зменшитися. Вже на сьогодні десь третина перевізників не бажають брати участь у конкурсі та здійснювати перевезення...

Дуже хочуть у Тернополі впровадити сучасну систему диспетчеризації транспорту. Але для цього потрібні насамперед кошти, а також люди, які хоч трохи розуміються у тому...

лихвар
лінкцитувати
619
2010-07-17, 13:30
Вова127 [618]:
-----------------------
> Перекидаю звідси: http://forums.mashke.org/cgi-bin/forum.cgi?n=1&f=l&a=lm&t=2505&ft= Недавно побував в управлінні...
-----------------------
коли цитуєш когось зі знаних дописувачів, то крім лінку на джерело ще вказуй його нік і т.д.
п.с.: в [618] я підправив це.
лихвар
лінкцитувати
620
2010-07-18, 22:39
Від суботи відновився звичний рух тролейбусів по Збаразькій, тобто тепер №5 і №11 їздять за нормальним маршрутом, а також відновлено №10 і №8.

Ще бачив як 21:20 їхав від Збаразького наче по №1 097, на розвозку не схоже, бо в салоні було світло й люди..
лихвар
лінкцитувати
621
2010-07-19, 21:09
лихвар [620]:
-----------------------
> нормальним маршрутом, а також відновлено №10 і №8.
-----------------------
сьогодні в після обіду бачив, як №8 повертала з Острозького на Шептицького - як це розуміти й що я маю написати на оф.сайті...)
А також №7 наразі виглядає як цілком окремий піковий маршрут, з окремими випусками з депо..
RVR
лінкцитувати
622
2010-07-21, 03:21

> від суботи відновився звичний рух тролейбусів по
> Збаразькій, тобто тепер №5 і №11 їздять за
> нормальним маршрутом, а також відновлено №10 і №8.
> Ще бачив як 21:20 їхав від Збаразького
> наче по №1 097, на розвозку не схоже,
> бо в салоні було світло й люди..

- до речі, в управлінні транспорту казали, що КП ТЕТ вимагає скоротити роботу тролейюусів до 12 годин: з 7 до 19 години. Напевно решту часу віддадуть маршруткам, хоча ті теж їздять вранці та ввечері непевно... :-/

лихвар
лінкцитувати
623
2010-07-21, 18:14
RVR [622]:
-----------------------
> речі, в управлінні транспорту казали, що КП ТЕТ
> вимагає скоротити роботу тролейюусів до 12 годин: з
> 7 до 19 години. Напевно решту часу віддадуть
> маршруткам, хоча ті теж їздять вранці та ввечері
> непевно... :-/
-----------------------
дарма..
останні тролі йдкть просто забиті, краще б графіки привели до тями аби парами не їздили, а також розклади на зупинках.
tvs.vitalik
лінкцитувати
624
2010-07-21, 20:04
RVR [622]:
-----------------------
> речі, в управлінні транспорту казали, що КП ТЕТ
> вимагає скоротити роботу тролейюусів до
> 12 годин: з 7 до 19 години.
> Напевно решту часу віддадуть маршруткам, хоча ті
> теж їздять вранці та ввечері непевно... :-/

Напевно хочуть перевести всі графіки на однозмінні заради економії водіїв...

-----------------------
> дарма.. останні тролі йдкть просто забиті,

Перевірив раніше і на собі - дійсно ввечері багато народу))

> краще б графіки привели до тями аби парами не
> їздили, а також розклади на зупинках.
-----------------------

Дійсно, не помішало б. Хоча, а може графіки нормальні, просто ситуація на дорогах не дозволяє їх дотримуватися..
Buran
лінкцитувати
625
2010-07-22, 10:16
лихвар [623]:
-----------------------
> краще б графіки привели до тями аби парами не
> їздили, а також розклади на зупинках.

tvs.vitalik [624]:
-----------------------
> Дійсно, не помішало б. Хоча, а
> може графіки нормальні, просто ситуація на дорогах не дозволяє їх дотримуватися..
-----------------------

Ситуація на дорогах для тролейбусів якраз більш-менш. Просто деякі водії не хочуть дотримуватись графіку. Наприклад, днями я став свідком того, як на зупинці "вул. 15 Квітня" сперечалися водії 10 і 11. Я був у 11, який їхав попереду. Водій 10 йому каже, що він випереджає свій графік на 5 хвилин. А той у відповідь, що, мовляв, постою на зупинці "вул. Київська". Зрештою, 11 пропустив уперед 10, знявши штанги.
лихвар
лінкцитувати
626
2010-07-23, 01:08
ініціативи депо http://elektrotrans.te.ua/new007.html
Пропозиції щодо змін в маршрутах автобусів
16 липня 2010

За даними аудиту КРУ в Тернопільській області, який проводився у квітні минулого року, на зменшення кількості перевезених платних пасажирів тролейбусами впливає збільшення з 2007 року кількості приватних маршрутних автобусів, що дублюють маршрути міського електротранспорту (іноді вони працюють з порушенням ПДР та напрямків руху автомобільних маршрутів).
Це призвело до значного відтоку з електротранспорту платної категорії пасажирів і, як наслідок, зменшення доходів та погіршення фінансового стану підприємства.
Окрім того, маршрутні автобуси (маршрутні таксі) з місткістю пасажирів у салоні майже у три рази меншою, ніж у тролейбуса, збільшили інтенсивність руху автотранспорту у центральній частині міста, а у пікові навантаження знизили пропускну здатність центральних вулиць міста.
До проблеми міських пасажирських перевезень потрібно підійти комплексно.
Тому підприємство КП «Тернопільелектротранс» розробило та подало на розгляд управлінню транспорту та зв’язку міської ради власні пропозиції щодо зміни маршрутів міських автобусів, що також дозволить зменшити затори та завантаженість проїжджої частини дороги.
Зокрема, дотримуючись вимоги ст.7 Закону України «Про міський електричний транспорт», варто надавати пріоритети саме екологічно чистому виду транспорту — тролейбусам на основних маршрутах міста.
Також, на нашу думку, одним із шляхів збільшення кількості пасажирів електротранспорту та підвищення швидкості його руху є обмеження проїзду маршрутних автобусів через центральну частину міста та надання переваги перевезень пасажирів електротранспортом на напрямках із значними пасажиропотоками.
Детальніше ознайомитись з пропозиціями можна завантаживши файл з пропозиціями.

* * *
п.с. всі офіційні новини - тут http://elektrotrans.te.ua
asterisk
лінкцитувати
628
2010-07-23, 14:19

приватне повідомлення

лихвар [626]:
-----------------------
> ініціативи депо http://elektrotrans.te.ua/new007.html Пропозиції щодо змін в маршрутах
> автобусів 16 липня 2010

Хм хочуть скоротити роботу тролейбусів та ще й забрати дублюючі їх маршрутки? Зараз після 21-22 години з центру маршрутки переповнені, а з тролейбусів у цей час їздить лише розвозка. Залишили би ввечері хоча б 11 маршрут з інтервалом 20-30 хвилин, або 10, якщо буде недостатній паспотік на дружбу.
Краще б забрали гармошки у міжпіковий час, особливо зараз, щоб не руйнувати дороги.
лихвар
лінкцитувати
630
2010-07-24, 13:05
asterisk [628]:
-----------------------
> Хм хочуть скоротити роботу тролейбусів та ще й
> забрати дублюючі їх маршрутки? Зараз після 21-22 години
> з центру маршрутки переповнені, а з тролейбусів у
> цей час їздить лише розвозка. Залишили би ввечері
> хоча б 11 маршрут з інтервалом 20-30 хвилин,
> або 10, якщо буде недостатній паспотік на дружбу.
-----------------------
й поішати графіки на зупиках, аби люди знали чи чекати ще, чи ні..

-----------------------
> Краще б забрали гармошки у міжпіковий час, особливо
> зараз, щоб не руйнувати дороги.
-----------------------
вони мало причетні до цього (то були байки чиновників з міськради), найбільший тиск чинять інші девайси..
Buran
лінкцитувати
632
2010-07-26, 11:41
asterisk [628]
> Краще б забрали гармошки у міжпіковий час, особливо
> зараз, щоб не руйнувати дороги.
-----------------------

лихвар [630]
> вони мало причетні до цього (то були
> байки чиновників з міськради), найбільший тиск чинять інші девайси..
-----------------------

"Гармошки" якраз є найбезпечнішими у міжпіковий час. Проста арифметика: у Т1 три осі, у Т2 лише дві. То при однаковій кількості пасажирів (а їх у такий час не дуже багато) виходить, що "гармошки" на асфальт менше тиснуть. Особливо це актувально в денну спеку. У той же час, у "години-пік", особливо ранкові, без Т1 нашому місту не обійтись.
asterisk
лінкцитувати
633
2010-07-26, 11:57

приватне повідомлення


> > Краще б забрали гармошки у міжпіковий час, особливо
> > зараз, щоб не руйнувати дороги.
> -----------------------
> вони мало причетні до цього (то були
> байки чиновників з міськради), найбільший тиск чинять інші девайси..
-----------------------

А те що Т1 затрачає більше електроенергії навряд чи байка
Buran
лінкцитувати
634
2010-07-26, 12:04
asterisk [633]:
-----------------------
> А те що Т1 затрачає більше електроенергії навряд чи байка
-----------------------

Цього ніхто ніколи не заперечував. Мова йшла про буцімто шкоду для доріг. І, все-таки, краще більше коштів витрачати на електроенергію, ніж вбивати дороги двохосними тролейбусами. У КП ТЕТ це вже, напевно, давно зрозуміли. Все ж вони є дотаційним підприємством і тому їм за прибутками не гнатися.
лихвар
лінкцитувати
635
2010-07-26, 18:40
в сподіваннях на найближче поповнення, таке собі передбачення по відходу 9Тр :)
1) 28,29,51,85
2) 82,136,68,133
3) 67,77,132
4) 75,80,131,135
наступна технічка - 75 або 80.
Вова127
лінкцитувати
636
2010-07-26, 19:25
Мій прогноз:
1) 14,28,29, 82,85,51
2) 136, 68, 133, 77!
3) 67,132, 131
4 135, 75, 80

А технічкою одна з двох дводверок, найбільше схиляюся до 028.
asterisk
лінкцитувати
637
2010-07-27, 12:44

приватне повідомлення

Вова127 [636]:
-----------------------
> Мій прогноз: 1) 14,28,29, 82,85,51 2) 136, 68,
> 133, 77! 3) 67,132, 131 4 135, 75,
> 80 А технічкою одна з двох
> дводверок, найбільше схиляюся до 028.
-----------------------

Тобто наступну твою технічку спишуть раніше за 77?
Думаю, нею буде таки одна з трьохдверок чи навіть 14тка
136 на вигляд дуже поганий, так що поставив би його в першу групу. Принаймі стане на цвинтарі, або знову щось замутять з перебивками номерів
tvs.vitalik
лінкцитувати
638
2010-07-27, 16:58
лихвар [635]:
-----------------------
> в сподіваннях на найближче поповнення, таке собі передбачення
> по відходу 9Тр :) 1) 28,29,51,85
> 2) 82,136,68,133 3) 67,77,132 4) 75,80,131,135
> наступна технічка - 75 або 80.
-----------------------

А чому обов'язково має щось "відходити" ? :))

Якщо так, то вже краще: 118, 127,... :))
лихвар
лінкцитувати
639
2010-07-27, 17:59
tvs.vitalik [638]:
-----------------------
> А чому обов'язково має щось "відходити"
> ? :)) Якщо так, то вже краще: 118, 127,... :))
-----------------------
мусе, бо то вже схоже на некроманію чимось.. )
а ЮМЗи все ж трохи сучасніше виглядають і свіжіші.

asterisk [637]:
-----------------------
> Тобто наступну твою технічку спишуть раніше
> за 77? Думаю, нею буде таки одна з
> трьохдверок чи навіть 14тка 136 на вигляд дуже
> поганий, так що поставив би його в першу
> групу. Принаймі стане на цвинтарі, або знову щось
> замутять з перебивками номерів
-----------------------
ага, у 136 сильні проблеми з рамою-кузовом, зате він менш ржавий ніж деякі інші 9Тр, та й надійніший ніж той же 127...

п.с. тим часом один з "фаворитів" 051 уже кілька днів заміню 144 на №1..
лихвар
лінкцитувати
641
2010-08-03, 20:19
десь тиждень тому їхав цікавій маршрутці (по №15 чи №18) - в тому Еталоні була оріонівська рамка для радіовідмічання як у тролів (і класичних автобусів), а також водій видавав посеред білого дня квитки!.. )
tvs.vitalik
лінкцитувати
642
2010-08-03, 21:24
лихвар [641]:
-----------------------
> а також водій
> видавав посеред білого дня квитки!.. )
-----------------------

О!! В нас такого вже років 10 не помічав :)))
asterisk
лінкцитувати
643
2010-08-03, 21:59

приватне повідомлення

лихвар [641]:
-----------------------
> десь тиждень тому їхав цікавій маршрутці (по №15 чи №18) -
> в тому Еталоні була оріонівська рамка для радіовідмічання як
> у тролів (і класичних автобусів), а також водій
> видавав посеред білого дня квитки!.. )
-----------------------

Часом не соціальний маршрут? Бачив пару років тому як соціальний №18 на Слівенській відмічався біля тролейбусної антени. Я так зрозумів, це через те, що вони отримують дотації для пільговиків.
лихвар
лінкцитувати
644
2010-08-04, 10:12
asterisk [643]:
-----------------------
> Часом не соціальний маршрут? Бачив пару
> років тому як соціальний №18 на Слівенській відмічався
> біля тролейбусної антени. Я так зрозумів, це через
> те, що вони отримують дотації для пільговиків.
-----------------------
можливо, колір фону не запам'ятав..
таку ж штукенцію ще на чомусь колись бачив
лихвар
лінкцитувати
645
2010-08-05, 18:51
ось таке http://elektrotrans.te.ua/new010.html

Діючі тарифи себе не виправдовують
5 серпня 2010

На даний час комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» працює за тарифами, затвердженими рішенням виконавчого комітету міської ради від 11.06.2009 року №882, згідно з якими вартість проїзду у тролейбусі становить 1,00 грн.
Проте за словами начальника фінансово-економічного відділу КП “Тернопільелектротранс” Андрія Малка з цього часу відбулося ряд змін у структурі витрат підприємства. Зросли ціни на основі комплектуючі та послуги, обов’язкове страхування та медогляд, зросла закупівельна вартість автошин, збільшилися витрати на опалення приміщень. Відповідно до рішень Уряду про збільшення мінімальної заробітної плати зросли витрати на оплату праці та відрахування у соціальний та пенсійний фонди. У результаті цього, доходи підприємства від перевезення пасажирів не покривають понесені витрати.
Так, за минулий рік при затвердженому тарифі — 1,00 грн та планово-розрахунковому на рік 0,93 грн фактичний середній тариф перевезення одного платного пасажира склав 0,82 грн, а всіх пасажирів — 0,78 грн. У той же час витрати на перевезення одного пасажира склали — 0,85 грн. Отже, як ми бачимо, збитки на кожному перевезеному пасажирові склали 0,07 грн. (0,85-0,78), що за підсумками роботи за рік складає 1 млн. 263 тис. 500 грн. (0,07х18050,5 тис. осіб). Такий збитковий стан призводить до постійного дефіциту обігових коштів на підприємстві, а це, у свою чергу, до вимушеного скорочення програм передбачених нормативами підготовки рухомого складу та всього тролейбусного господарства, неспроможності забезпечувати оплату праці працівникам підприємства згідно з урядовими рішеннями.
Крім того, відбувається значне старіння рухомого складу на утримання якого потрібні щораз більші кошти. Так, середній вік тролейбусів становить 21,7 років. З яких лише 5 тролейбусів терміном експлуатації до 5 років, 2 тролейбуси від 10 до 15 років, 50 тролейбусів від 15 до 36 років. Майже 90 відсотків наявних на підприємстві тролейбусів відпрацювали свій ресурс експлуатації та підлягають списанню. Більше 2-х років підприємство не може придбати нові тролейбуси.
Тому КП «Тернопільелектротранс» відповідно до Закону України «Про міський електричний транспорт» від 29 липня 2004 року №139 пропонує відрегулювати тарифи на транспорті послуги, які б забезпечили прибутковість роботи комунального підприємства «Тернопільелектротранс» на рівні 8 відсотків та покращили якість надання транспортних послуг населенню Тернополя. Проведені розрахунки показали, що вартість проїзду повинна складати 1,50 грн.
Збереження існуючого стану, тобто діючих тарифів на проїзд та неприйняття рішень по дотуванню КП «Тернопільелектротранс» з місцевого бюджету, призведе до погіршення технічного стану рухомого складу, невиконання графіків руху, погіршення якості обслуговування пасажирів, зниження доходів і вже як наслідок — затримка в розрахунках за спожиту електроенергію, запасні частини, матеріали, несвоєчасна виплата заробітної плати та банкрутство.
Окрім того, слід взяти до уваги і той факт, що з першого серпня цього року на 50% збільшилася ціна на газ, що, у свою чергу, призведе до подорожчання життя усіх громадян, у тому числі й працівників КП «Тернопільелектротранс». Тому місцевій владі слід зважити й на те, що збільшення тарифів якоюсь мірою вплине й на розмір та своєчасність виплати заробітної плати працівникам комунального підприємства.
При умові, якщо ж все ж таки місцева влада дасть згоду на дотації з місцевого бюджету в повному обсязі на покриття збитків від неповного відшкодування економічно-обгрунтованих витрат в тарифах без їх змін, то у цьому випадку їй доведеться щомісячно виплачувати підприємству 643,8 тис. грн. А це, у свою чергу, проблематично, а швидше — нереально.
У такому разі підвищення тарифів до конкурентного рівня — 1,50 грн дасть можливість дещо підняти рівень дохідності підприємства і збільшити величину обігових коштів, що частково покращить утримання рухомого складу.
Не слід забувати, що Тернопіллля у майбутньому — це туристична Мекка з центром у Тернополі. Тому місцевій владі слід звернути особливу увагу на розвиток електротранспорту, як екологічного виду транспорту. Адже, кому із закордонних туристів захочеться мандрувати загазованим містом.
Також слід пам’ятати, що незабаром відбудеться чемпіонат Європи з футболу «Євро-2012», завдяки якому Тернопіль відвідає чимало туристів із різних куточків світу. Треба подбати про те, щоб створити тернополянам та гостям міста комфортний та безпечний проїзд. Сьогодні підприємство активно працює у цьому напрямку, сподіваючись на підтримку з боку влади.
TFA
лінкцитувати
646
2010-08-05, 22:07
Зараз знову піде хвиля подорожчання проїзду...
лихвар
лінкцитувати
647
2010-08-06, 19:30
093 на змаганнях-конкурсії водії у Вінниці в 2001(?)
www.picatom.com
подяка LIS'у і Стаханівському ТТУ за фотку :)
лихвар
лінкцитувати
648
2010-08-07, 09:04
невже тепер не буде відмазки про не відповідність Симоненка для прокладання тролейбусу? :

....Іншим аналогічним рішенням затвердили "Капітальний ремонт автодорожнього шляхопроводу через залізничну колію по вул. Микулинецькій (км. 2+282 ділянки колії Тернопіль – Копичинці)", кошторисною вартістю 1 млн.грн. та "Реконструкція вул. Симоненка", кошторисною вартістю 1 млн. 959 тис. 165 грн.
http://te.20minut.ua/news/10181420
лихвар
лінкцитувати
649
2010-08-07, 12:16
Cьогодні наочно побачив що в вихідний на перерві може одночасно стояти дві №1, й відповідно між рештою двома інтервал складає 30хв, нікого на тимчасову підміну як в Рівному не додають.. ;-/
TFA
лінкцитувати
650
2010-08-08, 00:18
У нас теж можуть одночасно 2 №1 чи №2 стояти.
лихвар
лінкцитувати
653
2010-08-08, 00:34
TFA [650]:
-----------------------
> У нас теж можуть одночасно 2 №1 чи
> №2 стояти.
-----------------------
з результуючим інтервалом 30хв?)

на №2 з перервами-інтервалами мабуть так само, з решт